IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Mięśnie i Kości- Dekodowanie Bioenergetyczne – Isabelle Boos

MIĘŚNIE I KOŚCI – Dekodowanie Bioenergetyczne Ludzkiego Ciała

Isabelle Boos

3-5 listopada 2023 | on-line

godz. 10:00 – 18:00

Szkolenie w języku francuskim z tłumaczeniem na języki polski i rosyjski.

Uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenie i 3 miesięczny dostęp do nagrania.

Żeby w pełni skorzystać ze szkolenia wskazane jest posiadanie wiedzy z wcześniejszych szkoleń z Biologii Energetycznej. Tylko do końca października możesz dokupić szkolenia z cyklu szkoleniowego GEST – Dekodowanie Bioenergetyczne:
https://iww.pl/event/biologia-energetyczna-od-biologii-do-energii-dr-g-athias-i-i-boos/
L
ink do nagrania i materiałów znajdziesz w treści biletu.

Możesz również kupić w pakiecie szkolenie TAROT i Punkty Bramowe: 27-29 października 2023 (dostęp online)

 

Szczegółowe zagadnienia poruszane podczas szkolenia Mięśnie i Kości:

  • Funkcja biologiczna kości, mięśni, ścięgien i więzadeł
  • Kości czaszki
  • Kończyny górne i dolne
  • Klatka piersiowa (obojczyk, żebra, mostek)
  • Kręgosłup
  • Miednica
  • Patologie: zapalenie ścięgien, złamanie kości, bóle szyi, bóle pleców, lumbago, skręcenie, rwa kulszowa, guz kości, skurcz, zapalenie mięśnia lędźwiowego, zapalenie nadkłykcia

Zapraszamy na wyjątkowe seminarium prowadzone przez Isabelle Boos, która zabierze Cię w fascynującą podróż po ludzkim organizmie. Zrozumienie komunikatów ciała w biologii i energii.

Podczas tego seminarium poznasz każdą część ciała, od tajemniczych kości czaszki po kompleks kręgosłupa, kończyny górne i dolne oraz część piersiową. Odkryjesz, jak każdy element naszej anatomii niesie ze sobą przesłanie, głębokie znaczenie biologiczne i energetyczne.

 

Używając konkretnych przykładów, Isabelle Boos poprowadzi Cię przez powiązania między komunikatami ciała a niektórymi powszechnymi patologiami stawów. Zanurzysz się w szczegółowe dyskusje na takie tematy, jak skręcenia, przepukliny krążka międzykręgowego, lumbago, bóle szyjki macicy, nerwobóle, zapalenie ścięgien, złamania.

Seminarium to jest niepowtarzalną okazją do zdobycia cennej wiedzy na temat relacji pomiędzy naszym ciałem, umysłem i ogólnym samopoczuciem. Odkryjesz, jak brak równowagi energetycznej i emocjonalnej może objawiać się w postaci zaburzeń fizycznych i jak możesz przyczynić się do własnego uzdrowienia, rozumiejąc te sygnały.

Przygotuj się na zgłębianie tajemnic ludzkiego ciała w sposób głęboki i całościowy. To seminarium da Ci nowe spojrzenie na swoje zdrowie i witalność. Dołącz do nas i przeżyj ekscytujące doświadczenie edukacyjne z Isabelle Boos, znaną ekspertką w dziedzinie biologicznego i energetycznego dekodowania chorób GEST©

 

PRZYKŁAD PRACY METODĄ DEKODOWANIA BIOENERGETYCZNEGO

Złamanie obojczyka

Obojczyk, ten mały klucz, który w języku hebrajskim oznacza zamek kostny, wyraża po prostu chęć wydostania się z ograniczającej i wywołującej chorobę sytuacji.

Wywołuje potrzebę uwolnienia się od pewnych ograniczeń, które stają się nie do zniesienia, niezależnie od tego, czy są zawodowe, czy emocjonalne.

Wywołuje UCIECZKĘ: chęć ucieczki i wymknięcia się….

Złamanie wskazuje na moment przełomowy, wyłom wskazujący na potrzebę oderwania się lub oddzielenia od jakiejś sytuacji, bądź osoby…

W GEST, dekodowanie biologiczne i energetyczne, złamanie odnosi się do ruchu YIN Metalu, który przynosi ze sobą smutek.

Ta emocja jest konieczna do wycofania się, zrobienia sobie przerwy, czasu potrzebnego na złagodzenie bólu i wyłączenie się ze świata zewnętrznego. Jest niezbędna do zdystansowania się przeżycia żałoby po pewnych sytuacjach lub pewnych osobach.

Odczuwasz smutek i nie rozumiesz dlaczego?

Pomyśl o sytuacji, która już ci nie odpowiada. Z czym lub kim chcesz się rozstać…., ale ci się nie udaje?

W materiałoznawstwie pęknięcie lub złamanie materiału to oddzielenie – częściowe (jak pęknięcie lub nadłamanie) lub całkowite rozłamanie – na dwie lub więcej części na skutek działania jakiegoś PRZYMUSU bądź PRZESZKODY.

Czym jest więc dla ciebie ten przymus bądź przeszkoda?????

Czy tkwisz w toksycznym związku, stresującej pracy, zmartwieniach finansowych … i nie znalazłeś/-aś wyjścia?

Kiedy człowiek czuje się uwięziony, znalezienie drogi wyjścia może być trudne. Można się czuć uwięzionym w pułapce i bezsilnym, niezdolnym do zmiany swojej sytuacji.

Staje się to jeszcze silniejsze, gdy biologicznie wibrujesz w zamknięciu….

Który z przodków był więziony i nie udało mu się stamtąd wydostać…. uwięzienie psychiczne? zamknięcie w więzieniu?

Wtedy szukamy klucza, który pozwoli nam się uwolnić, uciec od tego nieznośnego ucisku.

Znajdziesz ten klucz?

 

Poznaj holistyczne podejście do choroby uwzględniające biologię, energetykę, emocje i duchowość, pozwalające nadać biologii człowieka znaczenie duchowe i energetyczne. Przyjrzyj się ciału i chorobie z nowej perspektywy łączącej tradycję z biologią.

Zrozumienie biologicznego znaczenia chorób jest pierwszym krokiem w kierunku uruchomienia procesu zdrowienia i przywrócenia równowagi, ale nie jedynym. Choroby, problemy i dolegliwości istnieją nie tylko w ciele fizycznym, ale też w naszej energetyce.

Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem. Podlegamy nie tylko swoim emocjom, ale też uniwersalnym prawom Wszechświata, które nieustannie nas nas oddziałują. Aby zrozumieć jak funkcjonuje człowiek i co komunikuje choroba musimy uwzględnić wszystkie te aspekty. Z taką właśnie intencją powstał ten kurs, aby dać Ci odpowiedzi na najważniejsze pytania i potrafić je ze sobą powiązać.


Isabelle Boos 

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z „Cichym Przyjacielem”, Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.


Informacje organizacyjne:

Dzień przed webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

 

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
3 listopada 2023 @ 10:00
Koniec:
5 listopada 2023 @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,
Witryna internetowa:
https://app.evenea.pl/event/gest/

Miejsce wydarzenia

On-line