IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Homeopatia – Praktyka New Medicine / Totalna Biologia®

W Homeopatii najistotniejsza jest praktyczna sztuka leczenia i umiejętność dobierania skutecznych receptur.

Często zdarza się, że  posiadając zaawansowaną wiedzę z Homeopatii, podczas pracy z klientami pojawiają się problemy i wątpliwości, a entuzjazm opada w zderzeniu z niuansami, z którymi mierzą się szczególnie początkujący homeopaci. Mamy na to rozwiązanie – możliwość ćwiczenia i pracy z realnymi pacjentami pod okiem doświadczonego mentora – dr. Aleksandra Fadieva.

Zajęcia praktyczne pomogą Ci uporządkować swoją wiedzę i dadzą Ci możliwość sprawdzenia i podniesienia swoich praktycznych umiejętności.

W programie:

  • Dogłębne, szczegółowe studium podejścia systemowego w homeopatii klasycznej i szkolenie w zakresie repertoryzacji przy użyciu filtrów systemowych.
  • Samodzielne prowadzenie i przygotowanie recepcji pod kierunkiem Mistrza i przy wsparciu grupy, co daje pewność w podejmowaniu i analizowaniu przypadku przy użyciu repertoryzacji i podejścia systemowego.
  • praca na konkretnych przykładach

Korzyści z warsztatów:

  • praktyczne ćwiczenia i przygotowywanie recepcji
  • praktyczna nauka dobierania leków homeopatycznych na konkretnych przykładach (podczas warsztatów omówione zostaną dwa przypadki – praca z dwoma osobami)
  • więcej pewności w podejmowaniu decyzji i analizowaniu przypadku
  • możliwość dyskusji i analizy sposobu leczenia

Priorytetem w Szkole Totalnej Biologi IWW jest nauka holistycznych metod, ale także praktyczna sztuka leczenia. Na zajęciach z dr Aleksandrem Fadievem zapraszamy osoby zaawansowane, posiadające wiedzę z homeopatii, które chciałyby doszlifować swoje praktyczne umiejętności i nabrać większej pewności siebie dla dalszej, samodzielnej praktyki.

06.04.2024 – Jednodniowe szkolenie -Homeopatia w praktyce

10.00 – 18.00 (czas środkowoeuropejski) | on-line

Tłumaczenie: j. rosyjski z tłumaczeniem symultanicznym na j.polski

Prowadzi: dr Aleksander Fadiev: lekarz, pediatra, homeopata, psychoterapeuta. Wybitny ekspert radiologii i czytania skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w ich analizie w kontekście Medycyny Klasycznej oraz Nowej Medycyny. Mózg i procesy w nim zachodzące są dla niego źródłem informacji o człowieku, jego mechanizmach psychoemocjonalnych i doświadczeniach. Ogromne serce, uważność, niezwykłe doświadczenie i pasja pozwalają mu osiągnąć skuteczne efekty w praktyce medycznej i edukacji.

 

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium

Dzień przed szkoleniem na e-mail podany podczas zakupu webinarium otrzymasz link do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją.

 

Uwaga – istnieje możliwość umówienia się na sesje indywidualne z dr. Aleksandrem Fadievem (analiza skanów mózgu w kontekście New Medicine/ Totalnej Biologii / Recall Healing).

Wymagania dotyczące badania Wymagania CT/TK: Konieczność wykonania tomografii komputerowej mózgu (NIE kości czaszki); musi być wykonana w odstępach co 0,5 mm i rekonstrukcji po 0,5 mm. Całe badanie powinno być zapisane w formacie DICOM. Wyniki będą zależne od aktualności badania.

Sesje odbywają się na online platformie zoom.

Informacje i zapisy na sesje indywidualne: kursy@iww.pl

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
6 kwietnia
Godzina:
10:00 - 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

On-line