IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Uzdrawianie przez świadomość – rozmowa z dr Michelle LaMasa Dawson

Rozmowa z dr Michelle LaMasa Dawson

– Jak dzięki świadomości wpływać na swoje życie i zdrowie
– Jak znaleźć spokój w złożonych sytuacjach życiowych 

Żyjemy w przekonaniu, że sami wybieramy swoją drogę życia, ale tak naprawdę kierujemy się wzorcami, które pojawiły się dużo wcześniej. Podnosząc swoją świadomość i akceptując te wzorce, można wiele zmienić w dość krótkim czasie. Kiedy terapeuci zaczynają stosować Recall Healing® / Totalną Biologię®, ich praca staje się lepsza i bardziej efektywna. Dostają praktyczne narzędzia do pracy z głęboko ukrytymi emocjami, które nieuświadomione, zza kurtyny „sterują” naszym życiem.

Co z moim życiem mają wspólnego przodkowie?
Problemy lub trudności, z którymi borykali się twoi przodkowie, są częścią twojego pierwotnego potencjału genetycznego i przejawiają się w twoim życiu codziennym. Podobnie jak światło księżyca, ta metoda oświetla twoją ukrytą w ciemności ścieżkę.

Czy dzięki Systemowej Psychosomatycznej Terapii Recall Healing®/ Totalna Biologia® Uzdrawianie przez świadomość można wpływać na narodziny dzieci?
Wszystko, co pojawia się w naszym życiu, na przykład niezdolność do poczęcia dziecka, jest „biologicznym rozwiązaniem” problemu/konfliktu. Jest to najlepsza odpowiedź twojego mózgu na fakt, że rodzina musi rozwiązać problem. Musisz zrozumieć, dlaczego niemożność poczęcia dziecka była najlepszym rozwiązaniem twojego mózgu. Należy przyjrzeć się temu, co wydarzyło się między matką a ojcem, między babcią a dziadkiem, między prababcią i pradziadkiem. Musisz spróbować uzyskać jak najwięcej informacji na ten temat i wyraźnie to sobie uświadomić. Pomoże to „oczyścić drogę” pojawienia się dziecka.

Czy dolegliwości fizyczne można wyleczyć poprzez uświadomienie sobie traumy z przeszłości?
Nigdy nie sprzeciwiamy się leczeniu ani medycynie akademickiej. Naszym głównym zadaniem jest pomóc człowiekowi zrozumieć, dlaczego pojawiła się taka diagnoza i puścić ten program. Natychmiastowe uzdrowienie nie zawsze następuje, ale sytuacja się zmienia na lepsze. Wizja pełnego obrazu pomaga rozładować napięcie – sytuacja przestaje nas przytłaczać, a ponowna trauma nie występuje.

Jak wzbudzić w sobie wdzięczność, miłość, przebaczenie?
Tylko ćwiczeniami, praktyką. Im lepiej człowiek rozumie, że nie żyje sam i nie sam idzie przez życie, ale że niesie w sobie wiele niedokończonych spraw swojej rodziny i przodków, tym bardziej harmonijnie przejawiają się w nim pozytywne  cechy.

Nic nie dzieje się przypadkiem. Nawet jeśli nie wiemy dokładnie, jaki rodzaj relacji panował między naszymi rodzicami, kiedy przyszliśmy na świat, można to sobie uzmysłowić. Staje się to zrozumiałe,kiedy spojrzymy na okres, w którym uniezależniliśmy się od naszych rodziców i opuściliśmy rodzinny dom. Faktem jest, że pierwszy rok naszego niezależnego życia poza domem rodzicielskim jest bezpośrednim odzwierciedleniem tego, co wydarzyło się po naszym urodzeniu, w pierwszym roku życia.

Żyjemy w przekonaniu, że sami wybieramy swoją drogę życia, ale tak naprawdę kierujemy się wzorcami, które pojawiły się dużo wcześniej. 

Podnosząc swoją świadomość i akceptując te wzorce, można wiele zmienić w dość krótkim czasie. Kiedy terapeuci zaczynają stosować Recall Healing® / Totalną Biologię®, ich praca staje się lepsza i bardziej efektywna. Dostają praktyczne narzędzia do pracy z głęboko ukrytymi emocjami, które nieuświadomione, zza kurtyny „sterują” naszym życiem.

 

Metoda Recall Healing® w niektórych przypadkach już po 1-2 sesjach przyczynia się do  radykalnej zmiany ludzkiego życia. 

 

Pełen wywiad na łamach naturoterapii w praktyce – kliknij

 

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® - Advanced Level  |  on-line SZKOLENIE ZAAWANSOWANE (Advanced Level) to szkolenia tematyczne Recall Healing / Totalna Biologia.  Aby ukończyć Kurs zaawansowany trzeba mieć ukończonych 5 szkoleń tematycznych (120 …

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level Czytaj dalej »

On-line,

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Basic

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® - Basic Level I - II - III   |  on-line Możesz wziąć udział w pełnym szkoleniu Level 1-2-3 lub w wybranych przez siebie poziomach.  Level I jest niezbędny aby …

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Basic Czytaj dalej »

On-line,

Dekodowanie Emocji – praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine – dr Michelle LaMasa Dawson

Dekodowanie Emocji - praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine 13 - 15 października | on-line Godziny: 13.00 - 19.30 (czas środkowoeuropejski) Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski Po ukończeniu warsztatów uczestnicy otrzymują: …

Dekodowanie Emocji – praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine – dr Michelle LaMasa Dawson Czytaj dalej »

On-line,

International Recall Healing® Institute 2022-2023 – on-line: Institute 4 – Egzamin

Prowadzi: dr Michelle LaMasaSchrader-Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Vicedyrektor i Edukator Międzynarodowego Instytutu Recall Healing® Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing.

International Recall Healing® Institute 2023-2024 – on-line: Institute 1

Prowadzi: dr Michelle LaMasaSchrader-Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Vicedyrektor i Edukator Międzynarodowego Instytutu Recall Healing® Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing.

Podziel się:

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Więcej wiedzy

Powiązane artykuły

Kości wg Totalnej Biologii

Kości są bardzo ważne – są tym, co zostaje z nas po śmierci, niemal wiecznym wspomnieniem, które po sobie zostawiamy. Zatem wszelkie zmiany lityczne (od greckiego słowa „lytikos” – „tracić”),

Przebudzenie energii seksualnej by MARIO – video

Zapis webinarium z Mario, które odbyło się 21.07.2023     Body Awakening Journey. Warsztaty ROZBUDZAJĄCE CIAŁO 29 lipca, godz. 10.00-18.00 | Plewiska, k.Poznania Warsztaty w j.angielskim z tłumaczeniem na j.polski