IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Świadomość – klucz do UZDROWIENIA – dr Gilbert Renaud – superwizja Recall Healing®/Totalna Biologia®

Świadomość – klucz do UZDROWIENIA
superwizja Recall Healing®/Totalna Biologia®

 

Doświadcz prawdziwej istoty świadomości! Wznieś się na wyższy poziom by lepiej pomagać sobie i innym!

 

dr Gilbert Renaud – twórca Recall Healing®

 

8-9 maja 2024, godz.: 18:00-21:00 | on-line

webinarium w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski i j.rosyjski

  • Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania.
  • Superwizja zalicza 6 godzin do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing® / Totalna Biologia® – Advanced.

Uwaga! Żeby wynieść maksymalne korzyści z Superwizji – wskazane jest uczestnictwo w Szkoleniu podstawowym Recall Healing®/Totalna Biologia® – Basic – Level 1.  

 

Superwizje z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość mają na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

 

W Totalnej Biologii® / Recall Healing® świadomość jest niezbędnym elementem każdego procesu uzdrawiania. Jednakże samo „bycie świadomym” nie zawsze jest wystarczające. Istnieją subtelne i zarazem diametralne różnice w postrzeganiu świadomości oraz w doświadczaniu „bycia świadomym”. Facylitator Totalnej Biologii® / Recall Healing® musi podnieść swoją świadomość ponad pewien poziom i zrozumieć jej prawdziwą istotę.

Dołącz do superwizji z dr. Gilbertem Renaud i dowiedz się, co robić kiedy już uświadomimy sobie konflikt emocjonalny stojący za przyczyną naszych problemów oraz jak zwiększać swoją świadomość jako Facylitator Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

 

Pytania, które zostaną omówione podczas superwizji:

– Dlaczego koncepcja świadomości jest tak istotna w procesie uzdrawiania i prowadzenia terapii/konsultacji/mentoringu metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®?

– Czym jest uważność w porównaniu do świadomości?

– Co implikuje i jakie znaczenie niesie „bycie świadomym”…?

– Jaka jest rola Obserwatora w świadomości?

– Kto jest Obserwatorem, który obserwuje Obserwatora?

– Dlaczego Obserwowanie jest niezbędne w całym procesie świadomości?

– Czy „odpuszczanie” jest częścią „procesu świadomości”?

– Jak reagujesz, gdy przenikasz w głąb siebie?

– Co z Twoimi uczuciami i emocjami?

– Czy przeszłość jest wciąż obecna w Twoich codziennych zachowaniach?

– Jak możemy wykorzystać symboliczne zjawisko Czarnej Loży vs. Białej Loży, oraz Trzeciej Loży ponad nimi, która współgra zarówno z Czarną, jak i Białą Lożą (koncepcja zostanie wyjaśniona podczas sesji Q&A)?

– Pogląd Einsteina.

– Wpływ Ho’oponopono, The Journey, Uścisk Motyla.

– Dzielenie się doświadczeniami studentów, którzy odkryli lub praktykują skuteczne „narzędzie” przydatne w procesie „Uważnej Świadomości” i „Odpuszczaniu”.

 

 

 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

dr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
8 maja @ 18:00
Koniec:
9 maja @ 21:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line