IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

MISTRZ YU JAE-SHEEN

Jest światowej sławy wykładowcą i nauczycielem. Mistrz Yu znany jest jako jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli, coachów i uzdrowicieli. Jest także autorem książek, m. in. „Sundao – starożytny trening ciała i umysłu”. Daje ludziom inspirację do przeżywania radości w życiu zawodowym i miłości w życiu osobistym; oraz do tworzenia życia opartego na swobodzie, płynności i synchroniczności.

Mistrz Yu poprowadził kilka tysięcy sesji coachingu manifestacji energetycznej z ludźmi na całym świecie – począwszy od rodziny i sąsiadów, a skończywszy na najsławniejszych gwiazdach, artystach i biznesmenach. Wszyscy oni do tej pory opowiadają o głębokich przemianach, jakie zaszły w ich życiu dzięki lepszemu zestrojeniu z własną prawdziwą naturą oraz z Dao, które prowadzi ich ku manifestacji szczęścia bez wysiłku.

Mistrz Yu przyjechał do USA w roku 1998 i stworzył tam rewolucyjny kompletny program uzdrawiania i coachingu („EQHC: energetyczne uzdrawianie kwantowe i coaching” połączone ze „Sztuką Oddechu”) na podstawie swojej wyjątkowej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć naukowych w dziedzinie mechaniki kwantowej. Uzdrawia i naucza z energią i entuzjazmem, rzucając światło na najgłębsze zasady i mądrość starożytnych sztuk i filozofii.

Więcej informacji o Mistrzu Yu
Mistrz Yu urodził się u podnóża gór we wschodniej części Korei Południowej. Swoją osobistą i duchową podróż rozpoczął w wieku 9 lat, pod kierunkiem takich nauczycieli jak Bong Woo (górski daoizm) i Sung Chul (buddyzm) czy Mistrz HW Kwon, a także dziadka i babci, którzy pod koniec życia wstąpili do buddyjskich zakonów. Po latach ukierunkowanej medytacji i introspekcji pod okiem duchowych nauczycieli, Mistrz Yu otrzymał dar w postaci wielu głębokich przeżyć, które doprowadziły do najwyższego doświadczenia wyzwolenia i zrozumienia. To doświadczenie uwolniło go od cierpienia związanego z napadami paniki, fobiami, alergiami, bólem i umysłem-ego.
Mistrz Yu osobiście przekonał się o prawdziwości tego, o czym mówią wszyscy ludzie o przebudzonej świadomości: Nie jesteśmy swoim ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem – jesteśmy manifestacją wiecznej obecności, miłości i świadomości. Mistrz Yu przyjął to głębokie doświadczenie do swojego codziennego życia i odkrył na nowo zdolność, jaką miał w dzieciństwie: zdolność niezwykle precyzyjnego „odczytywania”, dzięki synchronicznej empatii, stłumionych myśli i uczuć kryjących się w organizmie i polu energetycznym innych osób. Zaczął również „dostrzegać” wszystkie połączone wzajemnie warstwy nieświadomości tych osób i rozpoznawać pierwotne przyczyny blokad energetycznych, bólu i choroby.
Wykorzystując lata praktycznych doświadczeń, Mistrz Yu stworzył rewolucyjną metodę uzdrawiania i coachingu, będącą praktycznym narzędziem natychmiastowego uzdrowienia i przemiany świadomości ludzi, społeczeństw i całej planety.
Metoda ta umożliwia rozpoznanie i szybkie uwolnienie się od destrukcyjnych myśli i emocji zapisanych w pamięci komórkowej naszego ciała. W ten sposób można przekształcić wszelkie dolegliwości i niepewność w stan dobrobytu i spełnienia.
Mistrz Yu podróżuje po całym świecie, prowadząc warsztaty, wyjazdy szkoleniowe oraz sesje coachingu i uzdrawiania – dla osób prywatnych, firm i dzieci. Wykorzystując swoją metodę, pomógł tysiącom ludzi osiągnąć zdrowie i przebudzenie świadomości. Dzięki prywatnym sesjom, warsztatom samouzdrawiania i wyjazdom medytacyjnym z Mistrzem Yu, uczestnicy przestają utożsamiać się ze swoim umysłem-ego i nabierają odwagi, aby żyć pełnią życia bez lęku.

 

 

cze 2024
19 czerwiec 2024
Centrum Promocji Zdrowia Taraska, Taraska 19A
Aleksandrów, 26-337 Poland
+ Google Map

Akademia Sundao;ISM – Ekstaza Oświecenia

Akademia Sundao; ISM warsztaty stacjonarne 2024 Ekstaza Oświecenia - Mistrz Yu Jae-Sheen i SooJin Kim KIEDY? 19-23.06.2024 GDZIE? Centrum Promocji Zdrowia Taraska (TARASKA 19A, 26-337 Aleksandrów)   Progi rabatowe: obowiązują na pojedyncze bilety. Do …

Akademia Sundao;ISM – Ekstaza Oświecenia Czytaj dalej »

19 czerwiec 2024
Centrum Promocji Zdrowia Taraska, Taraska 19A
Aleksandrów, 26-337 Poland
+ Google Map

Академия Сандао; Живые семинары оффлайн ISM 2024

Академия Сандао; Живые семинары оффлайн ISM 2024 Экстаз просветления - Мастер Ю Джэ Шин и СуДжин Ким КОГДА? 19-23 июня 2024 г. ГДЕ? Центр укрепления здоровья «Тараска» (ТАРАСКА 19А, 26-337 …

Академия Сандао; Живые семинары оффлайн ISM 2024 Czytaj dalej »

19 czerwiec 2024
Centrum Promocji Zdrowia Taraska, Taraska 19A
Aleksandrów, 26-337 Poland
+ Google Map

Sundao;ISM Academy – Radiant Living Retreat

Sundao Academy; ISM Residential Workshops 2024 Radiant Living Retreat - Master Yu Jae-Sheen and SooJin Kim   WHEN? June 19-23, 2024 WHERE? Taraska Health Promotion Center (TARASKA 19A, 26-337 Aleksandrów) …

Sundao;ISM Academy – Radiant Living Retreat Czytaj dalej »