SOFIA BŁAGOJAROWA – Instytut Wiedzy Waleologicznej

SOFIA BŁAGOJAROWA

Terapeutka, wróżka, „współczesna szeptuchą” przyjmująca w Instytucie Wiedzy Waleologicznej.

Sofija na stałe mieszka w tzw miejscu mocy – wsi starowierców położonej u stóp góry Elbrus na Kaukazie. Jest wybitną znawczynią ludowej medycyny słowiańskiej, można nazwać ją „szeptuchą” nowej ery, umiejętności leczenia, „szeptania” zaklęć i modlitw, wróżenia nauczyła się od swojej babci i matki. Pochodzi z rodu znachorek, jest wyjątkową, pełną ciepła, miłości do ludzi kobietą i z całego serca chce im pomóc.

W swoich metodach uzdrawiania używa starożytnych modlitw, leczenia ziołami, hydroterapii, technik bezdotykowego masażu, pracuje z ludzkim polem energetycznym.

 


 

Sofia zdobywała wiedzę ezoteryczną od dzieciństwa. W rodzinnej bibliotece znajdowały się prace światowej sławy autorów duchowych specjalizujących się w ezoteryce. Dzięki nim przyszła uzdrowicielka poznała mistyczne aspekty hinduizmu oraz skandynawskie i słowiańskie praktyki uzdrawiania organizmu. Babcia, która od dzieciństwa uczyła dziewczynkę leczyć dawnymi modlitwami i zaklęciami, przekazała jej także praktyczne umiejętności. Babcia Sofii uzdrawiała ludzi z kozackiej wioski. Dalsze szkolenie Sofii odbyło się u słynnego uzdrowiciela, który przekazał jej wiedzę uzdrawianie poprzez zamodloną wodę.

 


 

Sofia naukowo podchodzi do leczenia. W swojej praktyce wykorzystuje metody światowej sławy profesorów i akademików.

Wszystkie metody łączy z wykorzystaniem pomocy siły wyższej. Zwracając się do siły, pobiera informacje z run i różnych systemów w celu przeprowadzenia diagnostyki oraz ustalenia przyczyny problemu na wielu płaszczyznach.

Sofia przeprowadza rozpoznanie aury, wykrywa nieprawidłowości narządów wewnętrznych poprzez odcisk palca, a także podaje dalsze zalecenia dotyczące utrzymania ciała i umysłu w zdrowiu.

 

 

CO MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE SOFIA? ☯︎

 

 • Znaleźć i rozwiązać przyczyny Twoich konfliktów i chorób.
 • Oczyścić z klątw, uroków, złorzeczenia, wpływu wampirów energetycznych.
 • Wykonać egzorcyzmy (zawsze sprawdza czy rzeczywiście są one potrzebne)
 • Oczyścić przestrzeń, w której mieszkasz lub pracujesz.
 • Oczyścić Twoje biopole, czakry i aurę przy pomocy: lania wosku, palenia ognia, popiołu, ziół.
 • Wykonać rytuały, które natychmiast odmienią Twoje życie: rytuał spowiedzi, na przebaczenie, na osiągniecie sukcesu zawodowego, na przyciągnięcie miłości.
 • Podczas każdego zabiegu Sofia wykorzystuje wrodzony dar jasnowidzenia.

 

CO MÓWIĄ O NIEJ? 🗣

Julianna z Poznania:

Dzięki Sofii mam szansę wyjść za mąż. Poszłam poradzić się jej co zrobić ze swoim życiem. Bardzo chciałam znaleźć fajnego chłopaka, ale jakoś nikomu nie wpadałam w oko. Sofia rozłożyła karty i powiedziała mi, że mam na wakacje wyjechać zagranicę, miejsce wybrać kierując się intuicją. Namówiłam koleżankę i pojechałyśmy do Turcji, w samolocie usiadłam obok fajnego mężczyzny z mojej wycieczki. Dwa tygodnie byliśmy nierozłączni, spotykamy się do teraz, kochamy i planujemy wspólną przyszłość. Aby „pomóc” przeznaczeniu zamówiłam u Sofii rytuał na przyciągnięcie miłości.

 

Alina z Łodzi:

Prowadzę sklep z odzieżą, zawsze lubiłam swoją pracę, a to co zarabiałam starczało mi na wygodne życie. Pół roku temu jednak wszystko się zmieniło. Klientki nic u mnie nie kupowały, popadłam w długi. Poszłam do Sofii i okazało się, że właścicielka konkurencyjnego sklepu rzuciła na mnie urok. Zamówiłam odpowiednie rytuały i wszystko wróciło do normy, odzyskałam klientów i wiarę w przyszłość.

 

Magdalena z Warszawy:

Sofia ocaliła moje małżeństwo i jestem jej za to wdzięczna. Dzieci dorosły, a my z mężem bardzo oddaliliśmy się od siebie. Poznałam mężczyznę, w którym zakochałam się, coraz częściej myślałam o rozwodzie. Sofia rozłożyła karty i wyszło z nich, że mój ukochany ma problem z alkoholem, który starannie ukrywa. A na dodatek chce żyć wygodnie na mój koszt. Mąż za to był człowiekiem dobrym, uczciwym, na którego zawsze można liczyć. Dokonałam wyboru i jestem szczęśliwa. Mój były kochanek z powodu nałogu stracił właśnie pracę.

 

 

PRZYJĘCIA 🗓

 

Sofia Błagojarowa przyjmować będzie w Poznaniu/Plewiskach od 2 października 2019r., od 10:00 do 18:00, od pon. do sob.

Dla zapisów prosimy dzwonić pod nr: 693-160-910 lub 601-567-181‬.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

 

ARTYKUŁY 🖋

Wróżka – wywiad Sofia Błagojarowa

  © 2020 Instytut Wiedzy Waleologicznej

  kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

  Instytut Wiedzy Waleologicznej