IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Przebudzenie energii seksualnej  By Mario & Amoria – webinarium bezpłatne

Przebudzenie energii seksualnej 

By Mario & Amoria

 

Webinar bezpłatny

21 lipca o 19:00

online

Zapraszamy na praktyczno-teoretyczny warsztat o niesamowitej MOCY drzemiącej w Twojej seksualnej energii! Poruszymy ją z pomocą zaawansowanych oddechowych technik i obudzimy w sobie najpotężniejszy potencjał do zmian, tworzenia, kreacji i odnajdywania rozkosznej przyjemności i lekkości w każdym aspekcie życia.

Myślisz, że tylko niektóre osoby są kreatywne, a swoje marzenia, pragnienia i pomysły realizują tylko wybrani? Najwyraźniej nie odkryłaś/odkryłeś jeszcze swojego potencjału i mocy Twojej seksualnej energii! Nic dziwnego! Nasza energia seksualna bardzo często pozostaje zablokowana lub uśpiona. Jej swobodny przepływ zapewnia nam zdrowie, witalność, dobrostan, spontaniczną radość i odblokowuje dostęp do wszelkich twórczych i kreatywnych przedsięwzięć. Odblokowany przepływ w nas łączy nas z boską energią Wszechświata i pozwala umożliwia nam sięgać po to, czego naprawdę pragniemy i potrzebujemy. Świadomy oddech i odpowiednie techniki sprawią, że Ty też zaczniesz czerpać z tego źródła nieskończonej twórczej mocy.

 

Masz w życiu to na co się odważysz! 

Czy odważysz się sięgnąć po WIĘCEJ?

 • Oddychaj i rozpal swoje twórcze inspiracje!
 • Poczuj przyjemną lekkość bycia sobą!
 • Twórz takie życie jakiego naprawdę pragniesz!
 • Wpraw w ruch swoją energię i poczuj, że jesteś pełnią!
 • Pozwól sobie z przyjemnością przyjmować od życia wszystko co najlepsze!

Podczas webinarium będziemy eksplorować zaawansowane techniki oddechowe, które zbalansują Twoją energię, podniosą wibracje, zwiększą świadomość siebie i pozwolą Ci wkroczyć w twórczą MOC manifestacji. 

Równowaga jest naturalnym porządkiem Natury i Wszechświata. Pomimo tego, że ich elementy są “przeciwieństwami”, to ich istnienie jest od siebie zależne. Światło nie mogłoby istnieć bez ciemności, noc nie istniałaby bez dnia, a energia żeńska, nie mogłaby funkcjonować bez męskiej, a męska bez żeńskiej. Każdy z nas posiada w sobie oba te pierwiastki, a ich równowaga zapewnia zupełnie inny poziom doświadczania rzeczywistości, Poczucie mocy i bycia Pełnią.  

Jesteś CUDEM: ciałem, umysłem i duszą. Praktyki oddechowe i praca z ciałem pomogą Ci osiągnąć balans i odnaleźć szczęście, budzić się każdego z dnia z wdzięcznością i radością!

 

Uwierz w swoje nieograniczone możliwości i otwórz się na nowe doświadczenia. Nie musisz żyć według zakodowanych programów i godzić się tylko na to, co jest. Możesz kreować takie życie, jakiego naprawdę pragniesz.

 

Energia seksualna to najpotężniejsza energia we Wszechświecie! 

Możesz wykorzystać ją do tworzenia takiej rzeczywistości, jakiej naprawdę pragniesz! 

 

Wszelkie zmiany zaczynają się od Ciebie.  Masz w sobie niesamowitą MOC. Pomożemy Ci ją odkryć!

 

AMORIA

Amoria jest budzicielką ciała, uzdrowicielkę i nauczycielkę jogi, która posiada głęboką wiedzę na temat Podróży ku Przebudzeniu Ciała. 

Anna jest pasjonatką pracy z ciałem i duchowością, ma bogate doświadczenie w dziedzinie uzdrawiania i uwalniania ciała. Z jej pomocą uczestnicy warsztatów i sesji indywidualnych zyskują narzędzia i wiedzę, które umożliwiają im zrozumienie i uzyskanie świadomości siebie w całościowy sposób, łączący fizyczne, emocjonalne i energetyczne aspekty. 

Jako wykwalifikowana nauczycielka jogi, Anna posiada głęboką wiedzę na temat znaczenia postawy ciała, tkanki powięziowej oraz harmonijnego rozwoju ciała i umysłu poprzez praktykę jogi. Jej umiejętność przekazywania tej wiedzy i umiejętności uczestnikom warsztatów sprawia, że osiągają one wspaniałe rezultaty w procesie budzenia i uzdrawiania swojego ciała. 

Jako uzdrowicielka, Anna posiada zdolności do wnikania w ciało energetyczne i emocjonalne, oraz umiejętność dotykania i manipulowania ciałem w celu uwolnienia przechowywanych tam emocji. Jej empatia, delikatność i umiejętność tworzenia bezpiecznej przestrzeni dla procesu uzdrawiania są cenione przez uczestników, którzy doświadczają głębokich przemian i uwolnienia w swoim życiu.

Amoria przeszła własną podróż uzdrawiania i przebudzania ciała, korzystając z wielu modalności, takich jak Recall Healing i rośliny mocy. Jej osobista historia uzdrawiania pozwoliła jej na jeszcze głębsze zrozumienie i empatię wobec innych osób, które pragną odzyskać zdrowie i równowagę.

MARIO KOSMICZNY

Mario – Boski Nieznajomy, uzdrowiciel pracujący z ciałem, umysłem i duszą. Ułatwia połączenie naszej egzystencji z naturalnym biegiem otaczającego nas świata. Wśród swoich klientów znany jako „Mario Cosmic”. Chociaż nie uważa się za cudotwórcę, szuka magii w każdym Ciele, aby wydobyć wewnętrzną esencję tych, którzy dotrą do jego rąk.

 

Jak się przygotować?

 • zapewnij sobie spokojne miejsce do praktyki
 • przygotuj wygodne ubranie i matę do ćwiczeń
 • przygotuj komputer z zainstalowaną aplikacją Zoom, która pobierzesz tutaj, lub telefon (aplikacja do pobrania w sklepach Play lub Appstore)
 • pomyśl o słuchawkach, które pozwolą Ci lepiej się skoncentrować (nie są niezbędne)
 • w zasięgu ręki miej wodę

Webinarium jest wstępem do warsztatów Body Awakening Journey. Warsztaty ROZBUDZAJĄCE CIAŁO, które będą już 29 lipca w Plewiskach k.Poznania

 

Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
21 lipca 2023
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Online