IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

TOMASZ RÓŻAŃSKI

Ekspert i terapeuta konopny, doradca biznesowy branży konopnej, autor, wykładowca i szkoleniowiec. Partner zarządzający grupy HubBurger, twórca społeczności „Konopie uratują świat”. W 2021 roku, podczas Festiwalu Wibracje w Giżach, współpomysłodawca i współprowadzący, konopnego rekordu Guinnessa, w którym ponad 700 osób jednocześnie przyjęło CBD. Autor strategii sprzedażowych i dystrybucyjnych wielu marek konopnych. 

Przyświeca mu cel, tworzenia społeczności świadomej i zdrowej zarówno fizycznie jak i mentalnie. 

Tomasz Różański jest przede wszystkim praktykiem. W 2013 roku zdiagnozowano u niego toczeń, trombofilię i kilka innych chorób określanych mianem nieuleczalnych. Po kilku latach, postanowił zawalczyć o swoje zdrowie. Zgłębiał wiedzę z zakresu medycyny alternatywnej i konopnej. Walkę z chorobami zakończył sukcesem, dzięki autorskiej metodzie terapeutycznej opartej o konopie. Osobiste doświadczenia oraz ciągła edukacja doprowadziły go do miejsca w którym może dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Autor książki Terapie Konopne. Prawo do zdrowia rekomendowanej jako podręcznik do Terapii Konopnych. Książka ukazała się w czerwcu 2023 nakładem Wydawnictwa Wena.

Nie ma nadchodzących wydarzeń.