IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

AMRITA

18 czerwca  godz. 19:30

World Trade Center

ul. Bukowska 12, Poznań

Kontakt: 693 160 910, recepcja@iww.pl

Prawdziwy, wręcz odczuwalny kontakt ze sobą pozwala słuchaczom na uporanie się z problemami, na których się koncentrują, umożliwia znalezienie w sobie rozwiązań ciążących im spraw i przynosi fizyczną wręcz ulgę. Znika niechciane, bez względu na to, czego problem dotyczy, czy to problemy zdrowotne, czy finansowe, z relacjami, z samorealizacją czy kreatywnością. Pojawia się nowe…
Amrita – w tłumaczeniu z sanskrytu usuwający cierpienie „Eliksir nieśmiertelności”. Grupa Amrita powstała między Poznaniem a Moskwą. Z dużym sukcesem zagrała serię koncertów, które spotkały się z ogromnym oddźwiękiem ze strony słuchaczy.
„Właśnie tę energię odczuwamy i przesyłamy naszym słuchaczom, i właśnie ona daje siły, by wyjść z lęku śmierci, a w konsekwencji ze wszystkich innych lęków i ograniczeń, które przeszkadzają nam w byciu sobą. W rezultacie nasi słuchacze przestają się bać życia i mogą uzdrawiać je we wszystkich aspektach.”
„Powiedzieć, że jestem zaskoczona, to jakby nic nie powiedzieć. Jestem dosłownie zszokowana i… zachwycona! Kiedy ich słucham, to… Katarzyna i jej skrzypce otwierają moją duszę, budzą ją ze snu i nie mogę jej już dłużej ignorować i udawać, że jej nie słyszę. Konstantin i jego hang nadaje rytm, napełnia energią ruchu i wyznacza jakby ramy pozwalające skupić się na procesie i stworzyć niezbędną wewnętrzną dynamikę, kiedy masz do czynienia ze zwykłymi trudnościami. A Irena – nie wiem, jak jej się to udaje – w odpowiednim momencie uruchamia gongiem transformację i wszystko się zmienia, samo źródło przynosi mi moje długo oczekiwane zmiany. Tego się nie da opowiedzieć słowami. To każdy musi sam usłyszeć. I ci, którzy mają perfekcyjne życie – choćby po to, aby mogli nasycić chwilę pięknem i magią Obecności, i ci, których życie jest skomplikowane i nie potrafią sobie z czymś poradzić. Obowiązkowo posłuchajcie tego, zanurzcie się w wibracje i atmosferę!” – Natalia Pokatilova
Zagramy dla Was muzykę uzdrawiania duszy, ciała, związków, życia. Czekamy na Was. Przyjdźcie i zabierzcie ze sobą przyjaciół. Tego jeszcze nie doświadczyliście. Pięknie spędzicie czas, a po koncercie Wasza dusza powie Wam „Dziękuję!”
 
Katarzyna Klebba – skrzypaczka, kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, współpracuje z teatrami z różnych stron świata:, m.in. Teatrem Cinema w Poznaniu, Footsbarn Travelling Theater z Francji, Ton und Kirschen z Niemiec, Abinaya Theatre z Indii. Współtworzy Trio Targanescu. Od zawsze czuła pragnienie wyjścia ze swoją grą na skrzypcach i terapeutycznym jej przesłaniem do indywidualnych pojedynczych ludzi, dlatego oprócz koncertowania zajmuje się również Art Therapy. Od 15 lat tworzy muzyczne spektakle teatralne. Jej widowiska przeznaczone są dla wszystkich gotowych sięgnąć po swoją moc i pragnących bardziej cieszyć się życiem.
Irena Galińska – założycielka Instytutu Wiedzy Waleologicznej i Weny. Mistrzyni gry na gongach, muzykoterapeutka, psycholog kliniczny, wegetarianka. Grała z takimi artystami jak: Don Conreaux, Monika Stadler, Christian Dangle, Aidan McIntyre, Phil Minton, Mikołaj Trzaska, Peter Fris, Malku (James Arevalo Merejildo), Phil Gruber. Koncertuje nieprzerwanie od lat dziewięćdziesiątych. M.in. w Europie (w siedzibie ONZ, Wiedniu, Berlinie, Warszawie, Moskwie), Ameryce Łacińskiej (Peru), Oceanii (Nowa Zelandia). Od lat kolekcjonuje gongi, śpiewające misy, dzwonki i inne starożytne instrumenty przywożąc je z różnych zakątków ziemi. Jako pierwsza sprowadziła do Polski i rozpropagowała grę na gongach i misach.
Konstantin Onishchenko – psycholog, terapeuta psychosomatyczny. Stracił wszystko i zbudował swoje życie od nowa. Teraz robi to, czego w głębi duszy zawsze pragnął – jego misją jest budowanie lepszego świata i napełnianie ludzi szczęściem i miłością. Gra na hangu – niezwykle rzadkim instrumencie muzycznym, wytwarzanym przez zaledwie kilku rzemieślników na świecie. Instrumencie o magicznym, niespotykanym brzmieniu. Już sam ich wygląd jest niezwykły: jednym kojarzy się z płatkami kwiatów, inni porównują go do planety, spodka kosmicznego… Ci, którzy mieli okazję wsłuchać się w dźwięki wydobywane z hangów przyznają, że są one jakby z innego świata, powodują u ludzi relaks, radość, euforię i czyste szczęście.

Cena biletu 60 zł
dla uczestników  Recall Healing 30 zł
 
 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
18 czerwca 2019
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://amrita23lecieiww.evenea.pl

Miejsce wydarzenia