IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Tarot i Genealogia

Tarot i Genealogia – ISABELLE BOOS

 

DATA: 31.08.-1.09.2024

godzina: 10:00-18:00

MIEJSCE: ONLINE

JĘZYK: JĘZYK FRANCUSKI Z TŁUMACZENIEM NA JĘZYK POLSKI I ROSYJSKI

 

“Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem” Carl Gustav Jung 

 

Częścią naszej nieświadomości jest nieświadomość naszego drzewa genealogicznego. Ukryte w nim tajemnice, rodzinne historie i doświadczenia ciągle działają za naszym pośrednictwem i programują nas do tworzenia powtórzeń, cech i przekonań na podstawie energetycznej lojalności wobec naszych przodków.

Dzięki pracy z Tarotem możemy uzyskać dostęp do informacji o poziomie genealogicznym – swoim lub osoby, z którą pracujemy.

Zapraszamy Cię do zanurzenia się w swoim drzewie genealogicznym i odkrycia jego tajemnic dzięki Arkanom Tarota. Genealogia znacząco wpływa na całe nasze życie, naszą teraźniejszość – energetykę, zdrowie, przekonania, relacje. Warsztaty z Isabelle Boos zabiorą Cię do osobistej podróży po własnej historii, dzięki której zrozumiesz siebie i dynamikę swojej genealogii.

22 Arkana Tarota to potężne symbole opisujące uniwersalne aspekty ludzkiego doświadczenia. Można ich użyć do ujawnienia ukrytych szczegółów Twojej osobowości i genealogii . Dowiesz się, jak każda arkana może poprowadzić Cię do lepszego zrozumienia siebie i swoich historii.

Podczas warsztatów z Isabelle Boos przeanalizujemy 22 Arkana Tarota z perspektywy genealogicznej i bioenergetycznej. Zidentyfikujemy archetypy, które kierują nas do członków systemu i drzewa rodzinnego i zaproponujemy strategię odniesienia się do tego poziomu w czytaniu Tarota.

 

Będziemy pracować nad drzewem genealogicznym za pomocą Tarota Zaczniemy od symptomu lub pytania i poprosimy drzewo o odpowiedź. Dowiemy się jakie przesłania ma nam do przekazania poprzez objawy fizyczne lub emocjonalne.

 

Isabelle Boos

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z „Cichym Przyjacielem”, Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.

Informacje organizacyjne:

Dzień przed webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM.

Uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenie i 3 miesięczny dostęp do nagrania.

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji).

Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

Zniżka nie obejmuje pakietów oraz biletów czasowych.

 


Podziel się tym wydarzeniem

11593041
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
31 sierpnia @ 10:00
Koniec:
1 września @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Online