SOFIA BŁAGOJAROWA – Instytut Wiedzy Waleologicznej

SOFIA BŁAGOJAROWA

Sofija Błagojarowa na stałe mieszka w tzw. miejscu mocy – wsi starowierców położonej obok góry Elbrus na Kaukazie, jest wybitną znawczynią ludowej medycyny słowiańskiej, „szeptuchą” nowej ery. Zdolności występujące od wieków w jej rodzinie dziedziczyła zawsze najmłodsza córka, w tym pokoleniu jest to Sofija, dlatego też od dziecka poznawała rytuały, uczyła się odczytywać znaki przyrody, „szeptania”, czyli wypowiadania modlitw i zaklęć, uzdrawiania przez zamodloną wodę, rozwijała wrodzony dar jasnowidzenia.

Sofija ma wykształcenie wyższe, ukończyła uniwersytet, jest także dyplomowaną absolwentką kursów dotyczących ajurwedy, run, uzdrawiania duchowego, numerologii, bioterapii.

Każde spotkanie z klientem Sofija zaczyna od rozmowy, ważne jest, aby jasno określić, czego się od niej oczekuje i w jaki sposób ma pomóc. Kolejnym etapem jest dobór odpowiednich środków, które użyje aby rozwiązać problem.

Wykorzystuje różne metody: jasnowidzenie, przeprowadza rytuał lania wosku, który oczyszcza z klątw, „złego oka”, uroków, rytuały na przyciągnięcie miłości, wyjaśnienie spraw osobistych, powodzenie materialne, równoważenie pola energetycznego i aury, „szepcze” modlitwy, ceremoniał wiązania na specjalnym sznurku „węzłów pomyślności”. Jest skuteczną egzorcystką, zawsze jednak starannie sprawdza, czy egzorcyzmy są rzeczywiście potrzebne, oczyszcza przestrzeń ze złych energii.

Do Sofiji przychodzą ludzie z całym przekrojem problemów: osoby, które chcą dowiedzieć się, czy partner jest dla nich odpowiedni, co jest przyczyną choroby, jak znaleźć miłość, coraz częściej z jej usług korzystają biznesmeni, którzy proszą, aby zabezpieczyła firmę przed działaniem klątw i uroków czy manipulacjami energetycznymi konkurentów.

Sofija uważa, że szeptucha jest w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna, ponieważ coraz więcej ludzi świadomie szkodzi innym, sprzyja temu swobodny dostęp do informacji, wystarczy włączyć komputer, aby zaznajomić się z rytuałami czarnej magii.

Każdego klienta zapewnia, że otworzy przed nim serce i zrobi wszystko aby mu pomóc.

 

 

PRZYJĘCIA 🗓

 

Sofia Błagojarowa przyjmuje w NoGravity SPA (ul. Grunwaldzka 519B/2p., Plewiska).

Zapisy:

📞 601 567 181,

📞 693 160 910,

📞 61 843 65 25

.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

 

ARTYKUŁY 🖋

Wróżka – wywiad Sofia Błagojarowa

    © 2020 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej