IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Zapal światło w swoim sercu – koncert i medytacja

Koncert gongów / Irena Galińska z medytacją Bliźniacze Dusze / Vulkan/Ashan/Autori

Poświęcony pamięci Vulkana/Ashana/Autoriego/Antoniego Duma

webinarium bezpłatne

21 października, godz. 20.30-22.00

Przygotuj sobie bezpieczną, spokojną przestrzeń, w której będziesz mógł wygodnie się zrelaksować.

Dla pełnego efektu powinieneś/powinnaś słuchać webinarium w słuchawkach lub z zewnętrznymi głośnikami (nie przez komputer czy telefon).

Uwaga: Uczestnicy nie otrzymują nagrania webinarium. Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium – obecność obowiązkowa

Czy jesteś gotów podjąć decyzję by stać się Wiecznym?

W mistycznych, starożytnych szkołach przez tysiące lat uczono mądrości, czystości i wiedzy. Ashan służył ludziom jako Posłaniec Źródła. Jego praca była pełna miłości, mocy i prawdy.

Wszystko, czego chcesz, może być Twoje, lecz musisz pozbyć się iluzji, walki i gier, które nie pozwalają Ci tego otrzymać. Twoja moc i niezależność czekają teraz na Ciebie.

Kontakt z Ashanem był obfitością Światła i przebywaniem w Świetle. Wznosił w osobach, które miały z nim kontakt Świętą Mądrość i Wiedzę na wysoki stopień świadomości.

Jego praktyki pomagają poznać swoje życiowe przeznaczenie, usunąć emocjonalne i mentalne bloki pochodzące z przeszłości i wszystko, co powstrzymuje rozwój oraz osiąganie sukcesów związanych z pieniędzmi, karierą zawodową, związkami, twórczością.

Przesłanie Autoriego pozwala odejść od rzeczywistości opartej na lęku, doświadczać miłości w codziennym życiu, odzyskać swoją moc oraz niezależność z godnością, łaską i harmonią.

Bazą jego nauczania było skoncentrowanie się na mistrzostwie, samodoskonaleniu się w medytacji, samouzdrawianiu, oczyszczaniu ciała z toksyn (detox), regeneracji komórkowej. Stosował techniki wielowymiarowego uzdrawiania, medytacje rozwoju osobistej mocy, uaktywnianie pełnego kodu DNA. Pracował z energiami i mądrościami starożytnego Egiptu.

W IWW oprócz sesji i webinariów w Polsce prowadził również wyprawy do Egiptu, Nowej Zelandii, Peru. Były to podróże nie tylko po to, żeby zobaczyć pełne mocy święte posągi i świątynie. Nie tylko żeby przespacerować się doliną Królów i Królowych. Były to wyprawy do Portali Światła, rozmieszczonych w wielu rejonach Egiptu, w szczególności w tych z Luksoru z jego Złotymi Światłami i Aszramów Mistrzów, gdzie liczni Wniebowstąpieni Mistrzowie zbierają się na rytuały, modlitwy i medytacje. Ich spotkania miały i mają na celu świętą służbę Światłu i Ludzkości. Egipt nadal jest jednym z najsilniejszych Portali prowadzących do tego, co nazywamy Częstotliwością Pięciowymiarową. Dlatego też Starsi lub Wniebowstąpieni Mistrzowie, jeśli tak wolisz, kierujący tymi wyprawami stwarzali ludziom wiele możliwości Uzdrowienia, Przypomnienia sobie, Przyjęcia oraz Inicjacji.

Stawanie się sobą jest usuwaniem wszelkiego lęku, ponieważ nie ma nic, czego można by się obawiać. Nic nigdy nie może powstrzymać tego, kim naprawę jesteś – czystego Światła.

Vulkan/Ashan/Autori:

pochodził z Oceanii. Był nauczycielem duchowym, mistykiem, wizjonerem, naturopatą, doradcą duchowym i pisarzem. Inspirował, motywował i pomagał tysiącom ludzi wejść na ścieżkę światła. Propagował wiedzę wspierającą rozwój oraz ekspresję indywidualnej twórczości. Jego intencją było przywrócenie na Ziemi Boskiego Pokoju, obfitości i zjednoczenie wszystkich istot.

W Polsce ukazały się jego książki: Wiedz, że wiesz, Sekret Jezusa, Diamentowy Lud. Płyty CD: „DNA Alchemy”: I – Cleansing, II – Healing, III- Command; Bliźniacze Dusze – Święte zaślubiny.

W okresie dzieciństwa dane mu było doświadczyć mistycznej łączności ze Źródłem. Związek ten pogłębił się i rozwinął podczas wieku młodzieńczego, dzięki kilku przeżyciom z pogranicza śmierci. Tragiczny wypadek, kiedy wpadł pod koła 12 – tonowej ciężarówki nazywał Inicjacją, w czasie której doświadczył stanu Super Świadomości. Te doznania pozwoliły Ashanowi pogłębić swe doświadczenia z BYCIEM TU I TERAZ oraz ujrzeć Wizję swojej przyszłej pracy na Planecie Ziemia. Długi, trwający wiele lat powrót do pełnego zdrowia był dla niego doświadczeniem Oświecenia i głębokiego pokoju. Jego wyzdrowienie zadziwiło lekarzy i zostało opisane w literaturze medycznej.

Studiował Medycynę Naturalną. Otrzymał dyplom lekarza naturopatii w South Pacific College of Natural Therapeutics w Auckland w Nowej Zelandii.Zgłębił nauki ezoteryczne, technologię pracy z kryształami, metafizykę i alchemię. Jego droga była świadectwem ponadwymiarowego poziomu Świadomości Boga.


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
21 października 2021
Godzina:
20:30 - 22:00
Kategoria Wydarzenie: