IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

BEZPŁATNY WEBINAR: Relacje z ojcem wg Totalnej Biologii® / New Medicine, dr Aleksander Fadiev


RELACJE Z OJCEM wg Totalnej Biologii®/ NEW MEDICINE

dr Aleksander Fadiev

11 stycznia, godz: 18:00-19:30 | on-line

Webinarium w j.rosyjskim z tłumaczeniem na język polski.

Uwaga! Uczestnicy nie otrzymują nagrania webinarium.

Szkoła Totalnej Biologii IWW zaprasza na bezpłatny webinar, dzięki któremu zrozumiesz jak ważna z biologicznego punktu widzenia jest rola ojca w Twoim życiu i życiu Twojego dziecka.

Choroby, problematyczne zachowania, brak pewności siebie, problemy w relacjach, problemy z nauką czy na drodze zawodowej często wynikają z relacji z ojcem.

Podczas webinarium m.in.:

  • Ojciec obecny / Ojciec nieobecny
  • Jak relacja z Twoim ojcem wpływa na Twoje życie i zdrowie
  • Jak relacja z ojcem wpływa na zdrowie i życie Twojego dziecka
  • Konflikty emocjonalne i biologiczne związane z ojcem
  • Jak pomóc dziecku w przypadku braku ojca
  • Jaki wpływ ma Twój ojciec na Twoje życie
  • Archetyp ojca
  • Czas na pytania i odpowiedzi.

Z biologicznego punktu widzenia jest ważna nie tylko sama fizyczna obecność ojca w życiu dziecka, ale również wszystkie wynikające z tej relacji aspekty. Pomiędzy fizyczną obecnością a emocjonalnym zaangażowaniem jest ogromna różnica, która zamanifestuje się w życiu dziecka i wewnętrznego dziecka u osoby dorosłej, w formie choroby, problemów z nauką czy zachowaniem, problemów w życiu codziennym.

Wszystkie choroby i dolegliwości mają swój biologiczny sens. Biologia nigdy się nie myli. Cokolwiek dzieje się w ciele jest skutkiem, a nie objawem. Jakie skutki ma brak relacji z ojcem lub problemy w obrębie tej relacji?

 

Dla kogo?

– dla terapeutów, psychoterapeutów, lekarzy, psychologów i wszystkich, których praca polega na pomaganiu innym,
– dla osób chcących pomóc sobie lub swoim bliskim,
– dla osób zainteresowanych tematem Totalnej Biologii / New Medicine / Recall Healing / Nowej Germańskiej Medycyny / Biologiki 

 

Dr Aleksander Fadiev: 

lekarz, pediatra, homeopata, psychoterapeuta. Wybitny ekspert radiologii i czytania skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w ich analizie w kontekście Medycyny Klasycznej oraz Nowej Medycyny. Mózg i procesy w nim zachodzące są dla niego źródłem informacji o człowieku, jego mechanizmach psychoemocjonalnych i doświadczeniach. Ogromne serce, uważność, niezwykłe doświadczenie i pasja pozwalają mu osiągnąć skuteczne efekty w praktyce medycznej i edukacji.

Dołącz do webinarium i zrozum jak relacje z ojcem i jego emocje wpływają na Ciebie!

 

 

Totalna Biologia® / New Medicine:

New Medicine to przełomowy system podejścia do zdrowia i choroby czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

To nowatorskie i skuteczne metody i narzędzia identyfikacji oraz rozwiązywania konfliktów psychoemocjonalnych leżących u podstaw każdej choroby czy dolegliwości.

 


 

wrz 2024
13 wrzesień 2024
Hotel Edison, Baranowo k.Poznania, ul. Wypoczynkowa 60
Baranowo, Wielkopolskie 62-081 Poland
+ Google Map

Praktyczne narzędzia New Medicine / Totalnej Biologii® – dr Aleksander Fadiev & Elena Fadiev

Praktyczne narzędzia New Medicine / Totalnej Biologii® – dr Aleksander Fadiev & Elena Fadiev 13-15 września | Hotel Edison, Baranowo k.Poznania www.hoteledison.com.pl Początek zajęć: 13.09 godz. 10.00 Zakończenie: 15.09 godz. 17.30   Praktyczne zajęcia warsztatowe, na których poznasz narzędzia pracy własnej i pracy z klientem metodami New Medicine / Totalnej Biologii Praktyczne narzędzia New Medicine umożliwią Ci skuteczną identyfikację nawet głęboko zakorzenionych problemów oraz usprawnią proces powrotu do zdrowia i równowagi. Narzędzia te stanowią również cenny element autoterapii, rozwoju osobistego, zwiększania…

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
11 stycznia
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line