IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Mind – Body – Medicine

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level 2024 | on-line – Dekodowanie Emocji – praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine

UWAGA! Każde szkolenie tematyczne odbywa się tylko RAZ w roku. Nie ma możliwości wykupienia nagrania ze szkolenia, które się odbyło.

Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kursach RH/TB.
Jeśli nie brałaś/brałeś udziału w Level 1. Przed szkoleniami, które będą się odbywały w lutym możesz je dokupić w formie nagrania. Szkolenie odbyło się 19-21.01.2024.

Zajęcia prowadzidr Michelle LaMasa Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Posiada doktorat z Mind-Body Medicine na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Mind-Body Medicine oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college’ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w edukacji.

 

Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski) | on-line
Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski

 

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– skrypty w j.polskim,
– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj szkolenia i ilość godzin.

Certyfikaty są podstawą do otrzymania po ukończeniu 120 godzin szkoleń Recall Healing® / Total Biology®*Advanced Level (Każdemu trzydniowemu kursowi odpowiadają 24 h)

– Dyplomów ukończenia Recall Healing® Advanced Level;
– Zaświadczeń o uczestnictwie w szkoleniu Zaawansowanym Recall Healing / Totalna Biologia na drukach zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 6 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2023 poz. 2175)

LINK do SYSTEMU CERTYFIKACJI Recall Healing®/ Totalna Biologia®

 • Uczestnicząc w szkoleniu otrzymujesz dodatkowe bonusy i rabaty. m.in. na zakup szkoleń i podręczników

IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody Recall Healing® / Totalna Biologia® w Polsce.

 

Systemowa Psychosomatyczna Terapia Recall Healing®/ Totalna Biologia® Uzdrawianie przez świadomość

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Treningi Recall Healing /Totalnej Biologii oferują inny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomagają zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Są pewnego rodzaju przejściem na nowy poziom świadomości, skokiem kwantowym. Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi. Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doświadczenia związanego z tą traumą to najlepsza droga ku lepszej przyszłości, wolnej od retrospekcji.

Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą, a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, te szkolenia są właśnie dla Ciebie!


Dekodowanie Emocji – praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine

Na tym warsztacie poznasz praktyczne narzędzia do samouzdrawiania i uzdrawiania ciała fizycznego, duchowego i problemów emocjonalnych. Poszerzysz wachlarz narzędzi pracy z klientem i samym sobą. Uwaga! to zajęcia typowo warsztatowe – praca w grupach i parach. Obecność obowiązkowa – jeśli chcesz wynieść z tego szkolenia wymierne korzyści. Praca w pokojach nie jest udostępniana w formie nagrania!

 • Odkryj i uwolnij swoje Emocje
 • Usuń blokady energetyczne wspomnień i emocji
 • Poszerz swój warsztat praktycznych narzędzi pracy z Klientem
 • Uruchom swój wewnętrzny program autonaprawy

Tematy warsztatów:
– Wprowadzenie do Mind-Body Medicine
– Mechanizmy biologiczne – autogeniczność
– Obrazy i wizualizacje
– Różne formy medytacji
– Kinezjologia… odkrywanie uwięzionych emocji
– Ruch i oddech
– Uważne jedzenie
– Duchowość

Warsztaty praktyczne. Praca w grupach. Przygotuj na zajęcia materiały wymienione poniżej.

Materiały potrzebne do warsztatów umiejętności umysł-ciało:

 • Duży biały papier, 3 arkusze
 • Kredki, markery lub kolorowe ołówki
 • Dziennik
 • Długopis
 • Magnes
 • Opcjonalnie wahadło
 • Winogrona, małe owoce
 • Ciemna, gorzka czekolada
 • Przezroczysty kryształ kwarcu lub inny kamień leczniczy
 • Świece – najlepiej białe lub niebieskie
 • Olejki eteryczne lub kadzidełka (np. lawenda, kadzidło, szałwia)
 • Mała miska z wodą

Narzędzia zaprezentowane na warsztacie to naukowo potwierdzone techniki Mind-Body Medicine, które zwiększają zdolność każdej osoby do samoświadomości i dobrostanu. Mamy zdolność do poprawy własnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wykorzystując autoekspresję, rysowanie i ruch, techniki medytacji, obrazowanie kierunkowe, biologiczne sprzężenie zwrotne, odpowiednie odżywianie i ćwiczenia, możemy zacząć rozszerzać naszą wrodzoną zdolność do zwiększania samoświadomości i poprawy samoopieki. Efektem jest uruchomienie procesów zdrowienia w naszym organizmie. To jak włączenie programu autonaprawy w naszym organizmie.


Na wydarzeniu możesz także zakupić bilety na pozostałe wydarzenia Recall Healing Advanced:

 • 1-3.06.2024r. The Full Body I Szkielet, zęby, punkty akupunktury, meridiany
 • 28-30.09.2024r. Relacje, Związki, Seksualność
 • 9-11.11.2024r. Depresja i Nałogi

Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Informacje organizacyjne:
W dniu szkolenia na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz 3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW – prosimy o kontakt mailowy kursy@iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w szkoleniu z 50% rabatem.

Zalecamy uczestnictwo w kursie online – otrzymasz dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim online uczestniczysz w procesie grupowym i możesz na bieżąco zadawać pytania.

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji).

Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

Zniżka nie obejmuje pakietów oraz biletów czasowych.

Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń.

UWAGA! Podczas zakupu biletu podaj swoje dane i zwróć uwagę na ich poprawność – będą one widoczne na Twoim certyfikacie lub dyplomie (dyplom otrzymasz po ukończeniu 120 godzin szkoleń tematycznych / zaawansowanych).

 


Podziel się tym wydarzeniem

5470661
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
21 czerwca @ 13:00
Koniec:
23 czerwca @ 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line