IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Tarot i Kod Urodzin

Tarot i Kod Urodzin

 

DATA: 20-21.07.2024r.

godzina: 10:00-18:00

MIEJSCE: ONLINE

JĘZYK: JĘZYK FRANCUSKI Z TŁUMACZENIEM NA JĘZYK POLSKI I ROSYJSKI

 

Twoja data urodzenia to coś więcej niż tylko kombinacja liczb – to odzwierciedlenie Twojego przeznaczenia.

Mamy przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowe seminarium prowadzone przez Isabelle Boos, skupiające się na tajemnicach Tarota, literach hebrajskich, dacie urodzenia, które pozwolą Ci odkryć informacje o Twoim „projekcie cel” i Twojej historii genealogicznej. Ta wyjątkowe połączenie zabierze Cię w fascynującą podróż do samopoznania.

Isabelle Boos pomoże Ci zinterpretować Twoją datę urodzenia, dzięki czemu zrozumiesz w jaki sposób historia Twojej rodziny, jej dziedzictwo i pochodzenie ukształtowały Twoją teraźniejszość.

Zagłębimy się w symbolizm i znaczenie 22 głównych arkanów Tarota i ich powiązania z 22 hebrajskimi literami i ruchami Medycyny 5 Żywiołów. Dowiesz się, jak te powiązania ujawniają istotne klucze do zrozumienia Twojego istnienia w nowym świetle.

Zbadamy koncepcję projektu cel i jego znaczenia, badając, w jaki sposób okoliczności związane z datą urodzenia i historią Twojej rodziny mają decydujący na Twoje życie.

Uzyskasz jasny obraz swojej ścieżki życiowej i osobistej misji.

Energetyczny tarot i litery hebrajskie, data urodzenia i Twój projekt cel. Łącząc te elementy – tarot, litery hebrajskie, koło składające się z 5 elementów, projekt znaczeń, historię rodziny i datę urodzenia – seminarium to oferuje głębokie i znaczące doświadczenie edukacyjne.

Na warsztatach będziemy zgłębiać symbolikę daty urodzenia przez pryzmat kart Tarota, Liter Hebrajskich i energetyki Medycyny Chińskiej w kontekście:

  • drogi życia
  • talentu
  • wyzwań
  • karty roku
  • duchowości
  • powtarzających się wzorców i schematów
  • doświadczeń i wyzwań życiowych

Jesteś terapeutą i pracujesz z innymi? Skorzystaj z symboliki kart Tarota, liter hebrajskich i energetyki Medycyny Chińskiej, aby pomagać swoim klientom! Dzięki umiejętności interpretacji daty urodzenia zyskasz cenne narzędzie terapeutyczne! Czytanie „kodu urodzin” pomoże Ci lepiej zrozumieć Twoich klientów i powtarzające się w ich życiu schematy, wskaże słabsze i mocniejsze strony, obszary nad którymi warto pracować i sposoby na spójną z nimi transformację prowadzącą do osiągnięcia równowagi. Dla twoich klientów praca z datą urodzenia może być też fascynującym narzędziem samopoznania.

Na wydarzeniu można również zakupić:

  • nagranie webinarium „Kod Urodzin – Level 1” (24-25.02.2024)
  • nagranie webinarium „Bioenergetyczny Kod Relacji” (9-10.03.2024)

Isabelle Boos

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z „Cichym Przyjacielem”, Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.

Informacje organizacyjne:

Dzień przed webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM.

Uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenie i dostęp do nagrania.

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji).

Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

Zniżka nie obejmuje pakietów oraz biletów czasowych.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
20 lipca @ 10:00
Koniec:
21 lipca @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line