IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

BEZPŁATNY WEBINAR: Relacje z ojcem wg Totalnej Biologii® / New Medicine, dr Aleksander Fadiev


RELACJE Z OJCEM wg Totalnej Biologii®/ NEW MEDICINE

dr Aleksander Fadiev

11 stycznia, godz: 18:00-19:30 | on-line

Webinarium w j.rosyjskim z tłumaczeniem na język polski.

Uwaga! Uczestnicy nie otrzymują nagrania webinarium.

Szkoła Totalnej Biologii IWW zaprasza na bezpłatny webinar, dzięki któremu zrozumiesz jak ważna z biologicznego punktu widzenia jest rola ojca w Twoim życiu i życiu Twojego dziecka.

Choroby, problematyczne zachowania, brak pewności siebie, problemy w relacjach, problemy z nauką czy na drodze zawodowej często wynikają z relacji z ojcem.

Podczas webinarium m.in.:

  • Ojciec obecny / Ojciec nieobecny
  • Jak relacja z Twoim ojcem wpływa na Twoje życie i zdrowie
  • Jak relacja z ojcem wpływa na zdrowie i życie Twojego dziecka
  • Konflikty emocjonalne i biologiczne związane z ojcem
  • Jak pomóc dziecku w przypadku braku ojca
  • Jaki wpływ ma Twój ojciec na Twoje życie
  • Archetyp ojca
  • Czas na pytania i odpowiedzi.

Z biologicznego punktu widzenia jest ważna nie tylko sama fizyczna obecność ojca w życiu dziecka, ale również wszystkie wynikające z tej relacji aspekty. Pomiędzy fizyczną obecnością a emocjonalnym zaangażowaniem jest ogromna różnica, która zamanifestuje się w życiu dziecka i wewnętrznego dziecka u osoby dorosłej, w formie choroby, problemów z nauką czy zachowaniem, problemów w życiu codziennym.

Wszystkie choroby i dolegliwości mają swój biologiczny sens. Biologia nigdy się nie myli. Cokolwiek dzieje się w ciele jest skutkiem, a nie objawem. Jakie skutki ma brak relacji z ojcem lub problemy w obrębie tej relacji?

 

Dla kogo?

– dla terapeutów, psychoterapeutów, lekarzy, psychologów i wszystkich, których praca polega na pomaganiu innym,
– dla osób chcących pomóc sobie lub swoim bliskim,
– dla osób zainteresowanych tematem Totalnej Biologii / New Medicine / Recall Healing / Nowej Germańskiej Medycyny / Biologiki 

 

Dr Aleksander Fadiev: 

lekarz, pediatra, homeopata, psychoterapeuta. Wybitny ekspert radiologii i czytania skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w ich analizie w kontekście Medycyny Klasycznej oraz Nowej Medycyny. Mózg i procesy w nim zachodzące są dla niego źródłem informacji o człowieku, jego mechanizmach psychoemocjonalnych i doświadczeniach. Ogromne serce, uważność, niezwykłe doświadczenie i pasja pozwalają mu osiągnąć skuteczne efekty w praktyce medycznej i edukacji.

Dołącz do webinarium i zrozum jak relacje z ojcem i jego emocje wpływają na Ciebie!

 

 

Totalna Biologia® / New Medicine:

New Medicine to przełomowy system podejścia do zdrowia i choroby czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

To nowatorskie i skuteczne metody i narzędzia identyfikacji oraz rozwiązywania konfliktów psychoemocjonalnych leżących u podstaw każdej choroby czy dolegliwości.

 


 

mar 2024
01 marzec 2024
On-line,

NEW MEDICINE i podstawy czytania CT (TK) (skanów mózgu)

NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia. Według Totalnej Biologii choroba jest najlepszym rozwiązaniem mózgu, aby utrzymać organizm przy życiu. Mózg nigdy się nie myli i nigdy nie pracuje bez potrzeby; zawsze…

kwi 2024
19 kwiecień 2024
On-line,

Psychosomatyka dziecięca wg Totalnej Biologii / New Medicine

Szkoła Totalnej Biologii IWW zaprasza na szkolenie - Psychosomatyka dziecięca wg Totalnej Biologii/New Medicine z dr Aleksandrem Fadievem. Opanujesz na nim nowoczesne metody i techniki identyfikacji i rozwiązywania konfliktów psychosomatycznych leżących u podstaw chorób wieku dziecięcego. Będziesz miała/miał również możliwość m.in. zmiany swoich relacji z ojcem i matką.   Szkolenie oparte jest na teorii i praktyce psychoterapii psychodynamicznej, Totalnej Biologii / Recall Healing, Germańskiej Nowej Medycyny (GNM) / Biologiki. Program szkolenia oparty jest na Totalnej Biologii / New Medicine i zawiera najskuteczniejsze techniki…

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
11 stycznia
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line