IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Jak uniknąć traumy – Totalna Biologia®/ Recall Healing®- dr Gilbert Renaud

Pamiętaj o naszych 26 urodzinach! Masz z ich okazji 26% kod rabatowy na wszystkie szkolenia i książki Weny.

Podczas zakupu wpisz kod: IWW26
kod obowiązuje do 9 lipca
kod nie dotyczy pakietów i Międzynarodowego Instytutu Recall Healing

dr. Gilbert Renaud – Totalna Biologia® / Recall Healing® – jak uniknąć traumy

Szkolenie zalicza 6 godzin do Kursu Zaawansowanego Recall Healing

19 – 20 lipca; godz. 18.00 – 21.00 | on-line

tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski

Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 

Kolejne, szkolenia tematyczne z dr Gilbertem Renaud:

24 – 25 sierpnia: Totalna Biologia® / Recall Healing® – od stóp do głów

12 i 19 września: Totalna Biologia® / Recall Healing® – nawet ci się to nie śniło

Szkolenie z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

 

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

 

Recall Healingdr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowańw którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 

Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety.

Jeśli chcesz zakupić 3 szkolenia z urodzinowym 26% kodem rabatowym: IWW26 – podczas zakupu zaznacz po 1 bilecie w 3 pojedynczych szkoleniach. 


Podziel się tym wydarzeniem

1333156
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Start:
19 lipca, 18:00 CEST
Koniec:
20 lipca, 21:00 CEST
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line