IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

5 kroków do uzdrowienia – Jacques Martel & Lucie Bernier

5 kroków do uzdrowienia 

Jacques Martel & Lucie Bernier

29 czerwca, godz. 14.00-18.00 | on-line

webinarium w j.francuskim z tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski

 

Po webinarium uczestnicy otrzymują:
– materiały szkoleniowe,
– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

 

Odkryj, że jesteś kluczem do swojego procesu uzdrawiania, niezależnie od tego, na co się zdecydujesz.

Wiedza, otwartość, odpuszczanie, akceptacja i działanie to 5 kroków, które pozwolą Ci się otworzyć i odzyskać władzę nad sobą.

Szkolenie jest ważnym uzupełnieniem i wyjaśnieniem książki Wielki Słownik Chorób i Dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z. Każdy, kto chce aktywnie i skutecznie korzystać ze Słownika powinien uzupełnić swoją wiedzę o 5 kroków do uzdrowienia.

W uzdrowieniu emocjonalnym, wydaje się, że nie wszyscy jesteśmy równi. Rzeczywiście, niektórzy ludzie wracają do zdrowia, a inni nie. Dlaczego? Czy istnieje proces, który sprzyja uzdrowieniu emocjonalnemu? Ten warsztat daje wgląd w te pytania. Odkrywa nie tylko środki, którymi dysponujesz, aby przyczynić się do swojego uzdrowienia, ale przede wszystkim istotne kamienie milowe, które dają Ci możliwość osiągnięcia uzdrowienia emocjonalnego.

To praktyczny poradnik jak wprowadzić w życie wskazówki i zalecenia sposobów uzdrowienia od A do Z zawarte w Wielkim Słowniku Chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z

 

 

 

 

 


Jacques Martel

Jacques Martel jest światowej sławy wykładowcą, edukatorem i terapeutą. Jako pionier w dziedzinie rozwoju osobistego opracował nowe metody i praktyczne ćwiczenia umożliwiające osiągnięcie głębokiej i trwałej przemiany duchowej i emocjonalnej, takie jak Technika TIC (Technique d’Intégration par le Coeur© — „Technika integracji w sercu”) czy „Technika ludzików z patyków” (Technique des Petits Bonshommes Allumettes©). Jego działalność zawodowa w Kanadzie i w innych krajach świata, a także książki jego autorstwa i prowadzone relaksacje, które tworzy od roku 1989, pomogły tysiącom osób pójść naprzód i osiągnąć większą harmonię na swojej drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

Autor m.in. Wielkiego słownika chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z” – książkę zamówisz tutaj

Lucie Bernier

Lucie Bernier uczestniczyła w pracach redakcyjnych nad słownikiem i istotnie go udoskonaliła dzięki swoim osobistym doświadczeniom w dziedzinie samopoznania. Jej wnikliwość, doświadczenie i intuicja w zakresie chorób, w połączeniu z rozległą wiedzą z tej dziedziny, czynią z niej wyjątkową ekspertkę. Swoim wkładem w tę publikację przyczyniła się do jej wzbogacenia, z korzyścią dla wszystkich czytelników. Lucie Bernier jest także autorką książek, wykładowczynią i trenerką rozwoju osobistego.


Podziel się tym wydarzeniem

3126210
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Data:
29 czerwca
Godzina:
14:00 - 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Online