IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

DR MICHELLE LAMASA SCHRADER-DAWSON

Rozpoczęła swoją podróż z Recall Healing w 2007 roku. Wiele czasu spędziła na nauce i treningach z dr. Gilbertem Renaud. Uzdrawianie szybko stało się jej pasją, na co niebagatelny wpływ miały niezliczone relacje osób, którym –  dzięki zrozumieniu podstawowego znaczenia własnych problemów zdrowotnych – udało się znaleźć ich rozwiązanie.

Michelle Schrader ma tytuł licencjata w dziedzinie pracy socjalnej, tytuł magistra sztuki w zakresie religioznawstwa, tytuł magistra w dziedzinie psychologii oraz tytuł doktora w Mind-Body Medicine. Tytuł doktora uzyskała na Uniwersytecie Saybrook, gdzie swoje badania skoncentrowała na doświadczeniach z Recall Healing.

Odbyła szkolenia w Nowej Germańskiej Medycynie, technice neuro emocjonalnej (Neuro Emotional Technique), programowaniu neurolingwistycznym, hipnozie, coachingu i obrazowaniu dla zdrowia; posiada certyfikat Medycyny Umysłu-Ciała wydany przez Centrum Medycyny Umysłu i Ciała. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w edukacji.

Uwielbia nauczać, jak korzystać z narzędzi RH, dających ludziom zrozumienie, że cierpią z powodów przeszłości, i prowadzących do  zdrowszego życia w teraźniejszości. Michelle Schrader wiedzą z dziedziny Recall Healing dzieli się z radością i ekscytacją.

lis 2021
30 Listopad 2021

International Recall Healing® Institute 2021-2022 – on-line: Institute 1

Prowadzi: dr Michelle LaMasaSchrader-Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Vicedyrektor i Edukator Międzynarodowego Instytutu Recall Healing® Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing.

Dowiedz się więcej »
sty 2022
21 styczeń 2022

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Level 1 – 2 – 3

WYPRZEDZAMY CZARNY PIĄTEK! do końca listopada masz możliwość wziąć udział w: Szkoleniu RH 1 z 45% rabatem! Podczas zakupu szkolenia RH1 wpisz kod: IWWCPRH45 i zyskaj 441 zł ! Szkoleniach RH2 i RH3 z 25% rabatem! …

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Level 1 – 2 – 3 Czytaj dalej »

Dowiedz się więcej »
29 styczeń 2022

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level

WYPRZEDZAMY CZARNY PIĄTEK! do końca listopada masz możliwość kupić szkolenia kursu zaawansowanego z 35% rabatem! Podczas zakupu wpisz kod: IWWCP i zyskaj 486,5 zł na każdym kursie! Płacąc 903,5 zł zamiast 1390 …

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level Czytaj dalej »

Dowiedz się więcej »