IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

SOOJIN KIM

SooJin Kim (Współzałożycielka ISM oraz Inner Space Meditation and Music).

Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym w dzieleniu się swoimi odczuciami i wyrażeniem własnych emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości.

Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

Współtworzyła razem z Mistrzem Yu metodę SUNDAO: ISM. Stanowi ona interpretację starożytnego Sudnao, Taoizmu, Buddyzmu oraz duchowe zrozumienie medycyny orientalnej. To sztuka treningu ciała, umysłu i duszy. Połączenie ćwiczeń fizycznych z formami oddychania przeponą w celu pielęgnowania i regulowania wewnętrznych zasobów energii naszego ciała. Szereg medytacji oraz trening umysłu i ciała, niezbędny do fizycznego, mentalnego i duchowego rozwoju każdego człowieka.

Jej droga do Wewnętrznej Przemiany rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycyny – zachodniej i wschodniej, zaczęła badać wszystkie możliwe sposoby podejścia do tematu. Stosując tą metodę w własnym życiu, zauważała znaczące zmiany w funkcjonowania ciała. Ta metoda pomogła jej zwalczyć ból, kontrolować ciało tak by wdrożyć ćwiczenia, które krok po kroku pomogły jej uzyskać pełną sprawność. Ten trening pomógł jej rozwinąć zdolności fizyczne, umysłowe oraz emocjonalne. Zwiększył jej pozytywne nadstawienie do życia, większą kreatywność, zdolność do jasnego komunikowania się, adekwatnych reakcji, umiejętność radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi.

☯︎

 

 

☯︎

 

 

„Naprawdę wielką radością jest dzielić własną miłość z niezliczoną liczbą ludzi z całego świata i być świadkiem, jak doświadczają większego poczucia spełnienia w swoich życiach. Jestem niesamowicie wdzięczna za tę podróż. Naszą inspiracją jest umocnić każdego, jako mistrzów własnego życia i osób odpowiedzialnych za własne szczęście. Największą wartością moją i męża są „Czyste Korzyści” czerpane od innych i od samych siebie. Właśnie to jest głębokim przebudzeniem tego, co tkwi w naszej głębokiej świadomości za sprawą intensywnych okresów medytacji i treningów, więc staramy się utrzymać tę ideę przy życiu i w prawdzie.”

Nie ma nadchodzących wydarzeń.