IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Depresja i nałogi

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level 2024 | on-line – Depresja i nałogi

UWAGA! Każde szkolenie tematyczne odbywa się tylko RAZ w roku. Nie ma możliwości wykupienia nagrania ze szkolenia, które się odbyło.

Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kursach RH/TB.
Jeśli nie brałaś/brałeś udziału w Level 1. Przed szkoleniami, które będą się odbywały w lutym możesz je dokupić w formie nagrania. Szkolenie odbyło się 19-21.01.2024.

Zajęcia prowadzidr Michelle LaMasa Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Posiada doktorat z Mind-Body Medicine na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Mind-Body Medicine oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college’ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w edukacji.

 

Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski) | on-line
Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski

 

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– skrypty w j.polskim,
– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj szkolenia i ilość godzin.

Certyfikaty są podstawą do otrzymania po ukończeniu 120 godzin szkoleń Recall Healing® / Total Biology®*Advanced Level (Każdemu trzydniowemu kursowi odpowiadają 24 h)

– Dyplomów ukończenia Recall Healing® Advanced Level;
– Zaświadczeń o uczestnictwie w szkoleniu Zaawansowanym Recall Healing / Totalna Biologia na drukach zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 6 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2023 poz. 2175)

LINK do SYSTEMU CERTYFIKACJI Recall Healing®/ Totalna Biologia®

  • Uczestnicząc w szkoleniu otrzymujesz dodatkowe bonusy i rabaty. m.in. na zakup szkoleń i podręczników

IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody Recall Healing® / Totalna Biologia® w Polsce.

 

Systemowa Psychosomatyczna Terapia Recall Healing®/ Totalna Biologia® Uzdrawianie przez świadomość

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Treningi Recall Healing /Totalnej Biologii oferują inny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomagają zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Są pewnego rodzaju przejściem na nowy poziom świadomości, skokiem kwantowym. Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi. Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doświadczenia związanego z tą traumą to najlepsza droga ku lepszej przyszłości, wolnej od retrospekcji.

Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą, a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, te szkolenia są właśnie dla Ciebie!


DEPRESJA i NAŁOGI

Zrozumienie konfliktów, które uruchamiają i programują DEPRESJĘ i NAŁOGI jest niezwykle istotne i musi być wprowadzone w codzienne życie, aby móc osiągnąć głębokie uzdrowienie na wszystkich poziomach bytu. Ten program jest dopasowany tak, abyś podczas warsztatów mógł doświadczyć psychologicznych zmian, które wywrą długotrwały wpływ na Twoje życie.

Wyobraź sobie kim byś się stał, jakbyś się czuł i co mógłbyś osiągnąć, gdybyś nie cierpiał na depresję…

dr Michelle LaMasa-Dawson oferuje każdemu uczestnikowi tych warsztatów poważną zmianę! Ten warsztat pomoże odzyskać radość życia oraz sporządzić nowe plany na przyszłość. Ten warsztat jest prawdziwy. Dla prawdziwych ludzi. Dla prawdziwego życia. „Pragniemy dla Ciebie jak najlepszego życia. Miej tupet być szczęśliwym!”

Program – Depresja:

* Zrozumienie depresji. Skąd ona pochodzi? * Dwa biologiczne sposoby pozwalające zrozumieć depresję * Patowa sytuacja hormonalna * Terytoria * Pragnienia i frustracje * Poczucie winy i niska samoocena * Wpływ Drzewa Rodowego, Projektu//Celu oraz Linii Życia * Czy ludzie odczuwają depresję 24/h na dobę? * Depresja selektywna * Przykłady i prawdziwe przypadki

Program – Nałogi:

Możliwe źródło nałogu * Znaczenie * Przykłady * Papierosy * Alkohol * Narkotyki * Hazard * Sex * Pornografia * Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne np. pracoholizm, uzależnienie od religii.

Czy możliwe jest czuć się lepiej oraz być mniej przygnębionym? Wyobraź sobie, gdyby to było możliwe….


Na wydarzeniu możesz także zakupić bilety na pozostałe wydarzenia Recall Healing Advanced:

  • 1-3.06.2024r. The Full Body I Szkielet, zęby, punkty akupunktury, meridiany
  • 21-23.06.2024r. Dekodowanie Emocji – praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine
  • 28-30.09.2024r. Relacje, Związki, Seksualność
  • 9-11.11.2024r. Depresja i Nałogi

Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Informacje organizacyjne:
W dniu szkolenia na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz 3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW – prosimy o kontakt mailowy kursy@iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w szkoleniu z 50% rabatem.

Zalecamy uczestnictwo w kursie online – otrzymasz dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim online uczestniczysz w procesie grupowym i możesz na bieżąco zadawać pytania.

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji).

Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

Zniżka nie obejmuje pakietów oraz biletów czasowych.

Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń.

UWAGA! Podczas zakupu biletu podaj swoje dane i zwróć uwagę na ich poprawność – będą one widoczne na Twoim certyfikacie lub dyplomie (dyplom otrzymasz po ukończeniu 120 godzin szkoleń tematycznych / zaawansowanych).

 


Podziel się tym wydarzeniem

17653941
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
9 listopada @ 13:00
Koniec:
11 listopada @ 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line