IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

READY FOR THE NEW DECADE / 3-weeks RETREAT PL

Święta rozpoczęte! 🎅

Obecne zajęcia lub nagrania z kodem MIKO2020 40% taniej! 🎅

Twój Świąteczny KOD rabatowy: MIKO2020 🎅

Bilety dostępne tutaj


READY FOR THE NEW DECEDE – SUNDAO ISM Integral Somatic Method
Mistrz Yu Jae-Sheen i SooJin Kim 
Spotkajmy się online 5,6 grudnia 2020
godz: 8:00 – 11:00 (czas środkowoeuropejski)
Online (na platformie ZOOM)
Wydarzenie w języku angielskim, będzie tłumaczone na: polski i rosyjski
Zajęcia, które odbyły się 21, 22, 28, 29 listopada prześlemy Państwu w formie nagrania.


Zapraszamy wszytskich do skorzystania z treningu SUNDAO ISM!
„Guidance & Energy Transmission of ISM * Body / Soul Training” / „Przewodniczenie oraz Transmisja Energii ISM * Trening Ciała i Duszy”

„W twoim ciele jest więcej mądrości niż w najgłębszej filozofii”.
Fryderyk Nietzsche


Mistrz Yu oraz SooJin Kim przygotują Cię do nowej dekady!

Uwolnij się od stresu!
Odkryj z nami metodę Sundao ISM!
Sundao ISM „Trening duszy i ciała”, to zupełnie nowa i rewolucyjna metoda, która nie wywodzi się z żadnej nam znanej.
Jest konkretna i całkowicie praktyczna, spełnia potrzeby i wyzwania współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy szukają sposobu na osobisty rozwój, samorealizację i doskonałe samopoczucie.
5 POWODÓW dlaczego Mistrzostwo jest właśnie dla Ciebie:

  • chcesz bez lęku być sobą
  • chcesz stworzyć życie, od którego nie potrzebujesz odskoczni
  • chcesz doświadczyć radości i zdrowia pochodzącego z Twojej wewnętrznej siły
  • lubisz odkrywać swoje prawdziwe JA
  • chcesz uwolnić się od chronicznych dolegliwości (nadciśnienie, niski poziom energii witalnej, itp.) i być w pełni zdrowym i radosnym

Mistrz Yu i SooJin przez całe życie poświęcali się rozwojowi osobistemu i doskonałości / potencjałowi człowieka. ISM to interpretacja starożytnych mądrości z perspektywy dobrego samopoczucia, dobrobytu całości, tego, jak naprawdę dbać o siebie i wszystkich oraz jak być prawdziwie odpowiedzialnym jako twórca, mistrz i przywódca swojego życia i świata.
ISM Body / Soul Training to zupełnie nowa i rewolucyjna metoda, która nie wywodzi się z żadnej innej znanej dzisiaj . Spełnia potrzeby i wyzwania współczesnych mężczyzn i kobiet, którzy szukają sposobu na samorealizację i doskonałe samopoczucie.
To szkolenie przyniesie Ci mapy i wskazówki, jak rozwijać swoją Wewnętrza Przestrzeń, pozbywać się ograniczeń i barier .
Te dynamiczne warsztaty stanowią opiekuńcze, inspirujące i edukacyjne środowisko do generowania przełomów w najważniejszych aspektach Twojego życia. Niezależnie od tego, czy od dawna prowadzisz osobiste poszukiwania, czy dopiero zaczynasz zdawać sobie sprawę z swojej siły, ten trening znacznie przyspieszy Twoją transformację, która zapewni Ci spokój, jasność i dobrobyt we wszystkich wymiarach.
Praca z ISM Mistrza Yu i SooJin jest jak posiadanie mapy i kompasu, dzięki czemu możesz kierować się dokładnie do swojego celu, aby uzyskać wewnętrzny spokój, jasność i radość.

Zajęcia prowadzą:

Mistrz Yu Jae-Sheen (współzałożyciel ISM, nauczyciel SUNDAO)

Najbardziej innowacyjny i dynamiczny nauczyciel medytacji. Autor książek, w tym „Sundao. Starożytny trening umysłu, ciała i ducha”.
Po ponad 30 latach dzielenia się wiedzą i spotkaniach z tysiącami ludzi z całego świata, Mistrz Yu stworzył przełomowy program SUNDAO; ISM. Stanowi on interpretację starożytnego taoizmu, buddyzmu oraz duchowe zrozumienie medycyny orientalnej. To sztuka treningu ciała, umysłu i duszy. Połączenie ćwiczeń fizycznych z formami oddychania przeponą w celu pielęgnowania i regulowania wewnętrznych zasobów energii naszego ciała. Szereg medytacji oraz trening umysłu i ciała, niezbędny do fizycznego, mentalnego i duchowego rozwoju każdego człowieka.
Mistrz Yu podróżuje po całym świecie, oferując warsztaty i osobiste spotkania dla osób indywidualnych i organizacji. Swoim żywym, entuzjastycznym stylem nauczania rzuca światło na głębsze zasady i fundamentalne mądrości oraz filozofię życia.

SooJin Kim (Współzałożycielka ISM: Integral Somatic Method oraz Inner Space Meditation and Music).

Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym w dzieleniu się swoimi odczuciami i wyrażeniem własnych emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości.
Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.
Jej droga do Wewnętrznej Przemiany rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycyny – zachodniej i wschodniej, zaczęła badać wszystkie możliwe sposoby podejścia do tematu. Odkryła metodę Sundao ISM , która łączy trening ciała, umysłu i ducha. Zaczęła ją stosowa i zauważać znaczące zmiany w funkcjonowania ciała. Ta metoda pomogła zwalczyć jej ból, kontrolować ciało tak by wdrożyć ćwiczenia, które krok po kroku pomogły jej uzyskać pełną sprawność. Ten trening pomógł jej rozwinąć zdolności fizyczne, umysłowe oraz emocjonalne. Zwiększył jej pozytywne nastawienie do życia, większą kreatywność, zdolność do jasnego komunikowania się, adekwatnych reakcji, umiejętność radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi.
Gdy ujrzycie Mistrza Yu i SooJin razem przekonacie się o sile i energii tej metody.


✅  Retreat zalicza 18 godzin do Certyfikacji facylitatora Sundao; ISM*
* Certyfikacja facylitatora Sundao; ISM wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU (continuing education units-jednostki kształcenia ustawicznego) z Mistrzem Yu.
Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w warsztatach w wersji elektronicznej oraz czasowy dostęp do nagrań warsztatów.
Informacje organizacyjne:
Dzień przed kursem na adres email podany podczas rejestracji uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Gdyby nie otrzymali Państwo powiadomienia prosimy o sprawdzenie folderu SPAM
Ograniczona liczba miejsc!
Masz pytania? Zadzwoń pod nr: +48 605 030 642

🎅 Święta rozpoczęte! 

🎅 Twój Świąteczny KOD rabatowy: MIKO2020

Wysokość rabatu przypadającego na kod – znajdziesz na czapeczce Mikołaja na obrazku tytułowym 🙂 

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
21 listopada 2020 @ 08:00
Koniec:
6 grudnia 2020 @ 11:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Organizator