IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Zdrowie kobiety – dr Ałła Kutsenko

Zdrowie Kobiety – dr Ałła Kutsenko

Endometrioza. Stany zapalne narządów rodnych. Patologie piersi. Depresja.

 

Problemy zostaną omówione w kontekście Totalnej Biologii®/ Recall Healing® – jakie emocje, stres, sytuacje spowodowały chorobę i jak sobie pomóc pracując z własnym ciałem i własnymi rękami (rozluźnienie mięśniowo-powięziowe) oraz korzystając z naturalnych metod. Jak pracując z własnym ciałem zapobiegać chorobom i zachować zdrowie.

Webinarium i warsztaty stacjonarne w NoGravity SPA w Plewiskach

13-14 stycznia 2024

godz. 13:00-19:00 (sobota)

10:00-16:00 (niedziela)

Miejsce szkolenia: Uzdrowisko Miejskie NoGravity ul. Grunwaldzka 519b/6, Plewiska k.Poznania

 

Poznaj naturalne i holistyczne sposoby dbania o kobiece zdrowie fizyczne i emocjonalne. Dowiedź się jak wspomagać się w najczęstszych problemach kobiecych, czyli w endometriozie, stanach zapalnych narządów rodnych, patologiach piersi i depresji. Poznaj też skuteczne sposoby na zachowanie kobiecego zdrowia i zapobiegania chorobom!

W programie m.in:

– Konflikty emocjonalne wg Totalnej Biologii®/ Recall Healing® dotyczące zdrowia kobiety

– część teoretyczna i omówienie fizjologicznych zmian zachodzących w kobiecym organizmie przy każdej z dolegliwości: w endometriozie, w zaburzeniach narządów rodnych, chorobach piersi, depresji. Konflikty emocjonalne wg Totalnej Biologii®/ Recall Healing® – odnalezienie emocji stojących za kobiecymi chorobami powala nam

– jak sprawdzić i poprawić swój stan zdrowia

– część praktyczna – jak samodzielnie wspomagać kobiece zdrowie

– zalecenia dotyczące stylu życia i odżywiania

Program szkolenia:

Dzień 1:

Endometrioza

Stany zapalne narządów rodnych

Dzień 2:

Mastopatia

Kobieca Depresja

Uczestnicy szkolenia otrzymają 3 miesięczny dostęp do nagrania. 

Możesz również kupić NAGRANIA z warsztatów:  (wybierz odpowiedni bilet)

Oczy i Wzrok – fizyczne wsparcie Totalnej Biologii®- dr Ałła Kutsenko

Przeziębienia Grypy i Wirusy, Wzmacniamy odporność oraz Skręcenia,stłuczenia,urazy stawów – dr Ałła Kutsenko

dr AŁŁA KUTSENKO

Terapeutka, wybitny neurolog. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Wyspecjalizowała się w osteopatii, homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych. Dr Ałła Kutsenko opracowała swój własny program terapeutyczny na podstawie terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralnej). To właśnie tę metodę łączy z podejściem psychologicznym, doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą z innych wymienionych dziedzin, co pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

Terapeuta Ałła Kutsenko często mówi: „Neurologia wyjaśnia, dlaczego człowieka dotyka jakiś rodzaj bólu. Doświadczenie zawodowe zaś podpowiedziało mi, że można pomagać na różne sposoby. Wybrałam to, co najlepsze – uwalniam od bólu”.

Dzięki terapii, którą stosuje Ałła Kutsenko, układ nerwowy człowieka powraca do prawidłowego funkcjonowania i zostają przywrócone naturalne siły uzdrawiające organizmu. Wpływa na pracę całego układu i oddziałuje na przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego, mięśniowego, powięziowego i kostnego.

Wywiad z dr Ałłą Kutsenko w Pytaniu na Śniadanie: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/44996577/jest-neurologiem-ale-postanowila-zglebiac-inne-metody-leczenia

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
13 stycznia @ 13:00
Koniec:
14 stycznia @ 16:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

Uzdrowisko NoGravity + on-line
ul. Grunwaldzka 519 b /6
Plewiska, 62-064 Poland
+ Google Map