IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

To nie pandemia, to PRZEŁOM! dr Michelle LaMasa-Schrader


Webinar z dr. Michelle LaMasa-Schrader
tłumaczenie na j.polski
uczestnicy nie otrzymują nagrania video

  • Jakie szanse i możliwości daje nam pandemia?
  • Jak dzięki narzędziom Recall Healing® / Totalnej Biologii® – Uzdrowienie przez Świadomość – wykorzystać tą szansę i przyspieszenie zmian jakie następują?
  • Jak poradzić sobie z emocjami, które kiedyś zepchnęliśmy do podświadomości, a które teraz coraz intensywniej wychodzą?
  • Jak wykorzystać symbolikę marzeń sennych, aby rozwiązać swoje bierzące problemy zdrowotne i życiowe?

W czasie pandemii i wymuszonej izolacji wychodzą wszystkie nieprzepracowane, „zamiecione pod dywan tematy i emocje”. Wychodzi wszystko, co nie funkcjonuje. Ukazuje się nam każdy aspekt wymagający zmiany. Czy będzie to dla nas traumatyczne czy transformujące, będzie zależało tylko od naszej postawy względem tego co będzie nam ukazywane.
Podczas webinaru z dr. Michelle LaMasa-Schrader nabierzesz nowego spojrzenia na zmiany zachodzące w Tobie i wokół Ciebie.
To co wydaje się złe i niezrozumiałe ma swoje ukryte znaczenie. Odkrywa przed nami to, co siedziało ukryte głęboko. Jak sobie z tym nie tylko poradzić, ale przekuć na naszą korzyść?
Po wykładzie będzie czas na Wasze pytania i odpowiedzi!
Jeśli uda nam się odnaleźć właściwe wspomnienie (konflikt), należące do Ciebie lub rodziców, uzdrowienie jest natychmiastowe.
 
dr Michelle LaMasa-Schrader / USA/Texas; dyrektorka Recall Healing USA i zastępca dyrektora Recall Healing International Institute. Ukończyła kilka projektów badawczych w Recall Healing, w tym badania doktorskie. Jest członkiem naukowej rady doradczej Recall Healing International. Michelle współpracuje z osobami, ucząc je o możliwym źródle choroby i uczy umiejętności, dzięki którym jednostki mogą uzyskać dostęp do swojej wewnętrznej mądrości w celu samoopieki i transformacji.
Ukończyła studia magisterskie z psychologii i religioznawstwa oraz doktorat z medycyny umysł-ciało na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Medycyny Umysł-Ciało oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college’ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.
Najbliższe wydarzenia / kursy IWW: BiletdoZdrowia.pl

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
18 stycznia 2021
Godzina:
19:00 - 21:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://app.evenea.pl/event/przelommls/