SOOJIN KIM – Instytut Wiedzy Waleologicznej

SOOJIN KIM

Jest współtwórczynią ISM, Integralnej Metody Somatycznej, Medytacji Wewnętrznej Przestrzeni i Muzyki Wewnętrznej Przestrzeni.

 

☯︎

 

Będąc skrzypaczką klasyczną, SooJin wierzy, że jej pełna ducha muzyka 🎼 ma za zadanie pomóc innym w połączeniu się z własnymi sercami, w których przebywa bezwarunkowa miłość i autentyczna moc. Twierdzi ona, że muzyka jest boskim językiem stworzonym, aby wspierać ludzi w eksploracji nowych dróg ku zdrowszemu, szczęśliwszemu i bardziej kreatywnemu życiu, które będzie w pełni wyrażało piękno jednostki i tworzyło większą harmonię na świecie, w którym żyjemy.

 

 

☯︎

 

Jej intensywna podróż w głąb siebie zaczęła się od poważnego wypadku, który przytrafił się jej podczas nauki muzyki w Niemczech. Po próbowaniiu różnych zachodnich i wschodnich metod leczniczych, zaczęła zgłębiać integrujące sposoby postępowania i odkryła starożytną sztukę leczniczą i medytację, które niezmiernie jej pomogły. Gruntowna wewnętrzna transformacja i doświadczenia z nią związane radykalnie zmieniły sposób, w jaki patrzyła na swoje życie i na świat 

 

 

☯︎

 

Od 1999 r. dzieli się ze światem medytacją, praktycznym przewodnictwem i muzyką, odwiedziła Stany Zjednoczone, Koreę Południową, kraje europejskie i Rosję. Podróżuje po świecie z ukochanym mężem, twórcą Sundao, Mistrzem Yu, Jae-Sheen.

 

 

 

„Naprawdę wielką radością jest dzielić własną miłość z niezliczoną liczbą ludzi z całego świata i być świadkiem, jak doświadczają większego poczucia spełnienia w swoich życiach. Jestem niesamowicie wdzięczna za tę podróż. Naszą inspiracją jest umocnić każdego, jako mistrzów własnego życia i osób odpowiedzialnych za własne szczęście. Największą wartością moją i męża są „Czyste Korzyści” czerpane od innych i od samych siebie. Właśnie to jest głębokim przebudzeniem tego, co tkwi w naszej głębokiej świadomości za sprawą intensywnych okresów medytacji i treningów, więc staramy się utrzymać tę ideę przy życiu i w prawdzie.”

    © 2020 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej