IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Transformacyjny Oddech i Rozwijanie Elastyczności. Wstęp do Przebudzenia Ciała by Amoria

Transformacyjny Oddech i Rozwijanie Elastyczności. Wstęp do Przebudzenia Ciała by Amoria

 

Webinar bezpłatny

7 lipca o 19:00

online


Pragniesz każdego dnia budzić się z energią do życia, wdzięcznością i witalnością? Masz dosyć zmęczenia, „działania na siłę”, zmuszania się do wstawania, pracy czy działania? Chcesz wreszcie poczuć, że żyjesz pełnią życia?

Po pierwsze – ODDYCHAJ. Oddech jest Twoim najlepszym nauczycielem i nieodłączną częścią życia. Świadomy i uważny może być jak miękka fala, która otuli Cię swoją delikatnością i jednocześnie przypomi o ogromnej Mocy, która płynie z Twojego wnętrza. Z oddechem możesz zatroszczyć się o siebie, powrócić do źródła i przebudzić się do życia w pełni.

Aby oddech spełniał swoje transformujące zadanie zapewnij mu odpowiednie pole do manewru zwiększając ELASTYCZNOŚĆ ciała. Rozluźnione i elastyczne ciało zaprosi Twój oddech do swobodnego i zasilającego Cię flow. 

UWALNIANIE emocji i nagromadzeń jest niezbędne zarówno dla właściwego oddechu, jak i elastyczności, z kolei elastyczność i właściwy oddech pomagają nam uwalniać wszystko to, co już nam nie służy.  

 

Zapraszamy Cię do transformującej podróży do Przebudzenia Twojego Ciała. Podróż ta zachęci Cię do głębokiego połączenia się z intuicją, mocą, energią i wrażliwością. Poprzez ćwiczenia, metody i techniki zanurzysz się w swoim ciele i oddechu, uwolnisz blokady, wsłuchasz się w głos swojego serca i zaufasz swojej wewnętrznej mądrości. Odzyskasz swoją prawdziwą MOC.

W podróż tę zabierze Cię niezwykła uzdrowicielka, terapeutka i nauczycielka Amoria. Amoria wprowadzi Cię w podstawy transformacyjnego oddechu, rozwoju elastyczności i technik uwalniania. Nauczysz się oddychać świadomie i łagodnie rozluźniać ciało, aby odzyskać swobodny przepływ energii prowadzący do PRZEBUDZENIA. 

Amoria podzieli się z Tobą wiedzą na temat mocy oddechu i jego wpływu na nasze ciało, umysł i emocje. Nauczysz się podstawowych technik oddechowych, które pomogą Ci zwiększyć świadomość, redukować stres i przygotować ciało na rozwijanie elastyczności.

Praktyka, której doświadczysz może stać się Twoją codzienną rutyną, wówczas osiągniesz jeszcze więcej. W szczegóły wprowadzi Cię Ania!

W programie:

 1. Wprowadzenie do Transformacyjnego Oddechu: Poznasz znaczenie oddechu jako narzędzia do wewnętrznej równowagi i transformacji.  Poznasz podstawowe techniki oddechowe, które pozwolą Ci rozwinąć świadomość swojego oddechu i wykorzystać jego potencjał do transformacji. 
 2. Rozwijanie Elastyczności: Doświadczysz praktyki rozciągania i rozwijania elastyczności, która pomoże Ci zwiększyć zakres ruchu, poprawić postawę i elastyczność mięśni i stawów. Amoria podzieli się technikami i ćwiczeniami, które pomogą Ci odblokować ciało i osiągnąć większą swobodę ruchu. 
 3. Oddech i Uwalnianie: Poprowadzimy Cię przez oddechowe techniki uwalniania, które pomogą Ci rozluźnić napięcia i blokady energetyczne w ciele. Dzięki temu będziesz mógł/mogła osiągnąć większą elastyczność zarówno na poziomie fizycznym, jak i energetycznym. 

 

Kim jest Amoria?

 

Amoria jest budzicielką ciała, uzdrowicielkę i nauczycielkę jogi, która posiada głęboką wiedzę na temat Podróży ku Przebudzeniu Ciała. 

Anna jest pasjonatką pracy z ciałem i duchowością, ma bogate doświadczenie w dziedzinie uzdrawiania i uwalniania ciała. Z jej pomocą uczestnicy warsztatów i sesji indywidualnych zyskują narzędzia i wiedzę, które umożliwiają im zrozumienie i uzyskanie świadomości siebie w całościowy sposób, łączący fizyczne, emocjonalne i energetyczne aspekty. 

Jako wykwalifikowana nauczycielka jogi, Anna posiada głęboką wiedzę na temat znaczenia postawy ciała, tkanki powięziowej oraz harmonijnego rozwoju ciała i umysłu poprzez praktykę jogi. Jej umiejętność przekazywania tej wiedzy i umiejętności uczestnikom warsztatów sprawia, że osiągają one wspaniałe rezultaty w procesie budzenia i uzdrawiania swojego ciała. 

Jako uzdrowicielka, Anna posiada zdolności do wnikania w ciało energetyczne i emocjonalne, oraz umiejętność dotykania i manipulowania ciałem w celu uwolnienia przechowywanych tam emocji. Jej empatia, delikatność i umiejętność tworzenia bezpiecznej przestrzeni dla procesu uzdrawiania są cenione przez uczestników, którzy doświadczają głębokich przemian i uwolnienia w swoim życiu.

Amoria przeszła własną podróż uzdrawiania i przebudzania ciała, korzystając z wielu modalności, takich jak Recall Healing i rośliny mocy. Jej osobista historia uzdrawiania pozwoliła jej na jeszcze głębsze zrozumienie i empatię wobec innych osób, które pragną odzyskać zdrowie i równowagę.

 

 Dla kogo jest ta praktyka?

 

 • dla osób doświadczonych w medytacji oraz technikach mindfulness, którzy chcą poznać nowe podejście łączące pracę z ciałem, energią i umysłem.
 • dla początkujących, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tematem duchowości 🧘🏻‍♀️ pod okiem doświadczonej i wspierającej przewodniczki.
 • dla wszystkich poszukujących ukojenia oraz przyjemnych metod radzenia sobie ze stresem, zmęczeniem, brakiem inspiracji czy zdrowia.
 • dla osób ciekawych swojej świadomości, badających głębsze warstwy wewnętrznego świata
 • dla osób chcących podnosić swoje oraz innych wibracje, zmieniając jednocześnie świat na lepszy
 • dla każdego, kto chce odzyskać swoją prawdziwą moc i energię
 • dla Ciebie 💛

Jak się przygotować?

 

 • zapewnij sobie spokojne miejsce do praktyki
 • przygotuj wygodne ubranie i matę do ćwiczeń
 • przygotuj komputer z zainstalowaną aplikacją Zoom, która pobierzesz tutaj, lub telefon (aplikacja do pobrania w sklepach Play lub Appstore)
 • pomyśl o słuchawkach, które pozwolą Ci lepiej się skoncentrować (nie są niezbędne)
 • w zasięgu ręki miej wodę


Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
7 lipca 2023
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Online