IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Przebudź się w Oceanie Mądrości

Bilety dostępne tutaj


„Przebudź się w Oceanie Mądrości”

SUNDAO; ISM Integralna Metoda Somatyczna

BODY / SOUL TRANING

Mistrz Yu Jae-Sheen & SooJin Kim

Noworoczny warsztat, treningu ciała, umysłu i duszy. Mistrz Yu Jae-Sheen i SooJin Kim.

data: 16 – 17 stycznia 2021
godz: 9:00 – 12:00 (czas środkowoeuropejski)

Online (na platformie ZOOM)
Wydarzenie w języku angielskim, będzie tłumaczone na: polski i rosyjski.


Aby prawdziwe wzrastać i rozwijać się potrzebujemy czegoś więcej niż tylko pracy z ciałem. Czym byłoby ciało bez umysłu, duszy? Prawdziwa transformacja możliwa tylko wtedy gdy wszystkie części naszej istoty są odpowiednio połączone ze sobą.
To właśnie zapewni Ci SUNDAO; ISM  – Integralna Metoda Somatyczna.
To zupełnie nowa i rewolucyjna metoda, którą stworzyli Mistrz Yu oraz SooJin.
Sztuka treningu ciała, umysłu i duszy. Połączenie ćwiczeń fizycznych z formami oddychania przeponą w celu pielęgnowania i regulowania wewnętrznych zasobów energii naszego ciała. Szereg medytacji oraz trening umysłu i ciała, niezbędny do fizycznego, mentalnego i duchowego rozwoju każdego człowieka.
To warsztaty do osiągnięcia harmonii, spokoju, uwolnienia się od bólu i stresu potrzebne nam w obecnym czasie by dostrzec bezkres swoich możliwości, który wpływa na nasz rozwój i samorealizację. Mistrz Yu i SooJin pokazują nam różnorodne sposoby: medytacje, ćwiczenia. Starają się Wam pomóc w samospełnieniu i udoskonaleniu ciała, umysłu i duszy.
Spotkajmy się na warsztatach online, by wspólnie przepracować ograniczające Cię schematy, problemy i blokady, by uzyskać życie w radości, szczęściu i dobrobycie. Ucząc się praktyki w domowym zaciszu, łatwiej Ci będzie kontynuować ją po zakończeniu warsztatów. Potrzebujesz jedynie odrobiny miejsca, wygodnego ubrania, koca do przykrycia i poduszki do medytacji.
Chcesz zacząć żyć pełnią życia?
Dołącz do nas we wspólnej praktyce!


Zajęcia prowadzą:

Mistrz Yu Jae-Sheen (nauczyciel Sundao, współzałożyciel ISM: Integralnej Metody Somatycznej)

Najbardziej innowacyjny i dynamiczny nauczyciel medytacji. Autor książek, w tym „Sundao. Starożytny trening umysłu, ciała i ducha”.
Po ponad 30 latach dzielenia się wiedzą i spotkaniach z tysiącami ludzi z całego świata, Mistrz Yu stworzył przełomowy program SUNDAO; ISM. Stanowi on interpretację starożytnego taoizmu, buddyzmu oraz duchowe zrozumienie medycyny orientalnej. To sztuka treningu ciała, umysłu i duszy. Połączenie ćwiczeń fizycznych z formami oddychania przeponą w celu pielęgnowania i regulowania wewnętrznych zasobów energii naszego ciała. Szereg medytacji oraz trening umysłu i ciała, niezbędny do fizycznego, mentalnego i duchowego rozwoju każdego człowieka.
Mistrz Yu podróżuje po całym świecie, oferując warsztaty i osobiste spotkania dla osób indywidualnych i organizacji. Swoim żywym, entuzjastycznym stylem nauczania rzuca światło na głębsze zasady i fundamentalne mądrości oraz filozofię życia.

SooJin Kim (Współzałożycielka ISM oraz Inner Space Meditation and Music).

Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym w dzieleniu się swoimi odczuciami i wyrażeniem własnych emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości.
Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.
Jej droga do Wewnętrznej Przemiany rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycyny – zachodniej i wschodniej, zaczęła badać wszystkie możliwe sposoby podejścia do tematu.
Odkryła metodę SUNDAO ISM , która łączy trening ciała, umysłu i ducha. Zaczęła ją stosować i zauważa znaczące zmiany w funkcjonowania ciała. Ta metoda pomogła zwalczyć jej ból, kontrolować ciało tak by wdrożyć ćwiczenia, które krok po kroku pomogły jej uzyskać pełną sprawność. Ten trening pomógł jej rozwinąć zdolności fizyczne, umysłowe oraz emocjonalne. Zwiększył jej pozytywne nadstawienie do życia, większą kreatywność, zdolność do jasnego komunikowania się, adekwatnych reakcji, umiejętność radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi.
Gdy ujrzycie Mistrza Yu i SooJin razem przekonacie się o sile i energii tej metody.
Serdecznie Was zapraszamy.
Opinie uczestników SUNDAO ISM:
„Chciałbym podziękować za piękne i nie do opisania spotkanie w weekend. Wszystko, czego doświadczyłem, było po prostu niesamowite. Każde spotkanie z Sudnao ISM rozwija mnie , okrywam moje nowe zasoby energii, zrozumienie swoich działań i pomysły na siebie. Jestem w podróży, która wpływa na wszystkie moje zmysły . Na zawsze będę wdzięczny za to spotkanie . „
„Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom własnej samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.”
„To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować Ci za to, co poczułam .”
————————————————————————————————————————–
Retreat zalicza 6 godzin do Certyfikacji facylitatora Sundao; ISM*
* Certyfikacja facylitatora Sundao; ISM wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU (continuing education units-jednostki kształcenia ustawicznego) z Mistrzem Yu.
Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w warsztatach w wersji elektronicznej oraz czasowy dostęp do nagrań warsztatów.
Informacje organizacyjne:
Dzień przed kursem na adres email podany podczas rejestracji uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją.
Gdyby nie otrzymali Państwo powiadomienia prosimy o sprawdzenie folderu SPAM
Ograniczona liczba miejsc!
Masz pytania? Zadzwoń pod nr: +48 605 030 642‬

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
16 stycznia 2021 @ 09:00
Koniec:
17 stycznia 2021 @ 12:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia