IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

DR GÉRARD ATHIAS

Choroba jest informacją. Moja praca polega na przetłumaczeniu tej informacji. Głównym narzędziem do tego jest dla mnie biologia.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Uzdrowienie ciała wymaga zmiany umysłu.

Autor m.in.

Ciało punkt po punkcie, Gérard Athias

22 Iskry Życia. Gra terapeutyczna, Gérard Athias, Déborah Waknine

cze 2024
10 czerwiec 2024
Online,

ŚWIADOMOŚĆ SERCA – Międzynarodowy tydzień z Totalną Biologią® 28 lat IWW

ŚWIADOMOŚĆ SERCA  Międzynarodowy tydzień z Totalną Biologią® 28 lat IWW 10-16 czerwca 2024 | on-line   Uczestnicy tygodnia z Totalną Biologią otrzymują:  3 miesięczny dostęp do wszystkich nagrań z wydarzenia Specjalny, …

ŚWIADOMOŚĆ SERCA – Międzynarodowy tydzień z Totalną Biologią® 28 lat IWW Czytaj dalej »

sie 2024
17 sierpień 2024
On-line,

Pamięć Rodu – Twój Projekt-Sens

Szkolenie z dr Gérardem Athiasem - Pamięć Rodu - Twój Projekt-Sens 17-18 sierpnia 2024, godz. 10.00 - 18.00 | on-line webinarium w j.francuskim. Tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski   Jak wyjaśnić …

Pamięć Rodu – Twój Projekt-Sens Czytaj dalej »