IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

ALBINA BUCZYŃSKA

ukraińska uzdrowicielka, bioenergoterapeutka, masażystka. W swojej praktyce korzysta z wszechstronnej wiedzy z zakresu medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej połączonej z darem jasnowidzenia i nadnaturalnym leczeniem energią. Jest znawczynią medycyny chińskiej – stosuje akupunkturę vacuum. Dar uzdrawiania odziedziczyła po swojej prababce Parasce, która była znaną na Ukrainie znachorką i szeptuchą. Albina z powodzeniem doradza wszelkie diety, głodówki, zioła a także masuje miodem, oczyszczając mięśnie. Interpretuje również sny i kontaktuje się z przewodnikami duchowymi. Umysłową precyzję w szukaniu przyczyny choroby łączy z niezwykłym darem dotyku a także otwartym na drugiego człowieka sercem. – Jestem kliniką dla każdego człowieka, każdy jest dla mnie indywidualny i niepowtarzalny, swoją energią odbieram reakcje organizmu – mówi Albina Buczyńska.
TERAPIA PUNKTÓW ŻYCIA
ta jedna z najbardziej tajemniczych i mało znanych form medycyny chińskiej została przez Albinę Buczyńską wykorzystana przy opracowaniu jej autorskiej metody masażu. W starożytności była przekazywana wyłącznie drogą sukcesji, mistrz nauczał starannie wybranych uczniów. Albina również miała swojego mistrza – Wiktora, który wybrał ją na swoją zastępczynię podczas jej pobytu w sanatorium. W terapii tej uważa się, że w ciele chorego jest tzw Punkt Pierwotnego Porażenia, czyli miejsce w organizmie, które jest źródłem choroby. – Gdy lokalizuję Punkt Pierwotnego Porażenia, ustalam w jakie miejsca rozlała się negatywna energia, zbieram ją i doprowadzam z powrotem, po czym usuwam z organizmu. Kiedy takie punkty ulegają zablokowaniu pojawia się choroba w danym organie. Ja je masuję i przywracam zdrowie wątrobie, nerkom, sercu, płucom, kościom, mięśniom – tłumaczy Albina. – Działam nie tylko na ciało fizyczne, lecz otaczające człowieka trzy ciała subtelne: eteryczne, astralne i mentalne. W ciele każdego człowieka jest siedem Punktów Życia. Albina masując, energetyzuje je i przywraca sprawność narządów wewnętrznych oraz dobre samopoczucie psychiczne.

Terapia punktów życia jest skuteczna w chorobach:
układu krążenia, oddechowego, wątroby, trzustki, kamieniach nerkowych, mięśniakach, torbielach, reumatyzmie, stanach zapalnych oraz łagodzi wszelkie stany bólowe. Oprócz punktów życia każdy z nas ma tzw. punkty natychmiastowej pomocy. U jednego człowieka mogą mieścić się na plecach, u innego na obojczyku lub kolanie. Pierwszy masaż jest najczęściej postawieniem diagnozy, Albina wnikliwie bada stan każdego organu. Ustala nie tylko jakie miejsca nie domagają, ale także, które są słabsze, co może spowodować chorobę w przyszłości. Masaże wykonywane przez ukraińską uzdrowicielkę mają równocześnie wymiar duchowy, ponieważ odbywają się w stanie medytacji, kiedy mózg funkcjonuje na falach alfa. – Jestem narzędziem, przez które przepływa energia kosmiczna – mówi Albina. Dlatego jej dotyk leczy nie tylko ciało, ale także psychikę. Pomaga przy depresji, stresie, braku pewności siebie. Głęboko rozluźnia i odpręża. Albina ma olbrzymie sukcesy w leczeniu dzieci. Opracowała także metodę leczenia łuszczycy i bielactwa, niepłodności a także odmładzania organizmu.