IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Superwizja dla terapeutów – Trauma pourazowa cz.3 – dr Gilbert Renaud, Recall Healing® / Totalna Biologia®

dr. Gilbert Renaud – Superwizja dla facylitatorów i studentów Recall Healing

25 maja i 24 czerwca; godz. 18.00 – 20.30
tłumaczenie na j.polski
Uczestnicy otrzymują miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 

Superwizja zalicza 2,5 godziny do szkolenia zaawansowanego.

 

Superwizja z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Recall Healing.

 

Podczas spotkania facylitatorzy będą mogli podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

Jest to czas i miejsce na pytania i odpowiedzi o niektóre konflikty związane z chorobami, które nie są opisane w dostępnych dokumentach kursów.

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Podziel się tym wydarzeniem

770114
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Start:
25 maja, 18:00 CEST
Koniec:
24 czerwca, 20:30 CEST
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,