IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

NEW MEDICINE i podstawy czytania CT (TK) (skanów mózgu)

NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

Według Totalnej Biologii choroba jest najlepszym rozwiązaniem mózgu, aby utrzymać organizm przy życiu. Mózg nigdy się nie myli i nigdy nie pracuje bez potrzeby; zawsze wybiera rozwiązanie doskonałe biologicznie. Choroba nie jest błędem natury, lecz najlepszym w danym momencie rozwiązaniem mózgu, aby zachować organizm przy życiu najdłużej jak to możliwe. Choroba jest przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Dla człowieka stanowi problem, ale dla biologii jest atutem.

Jeśli interesujesz się Totalną Biologią i chcesz ją poznać z perspektywy biologicznej i medycznej – te zajęcia są dla Ciebie!

Level 1 – dostęp do nagrania z wydarzenia – 26-28 stycznia
Level 2 – 1-3 marca
Level 3 – 15-17 marca – Podstawy czytania CT (TK) (skanów mózgu) dla osób bez wykształcenia medycznego

10.00 – 18.00 (czas środkowoeuropejski) | on-line

Tłumaczenie: j. rosyjski z tłumaczeniem symultanicznym na j.polski

Prowadzi: dr Aleksander Fadiev: lekarz, pediatra, homeopata, psychoterapeuta. Wybitny ekspert radiologii i czytania skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w ich analizie w kontekście Medycyny Klasycznej oraz Nowej Medycyny. Mózg i procesy w nim zachodzące są dla niego źródłem informacji o człowieku, jego mechanizmach psychoemocjonalnych i doświadczeniach. Ogromne serce, uważność, niezwykłe doświadczenie i pasja pozwalają mu osiągnąć skuteczne efekty w praktyce medycznej i edukacji.

 

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

– dostęp do nagrania webinarium do 18 czerwca 2024
– skrypty w j.polskim,
– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu

Certyfikaty są podstawą do otrzymania:

Po ukończeniu pełnego szkolenia (Level I, II, III) uczestnicy otrzymują:
– Dyplomów ukończenia szkolenia NEW MEDICINE z podstawami czytania CT (TK)
– Zaświadczenia ukończenia szkolenia zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 6 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2023 poz. 2175)

Dzień przed szkoleniem na e-mail podany podczas zakupu webinarium otrzymasz link do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją.

 

NEW MEDICINE skierowana jest przede wszystkim do terapeutów, psychologów, coachów i wszystkich tych, którzy zajmują się sprawami zdrowia lub chcą pomóc sobie lub bliskim.

Na szkoleniu uzyskasz nowe, innowacyjne i skuteczne metody pracy z klientem.

NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

Na szkoleniu zdobędziesz wiedzę z podstaw NEW MEDICINE. Metoda ta oparta jest na psychosomatyce, biologii, anatomii i Pięciu Biologicznych Prawach Natury. Pozwala w precyzyjny sposób dotrzeć do prawdziwych i źródłowych przyczyn chorób i zachowań. Pozwala również uwalniać mechanizmy utrzymujące je w ciele.

Odnalezienie źródła problemu pozwala uwolnić zapisane w ciele emocje, których doświadczyliśmy podczas trudnych życiowych wydarzeń.

Wszystkie choroby mają źródło w psychice, emocjach i doświadczeniach. We wszystkich metodach psychosomatycznych najważniejszy jest mózg. Biologiczne mechanizmy związane z jego pracą uruchamiają choroby i dolegliwości. Niektóre z nich zostawiają po sobie ślady, które są widoczne na skanach mózgu.

Zdobędziesz na nim kompleksową wiedzę, dzięki której zrozumiesz jak i dlaczego powstają konkretne choroby i zachowania
Dowiesz się dlaczego niektóre z nich się powtarzają (np. alergie, nawracające infekcje) i pojawiają w danym miejscu ciała.
Z precyzyjną dokładnością będziesz w stanie zrozumieć cały mechanizm w odniesieniu do konkretnej osoby.
Nauczysz się odnajdywać konflikty emocjonalne, które spowodowały chorobę.
Zrozumiesz, że choroby nie pochodzą z zewnątrz, są naszą odpowiedzią na świat zewnętrzny i nasze jego doświadczanie.

Szkolenia NEW MEDICINE oferują Tobie nowoczesny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomogą Ci zrozumieć kim naprawdę jesteśmy z biologicznego punktu widzenia. Te warsztaty są zdecydowanym przejściem na nowy poziom świadomości. Teraz po raz pierwszy można powiedzieć, że choroba naprawdę ma sens, znaczenie, że pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi a co ukrywa się w głębi naszej podświadomości. To nowe racjonalne spojrzenie na zjawisko „choroby” jest naszym „wewnętrznym uzdrowicielem”. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego i przepracowanie doświadczenia związanego z tą traumą, są najlepszą ścieżką ku lepszej przyszłości, wolną od retrospekcji. Świadomość tego, co niesiemy wewnątrz, jest pierwszym krokiem w kierunku zdrowia, w kierunku urzeczywistnienia nas takich jakimi naprawdę jesteśmy.

Dr Piotr Pałagin o metodzie czytania skanów mózgu dr Aleksandra Fadieva

PROGRAM:
Level 1 i 2
1. Pięć biologicznych praw choroby i zdrowienia

2. Skóra: egzema, pokrzywka, łuszczyca, trądzik, półpasiec, bielactwo, opryszczka, grzybica, czerniak.

3. Kości i stawy: zapalenie stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, przepuklina dysku, skrzywienie kręgosłupa, złamania i zwichnięcia, kostniakomięsak, osteoporoza.

4. Co mówi nam lokalizacja uszkodzenia: szczęka, bark, łokieć, nadgarstek, dłonie, łopatka, żebra, odcinki kręgosłupa: szyjny, piersiowy, lędźwiowy, kość krzyżowa i kość ogonowa, miednica, kość łonowa, kończyny dolne, udo, kolano, kostka, pięta, stopy, okostna.

5. Mięśnie gładkie: mięśniaki macicy, mięśniaki gładkokomórkowe przełyku i żołądka, zespół jelita drażliwego,

6. Mięśnie szkieletowe: miopatia (dystrofia mięśniowa), stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, zespół Tourette’a, choroba Parkinsona, fibromialgia

7. Neuralgia

8. Cukrzyca, hipoglikemia

9. Otyłość, chudość

10. Tłuszczak, tłuszczakomięsak

11. Alergie

12. Choroby laryngologiczne: nieżyt nosa, anosmia, zapalenie zatok, SARS, zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha środkowego, zapalenie jajowodu, zapalenie ucha zewnętrznego, tinnitus (szumy uszne), zapalenie nerwu słuchowego, zawroty głowy,

13. Wzrok: miopia (krótkowzroczność), dalekowzroczność, astygmatyzm, zaćma, jaskra, oczopląs, odwarstwienie siatkówki, zwyrodnienie plamki żółtej, barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, zapalenie powiek, daltonizm

14. Przewód pokarmowy: zapalenie migdałków, zapalenie gardła, zęby, próchnica, przełyk, rak: żołądka, wątroby, trzustki, okrężnicy, odbytnicy.

15. Rak płuc

16. Układ limfatyczny: chłoniak, śledziona, hemofilia, białaczka.

17. Anemia

18. Gruczolak przysadki

19. Tarczyca: nowotwór, autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, nadczynność/niedoczynność tarczycy.

20. Przytarczyce.

21. Prostata.

22. Żeńskie narządy rozrodcze: rak endometrium (macicy), rak szyjki macicy, rak jajnika, zapalenie pochwy (pleśniawki), zapalenie gruczołu Bartolina (Bartholinitis),

23. Rak piersi

24. Układ moczowy: rak pęcherza moczowego, zapalenie pęcherza moczowego, odmiedniczkowe zapalenie nerek, moczenie moczowe, zapalenie nerek, rak nerki, przewody zbiorcze nerek (w tym zespół).

25. Zespół chronicznego zmęczenia

26. Serce i naczynia krwionośne: zawał serca, ostry zespół wieńcowy, zatorowość płucna, zawał mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia, choroby serca, tętniak, nadciśnienie, żylaki,

27. Konstelacje pnia, móżdżku, istoty białej i kory: otępienie, choroba Alzheimera, sadomasochizm, narcystyczne zaburzenie osobowości, antyspołeczne zaburzenie osobowości

28. Konstelacje stref terytorialnych, wprowadzenie do psychiatrii: schizofrenia, psychoza maniakalno-depresyjna, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenie osobowości schizoidalne, autyzm, tendencje samobójcze, anoreksja/bulimia, zachowania autodestrukcyjne (samookaleczenia)

LEVEL 3 – Podstawy czytania CT (TK) (skanów mózgu) dla osób bez wykształcenia medycznego

Warsztat z czytania CT (TK)

1. Podstawy diagnostyki CT i MRI.

2. Podstawowe zasady czytania CT według Hamera.

3. Kliniczne przykłady patologii somatycznej, onkologicznej, psychiatrycznej.

4. Studia przypadków uczestników.

 

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji).

Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

Zniżka nie obejmuje pakietów oraz biletów czasowych.

Podstawowy podręcznik do NEW MEDICINE: Atlas Organów, Biologika, Roberto Barnai 

Podręcznik do nabycia: www.KrainaZdrowia.com.pl

 

 

 

 

 

 

Klienci o pracy dr Aleksandra Fadieva:

Uwaga – istnieje możliwość umówienia się na sesje indywidualne z dr. Aleksandrem Fadievem (analiza skanów mózgu w kontekście New Medicine/ Totalnej Biologii / Recall Healing).

Wymagania dotyczące badania Wymagania CT/TK: Konieczność wykonania tomografii komputerowej mózgu (NIE kości czaszki); musi być wykonana w odstępach co 0,5 mm i rekonstrukcji po 0,5 mm. Całe badanie powinno być zapisane w formacie DICOM. Wyniki będą zależne od aktualności badania.

Sesje odbywają się na online platformie zoom.

Informacje i zapisy na sesje indywidualne: kursy@iww.pl

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
15 marca @ 10:00
Koniec:
17 marca @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

On-line