IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

DR MICHELLE LAMASA SCHRADER-DAWSON

Rozpoczęła swoją podróż z Recall Healing w 2007 roku. Wiele czasu spędziła na nauce i treningach z dr. Gilbertem Renaud. Uzdrawianie szybko stało się jej pasją, na co niebagatelny wpływ miały niezliczone relacje osób, którym –  dzięki zrozumieniu podstawowego znaczenia własnych problemów zdrowotnych – udało się znaleźć ich rozwiązanie.

Michelle Schrader ma tytuł licencjata w dziedzinie pracy socjalnej, tytuł magistra sztuki w zakresie religioznawstwa, tytuł magistra w dziedzinie psychologii oraz tytuł doktora w Mind-Body Medicine. Tytuł doktora uzyskała na Uniwersytecie Saybrook, gdzie swoje badania skoncentrowała na doświadczeniach z Recall Healing.

Odbyła szkolenia w Nowej Germańskiej Medycynie, technice neuro emocjonalnej (Neuro Emotional Technique), programowaniu neurolingwistycznym, hipnozie, coachingu i obrazowaniu dla zdrowia; posiada certyfikat Medycyny Umysłu-Ciała wydany przez Centrum Medycyny Umysłu i Ciała. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w edukacji.

Uwielbia nauczać, jak korzystać z narzędzi RH, dających ludziom zrozumienie, że cierpią z powodów przeszłości, i prowadzących do  zdrowszego życia w teraźniejszości. Michelle Schrader wiedzą z dziedziny Recall Healing dzieli się z radością i ekscytacją.

sty 2022
21 styczeń 2022

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Level 1 – 2 – 3

Skorzystaj z 25% mikołajkowego kodu rabatowego Podczas zakupu wpisz kod: MIKO  Kod rabatowy nie obejmuje pakietów!   TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® - Level I - II - III   |  on-line (możesz wziąć udział w pełnym …

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Level 1 – 2 – 3 Read More »

Dowiedz się więcej »
29 styczeń 2022

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level

Skorzystaj z 25% mikołajkowego kodu rabatowego Podczas zakupu wpisz kod: MIKO  Kod rabatowy nie obejmuje pakietów!   TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® - Advanced Level  |  on-line KURS ZAAWANSOWANY (Advanced Level) składa się ze szkoleń tematycznych Recall …

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level Read More »

Dowiedz się więcej »
lut 2022
15 luty 2022

International Recall Healing® Institute 2021-2022 – on-line: Institute 2

Prowadzi: dr Michelle LaMasaSchrader-Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Vicedyrektor i Edukator Międzynarodowego Instytutu Recall Healing® Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing.

Dowiedz się więcej »