IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Superwizja – ​Mama i Tata we mnie wg Totalnej Biologii®/ Recall Healing® – dr Gilbert Renaud

​Mama i Tata we mnie wg Totalnej Biologii®/ Recall Healing®

dr Gilbert Renaud – twórca Recall Healing®

 

16-17 stycznia, godz.: 17:30-20:30 | on-line

webinarium w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski i j.rosyjski

  • Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania.
  • Superwizja zalicza 3 godziny do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing.

Uwaga! Żeby wynieść maksymalne korzyści z Superwizji – wskazane jest uczestnictwo w Szkoleniu podstawowym Recall Healing/Totalna Biologia – Level 1. Szkolenie możesz nabyć wybierając odpowiedni bilet.

 

Możesz również kupić w pakiecie superwizje z dr Gilbertem Renaud:
13-14 lutego: Żałuję tego. Ból przeszłości w naszym ciele. Żal i Poczucie winy
12-13 marca: Interpretacja snów. Sny jako narzędzie uzdrawiania

Relacja z mamą i tatą to pierwsza i najważniejsza dla każdego z nas relacja, która niezależnie od tego, czy znamy swoich rodziców, czy utrzymujemy z nimi kontakt i co o nich myślimy wpływa na nasze ciało, zdrowie i życie. Decyduje o tym jakie schematy, programy czy wzorce emocjonalne będziemy powtarzać, jakie będziemy mieć problemy czy priorytety, a przede wszystkim o tym, co zamanifestuje nam nasze ciało.

Nasze ciało jest połączone z mamą, tatą i całą naszą rodziną, czy tego chcemy czy nie. W naszym biologicznym ciele jesteśmy zawsze prawdziwi. Ciało precyzyjnie pokazuje kim jesteśmy oraz to jaki emocjonalny ślad pozostawili w nas rodzice i przodkowie. Relacje z mamą, tatą i przodkami manifestują się jednak nie tylko w naszym ciele, ale też w naszych zachowaniach.

Choroby takie jak m.in cukrzyca, alergie, choroby układu limfatycznego, choroby i zaburzenia krwi i inne zawsze odnoszą się do naszych relacji z ojcem, matką lub obojgiem rodziców.

 

Jeśli uczestniczyłeś już w warsztatach Totalnej Biologii®/ Recall Healing®, to z pewnością wiesz, że aby wpłynąć na leczenie pewnych chorób trzeba porozmawiać o relacji z matką, a innych o relacji z ojcem. Wszystko to co rozgrywa się w naszym umyśle: stres, kłótnie, zerwane relacje miłosne itp. może mieć wpływ na ciało.

Aby pomóc sobie, swojemu dziecku lub ukochanej osobie należy poskładać obraz z wewnętrznych konfliktów i ułożyć je jak puzzle. W życiu często doświadczamy z partnerem czy naszymi bliskimi konfliktów podobnych do tych, których nie przepracowaliśmy z mamą lub tatą.

Dołącz do superwizji z dr. Gilbertem Renaud i dowiedź się więcej. Program szkolenia:

  • choroba jako sygnał przeżywanego dramatu w relacjach z rodzicami
  • choroby męskie i kobiece z perspektywy relacji mama i tata
  • co zrobić, kiedy nie znamy historii naszych rodziców i przodków, a musimy dowiedzieć się o pewnych wydarzeniach
  • jak pracować z adoptowanymi dziećmi, których historie rodzinne są nieznane
  • sesja pytań i odpowiedzi

 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

 

Recall Healingdr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
16 stycznia @ 17:30
Koniec:
17 stycznia @ 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line