Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

AMRITA

Luty 3

3 lutego (niedziela) godz. 19:00

World Trade Center
ul. Bukowska 12, Poznań
Rejestracja: kliknij tutaj
Kontakt: 693 160 910, recepcja@iww.pl

Z prawdziwą przyjemnością chcemy się z Wami podzielić naszą radością. My – to znaczy Irena Galińska i Katarzyna Klebba. Znamy się od dawna, lecz teraz, dzięki wspólnemu działaniu, odkryliśmy nowe siebie. Dla siebie nawzajem, ale przede wszystkim dla Was. Każdy z nas żyje muzyką. Irena oddała się gongom, Katarzyna skrzypcom. Wolą losu zaczęłyśmy grać razem i okazało się, że muzyka, która rodzi się wewnątrz nas i między nami, ma naprawdę potężną uzdrawiającą energię. Synergia naszej kreatywności, naszego wewnętrznego stanu i naszego pragnienia, aby pomóc ludziom, pozwala tym, którzy nas słuchają, łatwo i prosto połączyć się z samymi sobą na głębszym poziomie aniżeli wcześniej było to dostępne. Ten prawdziwy, wręcz odczuwalny kontakt ze sobą pozwala słuchaczom na uporanie się z problemami, na których się koncentrują, umożliwia znalezienie w sobie rozwiązań ciążących im spraw i przynosi fizyczną wręcz ulgę. Znika niechciane, bez względu na to, czego problem dotyczy, czy to problemy zdrowotne, czy finansowe, z relacjami, z samorealizacją czy kreatywnością.

Tak się narodził twórczy zespół – “Amrita”, co w tłumaczeniu z sanskrytu oznacza “Eliksir nieśmiertelności”. Właśnie tę energię odczuwamy i przesyłamy naszym słuchaczom, i właśnie ona daje siły, by wyjść z lęku śmierci, a w konsekwencji ze wszystkich innych lęków i ograniczeń, które przeszkadzają nam w byciu sobą. W rezultacie nasi słuchacze przestają się bać życia i mogą uzdrawiać je we wszystkich aspektach.

Jedna z licznych opinii: “Powiedzieć, że jestem zaskoczona, to jakby nic nie powiedzieć. Jestem dosłownie zszokowana i… zachwycona! Kiedy ich słucham, to… Katarzyna i jej skrzypce otwierają moją duszę, budzą ją ze snu i nie mogę jej już dłużej ignorować i udawać, że jej nie słyszę. Irena – nie wiem, jak jej się to udaje – w odpowiednim momencie uruchamia gongiem transformację i wszystko się zmienia, samo źródło przynosi mi moje długo oczekiwane zmiany. Tego się nie da opowiedzieć słowami. To każdy musi sam usłyszeć. I ci, którzy mają perfekcyjne życie – choćby po to, aby mogli nasycić chwilę pięknem i magią Obecności, i ci, których życie jest skomplikowane i nie potrafią sobie z czymś poradzić. Obowiązkowo posłuchajcie tego, zanurzcie się w wibracje i atmosferę!” – Natalia Pokatilova, znana psycholog i pisarka

Zagramy dla Was muzykę uzdrawiania duszy, ciała, związków, życia. Czekamy na Was. Przyjdźcie i zabierzcie ze sobą przyjaciół. Tego jeszcze nie doświadczyliście. Pięknie spędzicie czas, a po koncercie Wasza dusza powie Wam “Dziękuję!”

Uwaga! Koncert odbywa się na leżakach!

Katarzyna Klebba – skrzypaczka, kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, współpracuje z teatrami z różnych stron świata:, m.in. Teatrem Cinema w Poznaniu, Footsbarn Travelling Theater z Francji, Ton und Kirschen z Niemiec, Abinaya Theatre z Indii. Współtworzy Trio Targanescu. Od zawsze czuła pragnienie wyjścia ze swoją grą na skrzypcach i terapeutycznym jej przesłaniem do indywidualnych pojedynczych ludzi, dlatego oprócz koncertowania zajmuje się również Art Therapy. Od 15 lat tworzy muzyczne spektakle teatralne. Jej widowiska przeznaczone są dla wszystkich gotowych sięgnąć po swoją moc i pragnących bardziej cieszyć się życiem.

Irena Galińska – założycielka Instytutu Wiedzy Waleologicznej i Weny. Mistrzyni gry na gongach, muzykoterapeutka, psycholog kliniczny, wegetarianka. Grała z takimi artystami jak: Don Conreaux, Monika Stadler, Christian Dangle, Aidan McIntyre, Phil Minton, Mikołaj Trzaska, Peter Fris, Malku (James Arevalo Merejildo), Phil Gruber. Koncertuje nieprzerwanie od lat dziewięćdziesiątych. M.in. w Europie (w siedzibie ONZ, Wiedniu, Berlinie, Warszawie, Moskwie), Ameryce Łacińskiej (Peru), Oceanii (Nowa Zelandia). Od lat kolekcjonuje gongi, śpiewające misy, dzwonki i inne starożytne instrumenty przywożąc je z różnych zakątków ziemi. Jako pierwsza sprowadziła do Polski i rozpropagowała grę na gongach i misach.

Szczegóły

Data:
Luty 3
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://krainazdrowia.com.pl/pl/p/Koncert-Amrita/276

Miejsce

World Trade Center Poznań sp. z o.o
ul. Bukowska 12
Poznań, 60-810 Polska
+ Google Map