IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

ISM re-empowerment meeting – Mastery Applied – Yu Jae-Sheen

 

20 czerwca i 21 czerwca | 8.00 – 10.30

Świętuj z nami rozpoczęcie astronomicznego lata! Wejdź do potoku nowej energii i odzyskaj / umocnij swoją wewnętrzną moc. Zdobądź doświadczenie wykorzystania jej w praktyce! 
20 czerwca przypada szczególny moment przesilenia letniego, w którym Słońce oświetla Zwrotnik Raka pod kątem prostym, czyli świeci dokładnie nad nim. To od wieków obchodzone święto wody, ognia, Słońca i Księżyca, płodności, miłości, urodzaju i radości!
Tę najkrótszą noc w roku od zarania dziejów poświęca się na niczym nieskrępowaną zabawę. Odprawiane w tym czasie zwyczaje i obrzędy miały zapewnić świętującym zdrowie i urodzaj, a kobietom stanu wolnego – pewne i szybkie zamążpójście. A jak to wygląda z perspektywy współczesnego człowieka i nowych narzędzi jakie daje nam fizyka kwantowa?
Zajęcia z Mistrzem Yu to połączenie starożytnej mądrości z najnowszymi osiągnięciami fizyki kwantowej.
W ten szczególny czas Mistrz Yu wprowadzi nas w potok nowej energii. Podczas spotkania naładujemy nasze wewnętrzne akumulatory, wzmocnimy się wewnętrznie abyśmy mogli cieszyć się naszym życiem!
Zajęcia praktyczne połączone z sesjami indywidualnymi uczestników spotkania.
Sundao; ISM – Mistrz Yu Jae-Sheen
Przyciągnij do swojego życia więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Zamień stres i ograniczenia na prawdziwą radość i możliwości. Pozbądź się bólu i oporu, uwalniając się od przeszłości. Obudź swoją wewnętrzną siłę i światło świadomości. Zyskaj siłę fizyczną, moc mentalną i nieograniczoną energię.
Odkryj Sundao; ISM, czyli kompleksową metodę na doskonalenie ciała, umysłu i ducha!

Nie musisz wyjeżdżać na drugi koniec świata, aby praktykować Sundao; ISM z samym Mistrzem Yu!
Mistrz Yu Jae Sheen – najbardziej innowacyjny i dynamiczny nauczyciel medytacji i współtwórca metody ISM
Ucząc się praktyki w domowym zaciszu, łatwiej Ci będzie kontynuować ją po zakończeniu warsztatów. Potrzebujesz jedynie odrobiny miejsca, wygodnego ubrania, koca do przykrycia i poduszki do medytacji.
Pod praktycznym przewodnictwem Mistrza Yu doświadczysz najwyższych wibracji energetycznych i otworzysz się na obfitość życia. Zaczniesz wykorzystywać swój potencjał, co zaowocuje realnymi zmianami w życiu zawodowym i osobistym. Nauczysz się kształtować swoje myśli i przekonania w sposób, który doprowadzi Cię do życia w pełni zdrowia i szczęścia.

Spotkanie zalicza 5 godzin do Certyfikacji facylitatora Sundao; ISM*

* Certyfikacja facylitatora Sundao; ISM wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU (continuing education units-jednostki kształcenia ustawicznego) z Mistrzem Yu.
 
Chcesz zacząć żyć pełnią życia?
Dołącz do nas we wspólnej praktyce!
 

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
20 czerwca 2020 @ 08:00
Koniec:
21 czerwca 2020 @ 10:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://app.evenea.pl/event/ism20czerwca/