IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

MAŁGORZATA WAGNER

Małgorzata Wagner ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Farmacja oraz studia podyplomowe w zakresie badań klinicznych. W swoim rodzinnym mieście, Koninie, założyła pierwszy w Polsce finansowany z budżetu miasta punkt konsultacyjny leczenia medyczną marihuaną. Prowadziła również szkolenia dotyczące stosowania konopi dla farmaceutów i lekarzy.

Od sześciu lat Małgorzata Wagner pracuje na stanowisku Medical Advisor w firmie Canopy Growth Polska Sp. z o.o., gdzie odpowiada za szkolenia, edukację oraz przygotowywanie materiałów informacyjnych dla personelu medycznego. W trakcie swojej kariery zdobyła doświadczenie w pracy z wieloma pacjentami, co pozwoliło jej na rozwinięcie szerokiej wiedzy zarówno w medycynie akademickiej, jak i naturalnych metodach leczenia.

Jej zainteresowanie procesem chorobowym i zdrowieniem skupiło się na holistycznym podejściu do pacjenta. Posiada tytuł zielarza fitoterapeuty oraz ukończyła kurs psychobiologii i cichych ustawień hellingerowskich. W pracy z pacjentami korzysta z różnych metod, takich jak medycyna wschodu, kannabinoidy, praca z ciałem, homeopatia, suplementacja, dieta i ustawienia systemowe.

Małgorzata Wagner kładzie duży nacisk na aktywny udział pacjenta w procesie zdrowienia. Pomaga odkryć przyczyny choroby i kieruje pacjenta w drodze ku zdrowiu.