IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z – BEZPŁATNY WEBINAR

Instytut Wiedzy Waleologicznej i Wydawnictwo Wena zapraszają na webinarium z dr Jacquesem Martelem i Lucie Bernier – Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z.

21 marca, godz. 18:00 – 19:45 | on-line

webinarium w j.francuskim. Tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski

 

Szkoła Totalnej Biologii IWW zaprasza na bezpłatny wykład Jaquesa Martela – autora „Wielkiego Słownika Chorób i Dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrawiania od A do Z”

Książka Jaquesa Martela to największe kompendium wiedzy o konfliktach tworzonych przez myśli, uczucia i emocje, które leżą u źródła chorób. W książce znajduje się ponad 900 różnych schorzeń i dolegliwości wraz z sposobami na ich uzdrawianie. Na świecie ukazało się już około 2 mln egzemplarzy.

W książce przeczytamy między innymi, że choroby mogą wkraść się do organizmu w sposób niezauważalny z powodu niewłaściwie traktowanych emocji. Jednakże każdą chorobę i każdą dolegliwość jesteśmy w stanie uleczyć, o ile tylko jesteśmy w stanie ją zaakceptować. Nie jest to jednak takie proste, aby tego dokonać koniecznie jest przyjęcie zupełniej innej perspektywy i sposobu postrzegania zdrowia, choroby oraz swoich emocji.

Książka i opisana w niej metoda uzdrawiania jest wyjątkowym narzędziem do osobistej transformacji, w której akceptacja i świadomość odgrywają kluczową rolę.

Jeśli nauczymy się rozszyfrowywać choroby i ich objawy i poznamy powiązane z nimi uczucia i myśli, łatwo możemy dostrzec i zrozumieć, co przeżywa dany człowiek lub my sami. Zrozumienie tego jak działa istota ludzka i jak wiążą się ze sobą określone myśli, emocje i schorzenia.

Dołącz do bezpłatnego spotkania i dowiedz się więcej!

Bezpłatny wykład już 21 marca!

Książkę ” Wielki Słownik Chorób i Dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrawiania od A do Z” możesz zakupić tutaj.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
21 marca
Godzina:
18:00 - 19:45
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line