IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Choroba wg New Medicine / Totalnej Biologii – dr Aleksander Fadiev – BEZPŁANY WEBINAR

Black Week trwa – największe promocje w roku!

kod: BF23 30% na wszystkie pojedyncze szkolenia  

kod: BFRH1 45% na szkolenie podstawowe Totalnej Biologii/ Recall Healing® level 1

kod BF23 – 30 % książki wydawnictwa Wena i oleje CBD na www.krainazdrowia.com.pl tylko do 27.11

*kod nie obowiązuje na Instytut Recall Healing i nie łączy się z innymi promocjami

 

Choroba wg New Medicine / Totalnej Biologii – dr Aleksander Fadiev

Szkoła Totalnej Biologii IWW zaprasza na bezpłatny webinar, dzięki któremu poznasz przełomową metodę New Medicine i odkryjesz znaczenie chorób z biologicznego, psychoemocjonalnego i medycznego punktu widzenia.

Kiedy: 23 listopada 2023 online

godz: 18:00-20:00

język rosyjski z tłumaczeniem na język polski.

O webinarze:

Wszystkie choroby mają swój biologiczny sens. Organizm nigdy się nie myli. Cokolwiek dzieje się w ciele jest skutkiem, a nie objawem.

Każda dolegliwość podporządkowana jest zachodzącym w nas procesom psychologicznym i emocjonalnym, w rezultacie których organizm stwarza określone warunki biochemiczne. Warunki te nigdy nie są wynikiem błędu natury czy dziełem przypadku – to konkretny i logiczny plan, mający zapewnić nam przetrwanie i będący odpowiedzią na nasze psycho-emocjonalne potrzeby i doświadczenia.

Choroba jest przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Dla człowieka często stanowi problem, ale dla biologii jest atutem.

New Medicine zmienia sposób postrzegania choroby, dzięki czemu umożliwia powrót do zdrowia, docierając do jej pierwotnej przyczyny.

Co to jest New Medicine:

New Medicine to przełomowy system podejścia do zdrowia i choroby czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

W praktyce to nowoczesne i skuteczne metody i narzędzia identyfikacji oraz rozwiązywania konfliktów psychoemocjonalnych leżących u podstaw każdej choroby czy dolegliwości.

Kto poprowadzi webinar:

Dr Aleksander Fadiev – pełen pasji lekarz, homeopata, psychoterapeuta. Wybitny ekspert radiologii i czytania skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w ich analizie w kontekście Medycyny Klasycznej oraz Nowej Medycyny. Mózg i procesy w nim zachodzące są dla niego źródłem informacji o człowieku, jego mechanizmach psychoemocjonalnych i doświadczeniach.Ogromne serce, uważność, niezwykłe doświadczenie i pasja pozwalają mu osiągnąć skuteczne efekty nie tylko we własnej praktyce medycznej, ale też w nauczaniu innych i przekazywaniu im wiedzy.

Dla kogo jest ten webinar:

  • Dla każdego terapeuty zajmującego się zdrowiem psychicznym i fizycznym.
  • Dla lekarzy, którzy chcą otworzyć się na inną perspektywę i połączyć Medycynę Klasyczną z New Medicine.
  • Dla każdej osoby zainteresowanej szerszym pojmowaniem zdrowia i dobrostanem psychofizycznym.
  • Dla każdej osoby, która boryka się z problemami zdrowotnymi, by spojrzeć na nie z innej perspektywy.
  • Dla rodziców, którzy chcą pomóc swoim dzieciom w przypadku chorób

„Po poprzedniej edycji szkoleń New Medicine Basic z dr Aleksandrem Fadievem, wiemy, jak skutecznie pomógł dziesiątkom osób w powrocie do zdrowia, w podniesieniu standardów życia i w zrozumieniu, że zdrowie zaczyna się od odnalezienia prawdziwych przyczyn chorób w nas lub naszej historii.

Zapraszamy na kolejną edycję szkoleń New Medicine, które rozpoczynamy bezpłatnym wykładem, jest to wiedza, którą chcemy się dzielić.

New Medicine może być inspiracją absolutnie dla każdego, rozumiejąc ją możemy skutecznie zapobiegać chorobom i problemom i uczyć tego naszych najbliższych”

Irena Galińska – dyrektor Instytutu Wiedzy Waleologicznej

Celem New Medicine jest zyskanie nowej perspektywy i umiejętności w podejściu do zdrowia łączących w nowatorski sposób Klasyczną Medycynę, Totalną Biologię/ Recall Healing, Biologikę i Nową Medycynę Germańska.

New Medicine to także alternatywne podejście umożliwiające uzyskanie spokoju w chorobie, dzięki zupełnie innemu sposobowi postrzegania. Choroba to nie Twój wróg, to szansa na rozwiązanie głęboko zakorzenionych problemów.

Zapisz się!

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
23 listopada 2023
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line