IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

TAROT i Punkty Bramowe – Isabelle Boos

TAROT i Punkty Bramowe

Równowaga energetyczna poprzez 22 Bramy Ciała

Isabelle Boos:

 • 27-29 października 2023 | on-line
 • godz. 10:00 – 18:00
 • Szkolenie w języku francuskim z tłumaczeniem na języki polski i rosyjski.

Równowaga energetyczna poprzez 22 Bramy Ciała

To wyjątkowe i holistyczne seminarium łączy w sobie mądrość przodków zapisaną w 22 kartach tarota, tajemnice 22 liter hebrajskich i naukę akupunktury/akupresury, aby stworzyć innowacyjne podejście do uzdrawiania energią.

Szkolenie przeznaczone jest specjalnie dla holistycznych terapeutów, refleksologów, masażystów, terapeutów manualnych, osteopatów, akupunkturzystów i każdej osoby pracującej z ciałem i poszukujących kolejnych rozwiązań, ponieważ pozwala odkryć głęboki związek pomiędzy energią, ciałem i umysłem.

Program szkolenia:

 • 22 karty Tarota: Odkryj znaczenie i symbolikę 22 głównych arkanów Tarota. Naucz się je interpretować, aby lepiej zrozumieć siebie i swoich klientów.
 • 22 litery hebrajskie: Poznaj tajemnicę 22 liter hebrajskich i ich rolę w kabale. Zrozum, jak te litery odnoszą się do stworzenia i duchowości.
 • 22 punkty akupunktury: Zanurz się w Medycynie Chińskiej i odkryj 22 niezbędne punkty akupunktury, zwane również „bramami energetycznymi”. Dowiedz się, jak te punkty odnoszą się do równowagi fizycznej i emocjonalnej i jak wykorzystywać je w praktyce.

Porozmawiamy o każdej karcie powiązanej z literą, punktem energetycznym i postawą jogi!

Cel Szkolenia:

Zrozumienie, w jaki sposób 22 karty tarota, 22 litery hebrajskie i 22 punkty akupunktury są ze sobą powiązane.

Po szkoleniu dowiedz się, jak wykorzystać tę wiedzę, aby przełamać wszelkie blokady fizyczne i emocjonalne.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności wspierania siebie i prowadzenia swoich klientów w kierunku optymalnego bilansu energetycznego. (pozycje jogi)

Dołącz do nas i weź udział w doświadczeniu, które łączy starożytną mądrość i energetyczne zrozumienie, aby pomóc Ci odblokować blokady i osiągnąć równowagę fizyczną i duchową. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Tobą tą przygodą!

 Tarot i Punkty Bramowe:

 • 22 Litery Hebrajskie
 • 22 Arkana
 • 22 Symbole
 • 22 Etapy Życia
 • Dekodowanie 22 punktów akupunkturowych/ akupresurowych  – 22 bram przepływu energii

Odkryj niezwykłe połączenie kart Tarota, Akupresury i Liter Hebrajskich. Dekoduj informacje zapisane w ciele i zrozum jego historię i potrzeby.

 

 

Poznaj holistyczne podejście do zdrowia i choroby uwzględniające biologię, energetykę, emocje i duchowość, pozwalające nadać biologii człowieka znaczenie duchowe i energetyczne. Przyjrzyj się ciału i chorobie z nowej perspektywy łączącej tradycję z biologią.

 


Isabelle Boos 

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z „Cichym Przyjacielem”, Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.

 

Możesz również kupić w pakiecie szkolenie Mięśnie i Kości – Dekodowanie Bioenergetyczne Ludzkiego Ciała: 3-5 listopada 2023 aby w pełni skorzystać ze szkolenia Mięśnie i Kości wskazane jest posiadanie wiedzy z wcześniejszych szkoleń z Biologii Energetycznej. Tylko do końca października możesz dokupić nagrania szkoleń z cyklu szkoleniowego GEST – Dekodowanie Bioenergetyczne: https://iww.pl/event/biologia-energetyczna-od-biologii-do-energii-dr-g-athias-i-i-boos/
Link do nagrania i materiałów znajdziesz w treści biletu.


Informacje organizacyjne:

Dzień przed webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM.

 

Uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenie i 3 miesięczny dostęp do nagrania.

 

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 


Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
27 października 2023 @ 10:00
Koniec:
29 października 2023 @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , ,
Witryna internetowa:
https://app.evenea.pl/event/gest/

Miejsce wydarzenia

On-line