IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Wzrok i oczy – fizyczne wsparcie Totalnej Biologii®- dr Ałła Kutsenko

Warsztaty stacjonarne z transmisją on-line
16-17 września

(16.09 – godz. 13.00-19.00; 17.09 godz. 10.00 – 16.00)

Uwaga! Na warsztatach stacjonarnym jest ograniczona liczba miejsc!
Warsztaty w j. rosyjskim z tłumaczeniem na j. polski

Miejsce szkolenia: Uzdrowisko Miejskie NoGravity ul. Grunwaldzka 519b/6, Plewiska k.Poznania

Uczestnicy szkolenia otrzymają 3 miesięczny dostęp do nagrania i Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Szkolenie będzie transmitowane on-line. Biorąc udział w szkoleniu wyrażasz zgodę na udostępnienie swojego wizerunku uczestnikom szkolenia.

 

Osteopatia i kinezjologia – fizyczne wsparcie Totalnej Biologii® – warsztaty bazowe dostępne w formie nagrania – wybierz odpowiedni bilet.

 

Rozpoznaj sygnały jakie wysyła do Ciebie ciało! 

Zapraszamy Cię na warsztaty praktyczne z dr Ałłą Kutsenko. Osteopatą, doktorem neurologii i Facylitatorem Recall Healing / Totalnej Biologii.

Dr Ałła Kutsenko pokaże Ci jak łączyć wiedzę Totalnej Biologii z praktycznymi narzędziami pracy z ciałem. Podczas warsztatów nauczysz się obserwować i słuchać swoje ciało. 

Nauczysz się czuć jego rytm i puls narządów wewnętrznych.  

Połączenie Totalnej Biologii z osteopatią i kinezjologią pozwoli Ci w prosty sposób zdiagnozować konflikty, które są przyczyną dolegliwości fizycznych. 

Aby nauczyć się tego pięknego sposobu pracy z ciałem, poza teorią i praktyką ważne są również wrażliwość dłoni i równowaga ciała, których również będziemy się uczyć na warsztacie z dr Ałłą Kutsenko!

Dla kogo?
Zajęcia praktyczne dla osób wykorzystujących lub chcących wykorzystywać w swojej pracy Totalną Biologię, dla osób pracujących z ciałem (fizjoterapeuci, masażyści, terapeuci) i chcących poszerzyć swój warsztat pracy o elementy Totalnej Biologii oraz dla wszystkich chcących poprawić jakość swojego życia.

Jeżeli chcesz być swoim najlepszym terapeutą, pomagać sobie i swoim najbliższym, a także poszerzyć horyzonty, to te warsztaty zdecydowanie są dla Ciebie!

 
Twoja kondycja psychiczna i fizyczna oraz zasób Twojej energii
są bazą Twojej odporności.
PRZEZ DOTYK DO ZDROWIA!​

Ciało wie o nas wszystko. Z nikim nie jesteśmy w tak bliskiej relacji jak z własnym ciałem. Często zwracamy na nie uwagę dopiero w sytuacji, gdy coś nas przewlekle boli. Zazwyczaj sięgamy wówczas po tabletki przeciwbólowe lub zgłaszamy się z naszym problemem do specjalisty. A gdyby tak nauczyć się rozumieć własne ciało i pomagać sobie za każdym razem kiedy tego potrzebuje? 

Kiedy nauczysz się reagować na ból bez leków czy specjalistycznych terapii korzystając z uzdrawiającej mocy własnego dotyku zyskasz bezcenną umiejętność pomocy sobie i swoim najbliższym. Bez skutków ubocznych, z miłością i szacunkiem do mądrości swojego ciała.

„Zwalczanie” pojedynczych objawów lekami czy zabiegami skierowanymi wyłącznie na jedną dolegliwość przynosi tymczasową ulgę, ale nie niweluje źródła problemu. Pojawiają się więc kolejne objawy, co prowadzi do frustracji i pogorszenia jakości życia, spadek sił witalnych i pogorszenie stanu psychicznego. Ignorując język naszego ciała i traktując ból jedynie jako przeszkodę, którą należy zniwelować, dobieramy sobie szansę dotarcia do prawdziwej przyczyny problemu, a stan naszego zdrowia ulega pogorszeniu. Ból trzeba także zrozumieć i potraktować jako cenny drogowskaz.

Do osiągnięcia długotrwałej poprawy posłuży Ci potencjał leżący w Twoim własnym ciele.

Ból jest informacją o stanie naszych narządów wewnętrznych oraz emocjach, które potrzebują uwolnienia. 

Wrażliwość dłoni i równowaga wewnętrzna

Samoświadomość to istotny element każdej autoterapii. Bez niej osiągniecie trwałych i skutecznych efektów może okazać się niemożliwe. Nauczysz się więc nie tylko rozumieć sygnały wysyłane przez ciało ale też sposobów na równowagę wewnętrzną zapewniającą homeostazę, która jest podstawą procesu zdrowienia.

 

dr AŁŁA KUTSENKO
Terapeutka, wybitny neurolog. Facylitator Recall Healing / Totalnej Biologii. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Wyspecjalizowała się w osteopatii, homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych. Dr Ałła Kutsenko opracowała swój własny program terapeutyczny na podstawie terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralnej). To właśnie tę metodę łączy z podejściem psychologicznym, doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą z innych wymienionych dziedzin, co pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.
Terapeuta Ałła Kutsenko często mówi: „Neurologia wyjaśnia, dlaczego człowieka dotyka jakiś rodzaj bólu. Doświadczenie zawodowe zaś podpowiedziało mi, że można pomagać na różne sposoby. Wybrałam to, co najlepsze – uwalniam od bólu”.
Dzięki terapii, którą stosuje Ałła Kutsenko, układ nerwowy człowieka powraca do prawidłowego funkcjonowania i zostają przywrócone naturalne siły uzdrawiające organizmu. Wpływa na pracę całego układu i oddziałuje na przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego, mięśniowego, powięziowego i kostnego.

Wywiad z dr Ałłą Kutsenko w Pytaniu na Śniadanie:
 https://pytanienasniadanie.tvp.pl/44996577/jest-neurologiem-ale-postanowila-zglebiac-inne-metody-leczenia

 
SESJE INDYWIDUALNE z DR AŁŁĄ KUTSENKO: 
on-line (Totalna Biologia/Recall Healing)
stacjonarnie w Uzdrowisku Miejskim NoGravity, Plewiska k.Poznania (osteopatia, terapia czaszkowo-krzyżowa, Totalna Biologia/Recall Healing) .
Kontakt w sprawie sesji: (+48) 696 552 552
 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
16 września 2023 @ 13:00
Koniec:
17 września 2023 @ 16:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

NO GRAVITY
ul. Grunwaldzka 519 b /6
Plewiska, 62-064 Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia