IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Superwizja – Świadomość to nie koniec!

 

Świadomość – to nie koniec!

 

dr Gilbert Renaud – twórca Recall Healing®

 

8-9 maja 2024, godz.: 18:00-21:00 | on-line

webinarium w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski i j.rosyjski

  • Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania.
  • Superwizja zalicza 3 godziny do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing.

Uwaga! Żeby wynieść maksymalne korzyści z Superwizji – wskazane jest uczestnictwo w Szkoleniu podstawowym Recall Healing/Totalna Biologia – Level 1.  Szkolenie w formie nagrania z dnia 19-21.01.2024 możesz nabyć wybierając odpowiedni bilet.

 

We współczesnym świecie ludzie cierpiący na różne dolegliwości i choroby szukają skutecznej pomocy, proszą o nią lekarzy i terapeutów medycyny alternatywnej. I o ile lekarze wiedzą, jak działa i funkcjonuje ciało, to inni specjaliści: psychologowie, psychoterapeuci pomagają klientowi rozpoznać na jaki konflikt ciało zareagowało w określony sposób.

W metodzie Totalnej Biologii®/ Recall Healing® chodzi o głębokie, silne i precyzyjne połączenie pomiędzy ciałem a psychiką, ustalenie czy i jak doznany wstrząs wpłynął na ciało. Co więcej, jesteśmy potomkami naszych przodków, bezpośrednimi spadkobiercami rodziców, dlatego też nosimy w naszym ciele część ich traumatycznych doświadczeń. Wielu ludziom wydaje się, że nie dotyczą ich problemy przodków, ale faktem jest, że ciało choruje bo doświadcza dawnych konfliktów.

Terapeuta Totalnej Biologii®/ Recall Healing® pracuje z klientem, aby znaleźć związek pomiędzy występującymi dolegliwościami a całym jego życiem.

Niepłodność może być przykładem sytuacji gdy partner jest dla nas nieodpowiedni lub dana sytuacja jest bardzo niekorzystna, albo przyczyną długotrwałej, przewlekłej choroby jest zadawniony konflikt z matką.

Świadomość i co dalej? Dołącz i dowiedź się jak co robić kiedy już uświadomimy sobie konflikt emocjonalny stojący za przyczyną naszych problemów.

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

dr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 


Podziel się tym wydarzeniem

5976632
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
8 maja @ 18:00
Koniec:
9 maja @ 21:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line