IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Nowe konflikty i choroby nowotworowe – Uzdrowienie przez świadomość w Recall Healing / Totalnej Biologii – dr Gilbert Renaud

z okazji 25-lecia IWW obowiązuje 25% kod rabatowy: IWW25

Szkolenie (webinarium) z dr. Gilbertem Renaud – nowe konflikty, choroby nowotworowe

Szkolenie jest jednorazowe, można w nim wziąć udział tylko teraz – nie będzie powtórek!
25 – 27 czerwca, godz. 15.00 – 22.00
UWAGA! W warsztacie mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły Recall Healing Level 1.  Jeśli nie uczestniczyłaś/eś w tym kursie, możesz go zakupić w pakiecie, wybierając odpowiedni rodzaj biletu. Kurs zakupiony jako nagranie prowadzi dr Michelle Schrader-Dawson.
tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski
Uczestnicy otrzymują miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 

Szkolenie z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia® – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Recall Healing / Totalna Biologia.

Podczas szkolenia, dr Gilbert Renaud przedstawi nowe przypadki oraz konflikty związane z chorobami, których nie było na dotychczasowych zajęciach ani w dokumentacji kursów. Materiał do tego szkolenia powstał na bazie spotkań z Facylitatorami i przedstawianych przez nich problemów, z jakimi spotykali się podczas pracy z klientami. Na specjalne Państwa życzenie jeden dzień będzie poświęcony chorobom nowotworowym!
Program:
Nowe konflikty – aktualizacja
Choroby nowotworowe: jeden dzień
Szczepionki
Znaczenie wdzięczności
Esencja traumy: pochodzenie, totem i tabu, ochrona
Odpuszczanie
Ciągłość i Kwintesencja
Osią przewodnią warsztatów będzie temat uzdrowienia w Recall Healing / Totalnej Biologii

  • Jakie przesłanki muszą zostać spełnione aby uzdrowienie nastąpiło?
  • Co stoi na przeszkodzie uzdrowienia?
  • W jaki sposób osoby posługujące się tą metodą mogą pracować nad własnymi umiejętnościami odczytywania pola morfogenetycznego?
  • W jaki sposób doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się metodą Recall Healing?

Na warsztacie otrzymacie odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących Was pytań w związku z pracą terapeutyczną i posługiwaniem się metodą Recall Healing / Totalna Biologia.
 
dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integral MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

Autor Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.
Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. procesów zachodzących w ciele człowieka,
Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.
Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
25 czerwca 2021 @ 15:00
Koniec:
27 czerwca 2021 @ 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/gilbert