IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Wewnętrzne dziecko- dr Gilbert Renaud – Totalna Biologia / Recall Healing

dr. Gilbert Renaud – Totalna Biologia / Recall Healing – Superwizja

Wewnętrzne dziecko

14-15 marca 

Dlaczego Twoje dziecko jest chore?

22 – 23 lutego 

 

Toksyczne związki (nagranie)
Jeśli kupiłaś/kupiłeś nagranie – link z hasłem do nagrania masz w treści biletu.

 

godz. 17.30 – 20.30 | on-line

tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski

Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 

Szkolenie zalicza 6 godzin do Kursu Zaawansowanego Recall Healing

Twoje wewnętrzne dziecko to punkt wyjścia do uzdrawiania tego, co potrzebuje zostać uwolnione, abyś mogła/mógł cieszyć się pełnią zdrowia i sukcesu. Usłysz je, a zobaczysz jak bardzo Twoje życie może się zmienić.

Każdy z nas nosi w sobie wewnętrzne dziecko. Nawet jeżeli nie pamiętasz już jak to jest być dzieckiem, to Twoje wewnętrzne dziecko jest obecne w Twoim podejściu do życia, w Twoich wyborach i decyzjach. Twoje wewnętrzne dziecko decyduje o tym, czy możesz pozwolić sobie na spontaniczność, śmiech, czy masz zaufanie do świata, czy możesz naprawdę siebie pokochać. Wewnętrzne dziecko przejawia się jest w Twoich relacjach, związkach, sukcesach, w tym jakim jesteś rodzicem czy partnerem. Przejawia się też w Twoich lękach, obawach, przekonaniach, a nawet w podejściu do pieniędzy.

Praca z wewnętrznym dzieckiem to jedno z najskuteczniejszych narzędzi Totalnej Biologii/ Recall Healing. Większość naszych problemów ma swoje źródło w dzieciństwie i dopóki nie zostanie to uwolnione, nie przestanie dawać nam o sobie znać w postaci chorób, czy niekorzystnych zachowań. Każdy zaprogramowany mechanizm można odwrócić, jeśli tylko sobie to uświadomimy przyczynę.

Podczas Superwizji – na praktycznych przykładach uczestników – dowiesz się:
– jak pracować z wewnętrznym dzieckiem,
– z jakich narzędzi korzytsać, aby zechciało podzielić się z nami tym co je uwiera,
– brać odpowiedzialność za swoje zdrowie i życie.

 

Szkolenie z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

 

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

 

Recall Healingdr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowańw którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 

Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
14 marca 2023 @ 17:30
Koniec:
15 marca 2023 @ 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line