IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Recall Healing®/Totalna Biologia® – Live Therapy (Workshop)


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prowadzidr Michelle LaMasa-Schrader / USA/Texas, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.
W szkoleniu mogą brać udział tylko te osoby, które ukończyły poziom I Recall Healing – Recall Healing® / Total Biology® Level I – możesz kupić dostęp do nagrania tego szkolenia w pakiecie z biletem na ten kurs.
Data: 9 – 10 marca 2021
Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski)
Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski
Kurs on-line (16 h)
Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:
– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin.
Certyfikaty są podstawą do otrzymania Dyplomów Recall Healing® oraz Zaświadczeń na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Po ukończeniu 120 godzin kursów tematycznych (5 kursów – dotyczy kursów od marca 2020 roku) – Dyplom Recall Healing® / Total Biology® Advanced Level i Zaświadczenie na drukach MEN Recall Healing® / Totalna Biologia® Poziom Zaawansowany.
Workshop z wykorzystanie w praktyce metodyki i narzędzi Recall Healing/Totalnej Biologii. Uczestniczą w nim obserwatorzy oraz pacjenci. Pacjenci odbywają publiczną sesję Recall Healing, a zarazem są też obserwatorami.
Każdego dnia będą rozpatrywane 2 przypadki diagnostyczne oraz przypadki pozostałych uczestników zajęć.
Grupowa terapia prowadzona pod superwizją odbywa się dwuetapowo – rozpatrywane są przypadki osób, które stają się obserwatorami. Dzięki połączeniu obserwacji z czynnym udziałem w terapii na żywo słuchacze uczą się stosować metodykę RH w praktyce. Ten trening daje uczestnikom możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z innymi przypadkami i przepracowania w grupie własnych problemów. Wypróbowują przy tym zestaw praktycznych narzędzi RH niezbędnych do dalszej pracy terapeutycznej nad sobą. Zdobytą w ten sposób wiedzę i nowe doświadczenia mogą później z powodzeniem wykorzystywać w pracy, ale również ze swoimi bliskimi.
Uwaga! Warsztat jest nagrywany i będzie udostępniony jako webinarium on-line. Osoby, które będą zabierały głos i pokazywały twarz w trakcie warsztatów, wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku w celach szkolenia.
Na warsztatach następują spontaniczne uzdrowienia!


Informacje organizacyjne:

  • Dzień przed rozpoczęciem kursu na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestniczki/uczestnicy kursu otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Jeśli nie otrzymają Państwo powiadomienia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM!
  • Zalecamy uczestnictwo w kursie online – otrzymają Państwo dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim w online mogą Państwo na bieżąco zadawać pytania.


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
9 marca 2021 @ 13:00
Koniec:
10 marca 2021 @ 19:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia