IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

ELWIRA BEGIER

Sesje energetyczne.

 

Elwira Begier jest terapeutką, propagatorem Recall Healing®, facylitatorem Sundao ISM. Już od 20 lat wspiera swoich klientów czerpiąc między innymi z Totalnej Biologii oraz metody Sundao ISM. Pracuje z ciałem, dźwiękiem, duszą i energią. Specjalizuje się w holistycznych, naturalnych metodach, dotyczących transmisji energii w organizmie: usuwa blokady i napięcia, a także harmonizuje pracę czakr. Zajmuje się również bioterapią i ezoteryką. Stworzyła własną metodę opartą na chanellingu, pracy z różdżką Atlantów i kryształami.

 

Sesje z Elwirą Begier:

 

– przywracają równowagę i swobodny przepływ energii

– pomagają osiągnąć wyższe wibracje, rozpoznawać swoje myśli i cele

– usuwają przeszkody blokujące Twoją drogę do szczęścia

– pozwalają przyciągać do życia dokładnie to, czego naprawdę chcemy.

– uruchamiają oczyszczanie procesów energetycznych światłem i energię

– pomagają nawiązać kontakt z duszą

– zapewniają napływ świeżej i czystej energii do pola energetycznego, oczyszczają aurę

– harmonizują czakry (nasze centra energetyczne).

 

Na sesji istnieje możliwość znalezienia często niewytłumaczalnych przyczyn niepowodzeń dotyczących pracy, życia osobistego czy dolegliwości zdrowotnych.

 

 

Uzdrawiające efekty sesji można odczuć we wszystkich aspektach życia. Poprawę zauważysz w życiu prywatnym i zawodowym, polepszy się też Twoje zdrowie. Sesje uzdrawiają na poziomie ciała, energii i umysłu.

 

 

Dzięki sesjom Elwiry:

 

– zaczniesz kreować i tworzyć z poziomu serca

– uwolnisz się od powtarzających się schematów, stresu, konfliktów

– skierujesz energię na to czego pragniesz

– przyciągniesz wymarzonego partnera i pracę, w której się spełnisz

– poprawi się jakość Twojego życia

 

 

W każdej chwili mamy do wyboru wiele dróg. W zależności od naszych wibracji, przyciągamy do życia osoby wspierające, o wysokich wibracjach lub te o niskich. Przyciągasz do życia to, czym emanujesz. Dlatego tak ważna jest praca z energią.

 

 

Terapia w dużym stopniu skierowana jest na urzeczywistnianie swojego celu (źródła kreacji) poprzez tworzenie z przestrzeni serca, które zaprowadzi Cię prosto do celu!

 

Jak wygląda spotkanie z Elwirą Begier:

 

Spotkanie rozpoczyna się od rozmowy, która pozwala skupić się na tym co dla klienta najważniejsze, znaleźć przyczynę jego problemu klienta. Elwira odczytuje zaburzenia w przepływie energii i harmonizuje je, łącząc się z polem energetycznym.

 

Jeżeli klient tego potrzebuje, następuje odcinanie energetycznych pępowin, usuwanie blokad, oczyszczanie aury, usuwanie trudnych i obciążających energii. Można odczuwać mrowienie, ciepło lub zimno.

 

Elwira pracuje też z przekonaniami, pozwala znaleźć właściwe odpowiedzi, pomaga być bliżej siebie.

 

W świecie energii nie istnieją ograniczenia czasu czy przestrzeni. Sesje z powodzeniem można przeprowadzić z dowolnego miejscu na świecie. Sesje online są równie skuteczne jak sesje twarzą w twarz.

 

Zapisz się na sesję online:
Godz.: 10:00 – 18:00

Poniedziałek, wtorek, środa.

 

Zapisy:

 

+ 48 601 567 181,

+ 48 693 160 910,

+ 48  61 843 65 25