IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Symbolizm w życiu i snach

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level 2024 | on-line – Symbolizm w życiu i snach

UWAGA! Każde szkolenie tematyczne odbywa się tylko RAZ w roku. Nie ma możliwości wykupienia nagrania ze szkolenia, które się odbyło.

Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kursach RH/TB.
Jeśli nie brałaś/brałeś udziału w Level 1. Przed szkoleniami, które będą się odbywały w lutym możesz je dokupić w formie nagrania. Szkolenie odbyło się 19-21.01.2024.

Zajęcia prowadzidr Michelle LaMasa Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Posiada doktorat z Mind-Body Medicine na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Mind-Body Medicine oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college’ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w edukacji.

 

Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski) | on-line
Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– skrypty w j.polskim,
– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj szkolenia i ilość godzin.

Certyfikaty są podstawą do otrzymania po ukończeniu 120 godzin szkoleń Recall Healing® / Total Biology®*Advanced Level (Każdemu trzydniowemu kursowi odpowiadają 24 h)

– Dyplomów ukończenia Recall Healing® Advanced Level;
– Zaświadczeń o uczestnictwie w szkoleniu Zaawansowanym Recall Healing / Totalna Biologia na drukach zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 6 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2023 poz. 2175)

LINK do SYSTEMU CERTYFIKACJI Recall Healing®/ Totalna Biologia®

  • Uczestnicząc w szkoleniu otrzymujesz dodatkowe bonusy i rabaty. m.in. na zakup szkoleń i podręczników

IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody Recall Healing® / Totalna Biologia® w Polsce.

 

Systemowa Psychosomatyczna Terapia Recall Healing®/ Totalna Biologia® Uzdrawianie przez świadomość

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Treningi Recall Healing /Totalnej Biologii oferują inny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomagają zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Są pewnego rodzaju przejściem na nowy poziom świadomości, skokiem kwantowym. Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi. Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doświadczenia związanego z tą traumą to najlepsza droga ku lepszej przyszłości, wolnej od retrospekcji.

Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą, a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, te szkolenia są właśnie dla Ciebie!

 


Symbolizm w życiu i Snach | Biologiczny punkt widzenia symboliki zwierząt, Tarota, liter i cyfr, żywiołów

Główne tematy:

* symbole w życiu i snach * znaczenie liczb: kolejności urodzenia, ogólne znaczenie głównych liczb * interpretacja głównych symboli biologicznych odnoszących się do Natury (woda, słońce, ogień, las, powietrze, ziemia, kamień, itd.) * symbole pojawiające się w snach (m.in. zwierzęta) – ich szczegółowa interpretacja.: cechy charakteru, osoby, patologie, choroby * interpretacja snów „na żywo” w czasie warsztatów * inne symbole i ich interpretacja pomocna w pracy metodą Recall Healing.

Dzięki tym warsztatom wykorzystasz dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia. Wszystkie sygnały, które docierają do nas we śnie, są wiadomościami od mózgu, by zwrócić na coś szczególną uwagę. Każdy symbol, każda okoliczność, każde zachowanie ma swoje unikatowe i niezwykle ważne znaczenie.Gdy w świecie rzeczywistym stykamy się z problemem, któremu świadomie nie potrafimy stawić czoła, automatyczny mózg przenosi go do zakamarków podświadomości. Pamięć mózgu nie tylko przechowuje każdy szczegół naszego życia, ale jednocześnie pod postacią snu daje nam gotowe rozwiązania wszystkich problemów.Zrozumienie przekazów zakodowanych w snach jest niemałym wyzwaniem, ale też niezwykle istotnym i pomocnym narzędziem w odszyfrowania źródeł życiowych problemów, w tym również chorób. Właściwe odczytanie snu może pomóc w dotarciu do podłoża konfliktu biologicznego, a tym samym w dezaktywacji programu wywołującego chorobę. Odczytanie zakodowanych nieświadomych programów uwalnia nas od powielania schematów, które w sposób nieunikniony przyciągają do naszego życia, sytuacje i ludzi odpowiadających tym wzorcom.


Na wydarzeniu możesz także zakupić bilety na pozostałe wydarzenia Recall Healing Advanced:

  • 1-3.06.2024r. The Full Body I Szkielet, zęby, punkty akupunktury, meridiany
  • 21-23.06.2024r. Dekodowanie Emocji – praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine
  • 28-30.09.2024r. Relacje, Związki, Seksualność
  • 9-11.11.2024r. Depresja i Nałogi

Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Informacje organizacyjne:
W dniu szkolenia na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz 3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW – prosimy o kontakt mailowy kursy@iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w szkoleniu z 50% rabatem.

Zalecamy uczestnictwo w kursie online – otrzymasz dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim online uczestniczysz w procesie grupowym i możesz na bieżąco zadawać pytania.

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji).

Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

Zniżka nie obejmuje pakietów oraz biletów czasowych.

Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń.

UWAGA! Podczas zakupu biletu podaj swoje dane i zwróć uwagę na ich poprawność – będą one widoczne na Twoim certyfikacie lub dyplomie (dyplom otrzymasz po ukończeniu 120 godzin szkoleń tematycznych / zaawansowanych).

 


Podziel się tym wydarzeniem

2533294
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
18 maja @ 13:00
Koniec:
20 maja @ 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line