IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Mini seminarium – Totalna Biologia jedzenia – Relacje z matką

Bedzie to mini seminarium – wprowadzenie do warsztatów Ev Khazin Totalna Biologia Jedzenia. Trening „Matka i jedzenie”. Spójrz jak jesz, a zrozumiesz jaki masz kontakt z matką.
Kontakt z matką jest pierwszym i najważniejszym kontaktem każdego człowieka. Relacje z matką, zarówno te pierwsze tuż po narodzeniu, jak i te kształtujące się w okresie dzieciństwa wywierają ogromny wpływ na całe życie.
Od pierwszych dni życia, to właśnie matka nas karmi, więc od niej zależy nasza egzystencja. I właśnie przy pomocy jedzenia tworzy się nasza więź z matką. Zatem doświadczenie z matką ma wpływ na całe nasze życie i na budowanie relacji z jedzeniem.
Emocje przeżywane w relacjach z matką znajdują więc swoje odzwierciedlenie w jedzeniu – w sposobie jedzenia, w wyborze produktów, w odczuciu głodu.
Jedzenie jest tym, co zaspakaja nie tylko nasz głód fizyczny, ale przede wszystkim głód emocjonalny.
Jeżeli kontakt z matką był zażyły i satysfakcjonujący, pełen miłości, wtedy nasz stosunek do jedzenia jest zdrowy. Jeżeli kontakt z matką był niepoprawny lub niewystarczający, znajduje to odzwierciedlenie w budowaniu relacji z jedzeniem a tym samym z ciałem.
Przyjrzyjmy się więc swojemu stosunkowi do jedzenia.  Czy jedząc czujemy się spokojni? Czy jedzenie jest dla nas karą? Czy lubimy jeść w towarzystwie? Czy jedzenie jest środkiem do odstresowania? Czy słodycz jest naszym ulubionym smakiem dzieciństwa?
Takich pytań możemy zadawać sobie dziesiątki, a odpowiedzi na nie będą obrazem naszych relacji z matką.
To wyjątkowo interesujące zagadnienie będzie tematem przewodnim mini-seminarium prowadzonego przez dr Ev Khazin z Izraela – psychoterapeutkę i specjalistkę psychologii żywienia, autorkę szkoleń w centrum szkoleniowym w Izraelu i Rosji.
W Polsce dr Ev Khazin prowadzi wyjątkowe warsztaty w nurcie głównych założeń Recall Healing/Totalnej Biologii, które pomagają ich uczestnikom otworzyć w sobie niezwykłą siłę i nie przenosić stresu oraz konfliktów z dnia codziennego do podświadomości. Zamiast tego dr Ev Khazin naucza, jak skutecznie kontrolować wymienione procesy.
Mini seminarium pt. „Totalna Biologia Jedzenia. Trening „Matka i jedzenie”. Spójrz jak jesz, a zrozumiesz jaki masz kontakt z matką” odbędzie się w dniu 21 września 2019 r. w godzinach 19.00 – 21.00.
 
Data: 21 września 2019
Miejsce :
WTC ul.Bukowska 12, sala 108
Godzina: 19-21
Koszt: 20zl

[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/495″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Uzyskaj swoj bilet![/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
21 września 2019
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/495

Organizator