IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Sundao;ISM – Manifestacja Wewnętrznej Przestrzeni

Manifestuj obfitość, zdrowie i dobrostan korzystając z metody SUNDAO ISM stworzonej przez Master Yu Jae-Sheen & SooJin Kim. Poznaj starożytną koreańską linię duchową SUNDAO, zasymilowaną z najnowszymi osiągnięciami fizyki kwantowej i przystosowaną do „zachodniego” odbiorcy. Odkryj mądrość i nieposkromiony potencjał Twojej Wewnętrznej Przestrzeni, Przestrzeni Serca mającej moc transformacji.

 

17-18 lutego
23-24 marca
11-12 maja

13-14 stycznia (nagranie)

godz. 9.00-12.00 | on-line

Zajęcia w j.angielskim z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski

Każde spotkanie zalicza 6 godzin do Facylitacji SUNDAO ISM

Uczestniczy otrzymują dostęp do nagrań do: 13 sierpnia 2024

Jeśli chcesz nauczyć się funkcjonować z poziomu serca, lub spędzić komfortowo czas w swojej wewnętrznej przestrzeni te warsztaty są dla Ciebie!

Rozpocznij swoją transformującą podróż!

„Naszym celem jest podzielenie się z Tobą wszystkim, czego potrzebujesz, aby odblokować nieograniczoną energię, inteligencję, kreatywność i miłość, które mają swoje źródło w Przestrzeni Wewnętrznej. Zapraszamy Cię do podróży pełnej ponownej integracji fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej, która pozwoli Ci wykorzystać nieskończony potencjał i pełne twórcze przywództwo dzięki przebudzonej świadomości Twojej przestrzeni wewnętrznej”  Mistrz Yu Jae Sheen

Intencją warsztatów jest stworzenie przestrzeni, która będzie podstawą do odnalezienia tego, czego naprawdę pragniesz wraz z nowymi pomysłami i inspiracjami na realizację swoich pragnień. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczania z Sundao ISM, aby zacząć. Niezależnie od tego, w jakim miejscu rozwoju jesteś – naprawdę zdasz sobie sprawę z niezwykłej Mocy Swojej Istoty, co znacznie przyspieszy Twoją transformację.

Otrzymasz narzędzia i inspirację, aby przejść na wyższy poziom spełnienia i sposoby na dzielenie się wewnętrznym światłem, szczęściem, pokojem.

Doświadczysz pełnej przejrzystości, jasności i wystarczalności!

Warsztaty ISM są zaproszeniem do stania się swoim najlepszym życiowym przewodnikiem. Możesz być dla siebie Światłem, które zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku – dokładnie tam, gdzie pragniesz i potrzebujesz być.

Praktyka Sundao ISM (Integral Somatic Method) to:

  • Metodologia by znajdywać rozwiązania na każdą sytuację.
  • Medytacja by połączyć się ze swoją Wewnętrzną Przestrzenią i Polem Serca, w której znajdujemy odpowiedzi
  • Ruch i Oddech – fundamenty naszego Dobrostanu.

Masz okazję doświadczyć głębokiej transformacji, która otworzy przed Tobą drzwi do pola nieograniczonych możliwości. Tylko od Ciebie to zależy czy z tego skorzystasz.

Połączenie i zrozumienie ich istoty zaprowadzi praktykującego do odkrycia sposobu na odzyskanie zdrowia, odmiany relacji, redukcji stresu i otwarcia drzwi niezwykłej sile manifestacji.

Świadoma nawigacja naszego życia jest możliwa a odpowiednio poprowadzona – pozostaje także w naszym zasięgu. Wystarczy przy użyciu odpowiednich technik pracy z ciałem, umysłem i duchem rozpocząć proces przemiany, która zaprowadzi nas do manifestacji naszej Wewnętrznej Przestrzeni.

Przebudzenie, którego doświadczysz podczas warsztatów SUNDAO;ISM pozwoli dotrzeć do głębokiej istoty podświadomości, ducha, by stać się istotą świadomą swojej obecności i zdolności do kreacji, manifestowania swojego wewnętrznego światła.

Master Yu Jae Sheen
Światowej sławy wykładowca, najbardziej dynamiczny nauczyciel medytacji, filozof, autor książek oraz coach artystów, gwiazd i biznesmenów. Daje ludziom inspirację opartą na swobodzie, płynności i synchroniczności. Twórca Integralnej Metody Somatycznej (Sundao;ISM) własnej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć mechaniki kwantowej.

SundaoI; SM 08.2022 SooJin

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

Wyszukana i wyselekcjonowana wiedza łącząca starożytne techniki, pracę z ciałem i umysłem oraz duchowość, która odmieni Twoje postrzeganie siebie i świata. Kiedy patrzysz na życie przez pryzmat Przestrzeni Wewnętrznej, dokładnie widzisz swoje cele i wiesz jak je realizować. Z tej perspektywy wszystko staje się łatwe i możliwe.

Opinie uczestniczek i uczestników:

Najpiękniejsze co bym polecił z tych warsztatów to bardzo głębokie medytacje, które prowadzi Mistrz Yu i SooJin, którzy się temu poświęcili, czują to i dają siebie w calości aby na warsztatach służyć nam wszystkim, abyśmy dokładnie przeżywali tą prawdziwą drogę do siebie. Jarosław Olewicz- terapeuta Ustawień Systemowych, mentor duchowy

„Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.” Anna K

„To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam” Katarzyna T.

Certyfikacja Facylitatora Sundao ISM:

  • Jest ważna 1 rok.
  • Każdemu spotkaniu przypisana jest odpowiednia ilość godzin.
  • Pierwsza certyfikacja: minimum 80 godzin w roku – warsztatów z Mistrzem Yu – w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.
  • Kontynuacja certyfikacji: minimum 40 godzin w roku zajęć Sundao ISM – w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.

Do zobaczenia na wspólnej praktyce!

Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

 

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji).

Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

Zniżka nie obejmuje pakietów oraz biletów czasowych.

UWAGA! Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety!


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
11 maja @ 09:00
Koniec:
12 maja @ 12:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line