IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

SUNDAO / The Path – Nowa Wiosna 2017

Z Yu, Jae-Sheen (Twórca & Dyrektor programowy Sundao) & Soojin Kim, jego małżonką

Nowa ścieżka powrotu do Całości i Pełnostanu

LETNI TRENING DLA TRENERÓW I MIŁOŚNIKÓW SUNDAO ZAKOŃCZONY CERTYFIKATEM.
 
29 kwietnia – 3 maja 2017r.

Prowadzi: Yu Jae-Sheenem
 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 
Jesteśmy przekonani, że spotkanie z samym sobą dostarczy Ci szansę reintegracji znajdujących się w Tobie nieskończonych zasobów energii, potrzebnej do życia w pełni miłości, szczęścia, przejrzystości, dobrobytu i realizacji pełni potencjału!
 
Szkolenie Sundao to nowoczesna interpretacja Mistrza Yu na temat tradycyjnej metodologii, mającej na celu życie w zgodzie z prawami energii i natury. Opiera się ona na założeniu, że my, ludzie, jesteśmy przejawami energii życiowej w różnorodnych formach. Sundao metoda THE PATH jest dla tych, którzy ze zrozumieniem prawdziwej natury energii jako ostatecznej jedności, przejawiającej się wewnątrz wszystkich zjawisk energetycznych, są w stanie rozwijać się, dzielić się i na nowo tworzyć życie.
 
Zapraszamy na sesję wyjazdową, która zawierać będzie w sobie nowe Sundao Transformacyjne 2016, praktykę medytacji z odechem pełnią ciała, świadomymi ruchami oddechu w świadomości energii. Medytację, podstawy Dao i prawa natury – swobodnego przepływu energii w naszych ciałach i umysłach, naszym życiu, oraz głębokim leczeniu i integracji.
Po tym potężny spotkaniu jako specjalista dobrostanu wprowadzisz w życie swoje, swojej rodziny, organizacji, czy też społeczności praktyczne umiejętności Sundao Metody The Path.
Dzień 1 Mistrzostwo nad własnym ciałem!
Somatyczne uwalnianie i wzmacnianie, życie pełne zdrowia, oświecone ciało to
energetyczny i potężny twórca życia.
 
Dzień 2 Mistrzostwo nad własnym umysłem (emocjami, myślami)!
Odzyskanie mistrzostwa poprzez czucie i myślenie przebudzonym sercem w ukierunkowany sposób, ze spokojem, kreatywnie i produktywnie.

Dzień 3 Radość z pełnego Mistrzostwa
Ponowne obudzenie realizacja i reintegracja pełni bytu, pełni piękna, pełni znaczenia, pełni wartości, pełni potencjału.
Życie życiem pełnym wewnętrznego przewodnictwa w kierunku wymarzonej wizji, Życie z pełnym potencjałem
Dzień 4 Duch i Sztuka Dzielenia się
Prawa kosmicznej energii, kodeks treningu jedności.
 
Ten wyjątkowy trening daje ci możliwość stania się pionierem w nadchodzącej rewolucji dobrostanu i dbania o siebie, przy pomocy wyjątkowych narzędzi Sundao Metody The Path.
Wyposażony w mądrość tego zaawansowanego nowoczesnego systemu dobrostanu wyruszysz w podróż do zdrowia, szczęścia i wyższej świadomości.

 
 
Sundao Metoda The PATH

Sesje z Mistrzem Yu i Soojin Kim
 
1 Rozmowy o Dao
Zasady mistrzostwa nad ciałem/umysłem: oparte na Dao Natury i Prawach wszechświata
Praktyka Sundao: rozbudzenie mistrzostwa nad ciałem/umysłem w naszej świadomości
Żyj jako Mistrz Artysta z radością z mistrzostwa.
 
2 Podstawowe zasady praktyki
Zdrowy przepływ energii, znaczenie centrum mocy
Równowaga i trzy kompletne skarby
Energia podąża za świadomością.
 
3-4 Podstawowa charakterystyka równoważenia energii w celach zdrowotnych
Dla Systemu 7 Czakr
Dla Systemu 12 Merydian (12+2, 8)
Dla Systemu 3 Potrójnych Skarbów
Dla Systemu Pola Aurycznego
 
5-6 Medytacja i inspiracja do bezwarunkowego całkowitego wyrównania energii
Uwalnianie ograniczającej energii i blokad poprzez sztukę oddechu i równoważenia energii w codziennych ćwiczeniach. 20. 30, 45, 60, 75, 90, 120 minut.
Praktyka z pozycjami Nieba, Ziemi i Człowieka.
 
7-8 YeonJeongBup z 12 pozycjami
(Trening mistrzostwa nad ciałem/umysłem). Utrzymywanie pozycji i terapia pozycjami.
Sztuka oddechu motyla (uwalnianie energii i wzmocnienie)
Seria ruchów Sundao 1, 2, 3
Metoda czucia pełnią serca (Hwal-Bup nakładanie dłoni)
 
Oraz więcej „Jak prowadzić codzienną praktykę lub nawet grupę ćwiczeniową”.
Dzielenie się wizją Sundao Metody The Path (Zjednoczeni Mistrzowie Planety Ziemia).
 
Mistrz Yu Jae-Sheen (założyciel / Dyrektor Programowy Sundao) jest światowej sławy wykładowcą i nauczycielem, jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli, coachów i uzdrowicieli. Jest także autorem książek, m. in. „Sundao – starożytny trening ciała i umysłu”. Daje ludziom inspirację do przeżywania radości w życiu zawodowym i miłości w życiu osobistym oraz do tworzenia życia opartego na swobodzie, płynności i synchroniczności.
Mistrz Yu poprowadził kilka tysięcy sesji coachingu manifestacji energetycznej z ludźmi na całym świecie – począwszy od rodziny i sąsiadów, a skończywszy na najsławniejszych gwiazdach, artystach i biznesmenach. Wszyscy oni do tej pory opowiadają o głębokich przemianach, jakie zaszły w ich życiu dzięki lepszemu zestrojeniu z własną prawdziwą naturą oraz z Dao, które prowadzi ich ku manifestacji szczęścia bez wysiłku.
Mistrz Yu przyjechał do USA w roku 1998 i stworzył tam rewolucyjny kompletny program uzdrawiania i coachingu („EQHC: energetyczne uzdrawianie kwantowe i coaching” połączone ze „Sztuką Oddechu”), oparty na podstawie swojej wyjątkowej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć naukowych w dziedzinie mechaniki kwantowej. Uzdrawia i naucza z energią i entuzjazmem, rzucając światło na najgłębsze zasady i mądrość starożytnych sztuk i filozofii.
 
Soojin Kim (Healer / Artystka) dorastała w bardzo muzykalnej rodzinie, a już w bardzo młodym wieku muzyka stała się jej największą pasją. Podczas studiów muzycznych w Niemczech miała ciężki wypadek i to zapoczątkowało jej poszukiwania holistycznej metody leczenia oraz duchową podróż. Od tamtej pory studiowała wiele rodzajów leczenia i praktyk integracyjnych. Ta głęboka podróż w głąb siebie pozwoliła jej połączyć się z jej prawdziwym ja i odkryć prawdziwy cel w życiu. Porzuciła pełną sukcesów karierę skrzypaczki w orkiestrze symfonicznej, aby pójść za głosem serca. W 1999 r. przeniosła się do Stanów Zjednoczonych i postanowiła pomagać innym w osiąganiu ich pełnego potencjału, ucząc medytacji, leczenia energią i leczenia muzyką. Podróżuje po świecie z mężem mistrzem Yu, Jae-Sheenem (założycielem Sundao metody The Path), który jest czołowym nauczycielem Sundao International. Wielką radość sprawia jej dzielenie się ich miłością i przewodnictwem z niezliczonymi ludźmi na całej planecie. Ich wspólną pasją jest wzmocnienie każdego z nas tak, by mógł przejąć kontrolę nad swoim szczęściem jako mistrz swojego życia i świata.
 
Więcej o Mistrza Yu
Mistrz Yu urodził się u podnóża gór we wschodniej części Korei Południowej. Swoją osobistą i duchową podróż rozpoczął w wieku 9 lat, pod kierunkiem takich nauczycieli jak Bong Woo (górski daoizm) i Sung Chul (buddyzm) czy Mistrz HW Kwon, a także dziadka i babci, którzy pod koniec życia wstąpili do buddyjskich zakonów. Po latach ukierunkowanej medytacji i introspekcji pod okiem duchowych nauczycieli, Mistrz Yu otrzymał dar w postaci wielu głębokich przeżyć, które doprowadziły do najwyższego doświadczenia wyzwolenia i zrozumienia. To doświadczenie uwolniło go od cierpienia związanego z napadami paniki, fobiami, alergiami, bólem i umysłem-ego.
Mistrz Yu osobiście przekonał się o prawdziwości tego, o czym mówią wszyscy ludzie o przebudzonej świadomości: nie jesteśmy swoim ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem – jesteśmy manifestacją wiecznej obecności, miłości i świadomości. Mistrz Yu przyjął to głębokie doświadczenie do swojego codziennego życia i odkrył na nowo zdolność, jaką miał w dzieciństwie: zdolność niezwykle precyzyjnego „odczytywania”, dzięki synchronicznej empatii, stłumionych myśli i uczuć kryjących się w organizmie i polu energetycznym innych osób. Zaczął również „dostrzegać” wszystkie połączone wzajemnie warstwy nieświadomości tych osób i rozpoznawać pierwotne przyczyny blokad energetycznych, bólu i choroby.
Wykorzystując lata praktycznych doświadczeń, Mistrz Yu stworzył rewolucyjną metodę uzdrawiania i coachingu, będącą praktycznym narzędziem natychmiastowego uzdrowienia i przemiany świadomości ludzi, społeczeństw i całej planety.
Metoda ta umożliwia rozpoznanie i szybkie uwolnienie się od destrukcyjnych myśli i emocji zapisanych w pamięci komórkowej naszego ciała. W ten sposób można przekształcić wszelkie dolegliwości i niepewność w stan dobrobytu i spełnienia.
Mistrz Yu podróżuje po całym świecie, prowadząc warsztaty, wyjazdy szkoleniowe oraz sesje coachingu i uzdrawiania – dla osób prywatnych, firm i dzieci. Wykorzystując swoją metodę, pomógł tysiącom ludzi osiągnąć zdrowie i przebudzenie świadomości. Dzięki prywatnym sesjom, warsztatom samouzdrawiania i wyjazdom medytacyjnym z Mistrzem Yu, uczestnicy przestają utożsamiać się ze swoim umysłem-ego i nabierają odwagi, aby żyć pełnią życia bez lęku.
Sundao* (dosłownie droga natury ku ludzkiej doskonałości) to unikatowa interpretacja starożytnych dyscyplin (Sundo, Shinsundo, Sunbup,…)* z perspektywy Dobrostanu jako całości. Sundao, Metoda „The Path sztuka Bycia Całością, Dobrostanu” wraz ze „Sztuką oddechu, Wyrównywanie Energii”.
Sundao dla DS**(droga ku Byciu Całością, Dobrostanu) = Bycie w stanie emocjonalnego i duchowego zdrowia, miłości i szczęścia, pełnego dobrostanu życia, pełnego zrozumienia, kim się jest i relaizacji swojego potencjału. To jest przełomowa metodologia opracowana przez Mistrza Yu, mająca na celu jak najpełniejsze życie w przejrzystości i świadomości swojego potencjału.
 
Szczegóły organizacyjne Kamińsko :
Program pobytu:
29.04.2017:
18:00 – kolacja
20:00-21:30 – wieczorne spotkanie
30.04,1-2.05.2017:
8:00-9:00 – śniadanie
9:30-12:30 – przedpołudniowa sesja
13:00-14:30 – lunch
15:00-18:30 – popołudniowa sesja
18:30-19:30 – kolacja
20:00-21:30 – wieczorne spotkanie (opcjonalnie)
3.05.2017 :
8:00-9:00 – śniadanie
9:30-12:30 – przedpołudniowa sesja
13:00-14:30 – lunch
Co ze sobą zabrać:
– sportowy strój i buty
– matę do ćwiczeń
– koc do przykrycia
– poduszkę do medytacji
dodatkowy koszt za nocleg oraz wyżywienie 140zl za dobę od osoby
 
[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/248″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Kup bilet[/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
29 kwietnia 2017
Koniec:
3 maja 2017
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/248

Miejsce wydarzenia