IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

DR GÉRARD ATHIAS

Choroba jest informacją. Moja praca polega na przetłumaczeniu tej informacji. Głównym narzędziem do tego jest dla mnie biologia.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Uzdrowienie ciała wymaga zmiany umysłu.

Autor m.in.

Ciało punkt po punkcie, Gérard Athias

22 Iskry Życia. Gra terapeutyczna, Gérard Athias, Déborah Waknine

lip 2023
01 lipiec 2023
On-line,

Biologia Energetyczna – Od Biologii do Energii – dr G.Athias i I.Boos

Biologia Energetyczna Od Biologii do Energii   Zapraszamy na szkolenie z Isabelle Boos i dr. Gerardem Athiasem dotyczące multidyscyplinarnego / holistycznego rozumienia znaczenia chorób. Szkolenie on-line Godziny 10:00 - 18:00 …

Biologia Energetyczna – Od Biologii do Energii – dr G.Athias i I.Boos Czytaj dalej »