IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Moc Miłości – “Technika Integracji w Sercu” – 7 praktycznych ćwiczeń – Jacques Martel i Lucie Bernier

Instytut Wiedzy Waleologicznej i Wydawnictwo Wena zapraszają na webinarium z Jacquesem Martelem i Lucie Bernier – Moc Miłości – „Technika Integracji w Sercu” – 7 praktycznych ćwiczeń

5 maja 2024 godz. 14.00 – 18.00 | on-line

webinarium w j.francuskim z tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski

 

Po webinarium uczestnicy otrzymują:
– materiały szkoleniowe,
– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

 

Odkryj Moc Miłości – technikę, która poprzez moc integracji Twojego serca uwolni Twoje rany emocjonalne i pozwoli Ci przekształcić doświadczania negatywne w pozytywne. Dzięki niej – poprzez moc integracji swojego serca – poczujesz pełnię uzdrawiającej Miłości.

Alchemiczna Moc Serca pozwala uwalniać i transformować rany emocjonalne wynikające z traumatycznych wydarzeń i doświadczeń, które (uświadomione lub nieuświadomione) wpływają na nasze obecne życie.

Rany emocjonalne są najczęstszymi przyczynami naszych chorób i problemów. Nieuzdrowione i niezaopiekowane „bolą” przez całe życie, wplatają się w nasze relacje z bliskimi, ze sobą i z otoczeniem. Obecne w naszym codziennym życiu manifestują się jako dolegliwości, lub blokady i trudności w różnych obszarach.

Poprzez nieuleczone i niezauważone rany zamiast czerpać radość z życia, zmagamy się z nim. W uświadomionym lub nieuświadomionym poczuciu odrzucenia, niesprawiedliwości, straty czy żalu próbujemy przetrwać zamiast po prostu być.

♥ Każda rana emocjonalna może zostać uzdrowiona alchemiczną mocą Twojego serca ♥

Miłość leczy wszystkie rany, pozwól sobie jej doświadczyć!

Poznaj Technikę Integracji w Sercu, która pomoże Ci doświadczyć głębokiego uwolnienia i prawdziwej miłości. Na warsztatach nauczysz się 7 ćwiczeń, które otworzą i poszerzą Twoją świadomość, zharmonizują Twoje centra energetyczne, rozwiną Twoją intuicję, tak, aby Twoje wybory, przekonania i decyzje pochodziły z Twojego serca.

Każde ćwiczenie pozwala bezpiecznie doświadczyć mocy Miłości i wzmacnia ją. Praktykując rozwijasz w sobie poczucie miłości, które uchroni Cię i stanie się Twoją tarczą. Miłość ta służy nie tylko Tobie, ale i Twoim najbliższym – promieniuje na ludzi wokół Ciebie, wszystkich których kochasz, tych, którzy jej potrzebują i tych, którzy o nią proszą.

Praktyka Techniki Integracji w Sercu zwiększy Twoją autonomię i dobre samopoczucie w codziennym życiu.

O Technice Integracji w Sercu (TIC© Technique d’ Integration par le Coeur©):

Jest to technika umożliwiająca osiągnięcie głębokiej i trwałej przemiany emocjonalnej i duchowej.

Technika Integracji w Serca (TIC© Technique g’ Integration par le Coeur c „TIC) została stworzona przez Jacques’a Martela – terapeutę i edukatora,, autora „Wielkiego Słownika Chorób i Dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z” i twórcę techniki uwalnia emocji, blokad i przywiązań technika ludzików z patyków.

 

Praktyczne techniki uwalniania i uzdrawiania pomogą Ci polepszyć wszystkie obszary życia, w których czujesz dyskomfort i ograniczenia::

 • zdrowie
 • relacje i związki
 • praca
 • rozwój osobisty
 • kreatywność
 • seksualność
 • życie rodzinne

 Dzięki tym technikom:

 • zakończysz powtarzające się wzorce w swoim życiu
 • uwolnisz się od ograniczających Cię blokad
 • odzyskasz wolność myślenia i swobodę działania
 • będziesz mogła/mógł kreować spójne z sobą nowe projekty i zadania
 • zakończysz programy i cierpienia psychiczne
 • pożegnasz zmartwienia i problemy
 • efektywniej będziesz rozwijać swój potencjał
 • będziesz funkcjonować z poziomu miłości i poczucia bezpieczeństwa

 

Te warsztaty są dla Ciebie jeśli chcesz:

 • uzdrowić swoje emocjonalne rany
 • pozbyć się blokad i obciążających programów
 • budować stabilną, bezpieczną i pełną miłości relację ze sobą
 • tworzyć relacje oparte na miłości, a nie na poczuciu lęku, strachu czy żalu
 • doświadczać samoakceptacji
 • zacząć żyć z lekkością

To praktyczny poradnik jak wprowadzić w życie wskazówki i zalecenia sposobów uzdrowienia od A do Z zawarte w Wielkim Słowniku Chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z

 

 

 

Wybierając odpowiedni bilet, możesz również kupić dostęp do nagrania – Technika Ludzików z Patyków:

„Technika ludzików z patyków©” (Technique des Petites Bonshommes Allumettes©) to technika uwalniania emocji, blokad, niekorzystnych przywiązań i samouzdrawiania stworzona przez kanadyjskiego terapeutę, trenera rozwoju osobistego, autora wielu książek, w tym „Wielkiego słownika chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z” Jacques’a Martela.

Ta prosta i bardzo skuteczna technika do samodzielnej autoterapii i samouzdrawiania emocjonalnego wpływa na naszą podświadomość i pomaga uwolnić zablokowane emocje i blokady oraz wprowadzić w życie nowe, zdrowe i wspierające nawyki i przekonania. Jest także wspaniałym narzędziem terapeutycznym wspomagającym uwalnianie konfliktów emocjonalnych. Pozwala na osiągnięcie głębokiej i trwałej przemiany duchowej i emocjonalnej.

O metodzie:

„Technika ludzików z patyków©” (Technique des Petites Bonshommes Allumettes©) opiera się na zasadzie, że nasze emocje, myśli i przekonania wpływają na nasze życie oraz nasze doświadczenia. Poprzez uwolnienie emocji, zmianę negatywnych przekonań na pozytywne, możemy poprawić jakość naszego życia.

Nazwa Technique des Petites Bonshommes Allumettes© pochodzi z języka francuskiego i oznacza „zapałki”/ (ludziki układane z zapałek). Metoda wykorzystuje proste obrazy, wykorzystując zapałki, a w praktyce kreski/rysunki aby przedstawić nasze myśli i emocje wizualnie. Proste metody silnie rezonują z naszą podświadomością i pozwalają uwolnić zakorzenione w niej blokady.

Technika pracy: Podstawowa technika polega na zidentyfikowaniu zablokowanych, nieuwolnionych emocji lub negatywnych przekonań, a następnie zastąpieniu ich budującym, wspierającym przekazem – przekonaniem poprzez odpowiednie rysunki symbolizujące te przekonania. Jest to proces pracy z emocjami i podświadomością w celu zmiany programowania mentalnego.

Na przykład, jeśli ktoś ma negatywne przekonania o sobie, że jest nieudolny, może zastąpić je pozytywnymi przekonaniem, że jest kompetentny. Proces ten może być wizualizowany za pomocą rysunków zapałek, które symbolizują stare i nowe przekonania. To narzędzie do głębokiej transformacji emocji.

Metoda może być stosowana do transformacji emocji i przekonań w różnych obszarach życia, takich jak relacje, zdrowie, praca, i wiele innych. Można używać jej jako narzędzia do pracy nad emocjami, uwrażliwianiem się na własne potrzeby oraz do osiągania celów. Technika pomaga w pozbywaniu się uzależnień, przywiązań, przekonań.

Metoda ta może być stosowana samodzielnie, ale również może być wykorzystywana przez terapeutów jako część sesji terapeutycznych.

Dlaczego warto z niej skorzystać?

Często przeszkodą w naszym życiu są blokady i niezdrowe, zakorzenione w naszej podświadomości przekonania. Zakorzenione bywają tak głębokie, że pomimo starań nie możemy ich zmienić.

 • Technika pomoże Ci zyskać skuteczne, proste narzędzie, aby uwolnić swoją podświadomość od blokad i skutecznie wprowadzać dobre zmiany w swoim życiu
 • Zyskasz silne, skuteczne i proste w użyciu narzędzie by pozbyć się podświadomości blokad i przekona i skutecznie wprowadzać dobre zmiany w życiu.
 • Technika jest bezpieczna i każdy może ją stosować! Materiały potrzebne do jej użycia znajdują się w każdym domu czy gabinecie (papier, ołówek, pisak, nożyczki)
 • Technikę można stosować ją do radzenia sobie w przypadku skomplikowanych sytuacji z inna osobą
 • Pomoże nam także w pozbywaniu się przywiązania do rzeczy, uzależnień, złych przyzwyczajeń.

 


Jacques Martel

Jacques Martel jest światowej sławy wykładowcą, edukatorem i terapeutą. Jako pionier w dziedzinie rozwoju osobistego opracował nowe metody i praktyczne ćwiczenia umożliwiające osiągnięcie głębokiej i trwałej przemiany duchowej i emocjonalnej, takie jak Technika TIC (Technique d’Intégration par le Coeur© — „Technika integracji w sercu”) czy „Technika ludzików z patyków” (Technique des Petits Bonshommes Allumettes©). Jego działalność zawodowa w Kanadzie i w innych krajach świata, a także książki jego autorstwa i prowadzone relaksacje, które tworzy od roku 1989, pomogły tysiącom osób pójść naprzód i osiągnąć większą harmonię na swojej drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

Autor m.in. Wielkiego słownika chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z” – książkę zamówisz tutaj

Lucie Bernier

Lucie Bernier uczestniczyła w pracach redakcyjnych nad słownikiem i istotnie go udoskonaliła dzięki swoim osobistym doświadczeniom w dziedzinie samopoznania. Jej wnikliwość, doświadczenie i intuicja w zakresie chorób, w połączeniu z rozległą wiedzą z tej dziedziny, czynią z niej wyjątkową ekspertkę. Swoim wkładem w tę publikację przyczyniła się do jej wzbogacenia, z korzyścią dla wszystkich czytelników. Lucie Bernier jest także autorką książek, wykładowczynią i trenerką rozwoju osobistego.

 


Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
5 maja
Godzina:
14:00 - 18:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Online