IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Tarot i wzór energetyczny Wszechświata – praktyka, dr Gérard ATHIAS

Skorzystaj z 25% mikołajkowego kodu rabatowego

Podczas zakupu wpisz kod: MIKO 

Kod rabatowy nie obejmuje pakietów!

 

dr Gérard Athias, Tarot i wzór energetyczny Stworzenia – praktyka stawiania Tarota
Układy z 3 i 5 kartami. Interpretacja snów.
Data:
6,01.2022
18.10.2021 (nagranie)
10.11.2021 (nagranie)

Godziny: 09.30 – 18.00 / przerwa 13.00-14.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j.polski

zajęcia on-line

Zajęcia dla osób chcących przez wspólne doświadczenie poznać praktykę Tarota. Uczestnicy nabywają umiejętności stawiania Tarota poprzez praktyczne rozpatrywanie układów uczestników zajęć.

Po ukończeniu zajęć uczestnicy otrzymują:

– 1 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

– Osoby mające ukończone 3 dni zajęć praktycznych i 4 dniowy webinar teoretyczny: Dyplom ukończenia kursu Tarota u dr dr Gérarda ATHIAS’a oraz Zaświadczenie ukończenia kursu na druku MEN.


Praktyka ta jest fundamentalną pracą mającą za cel wyzwolenie. Otwiera ona komunikację pomiędzy naszą istotą a całym Wszechświatem.

22 pierwotne ruchy zawierają wszystkie energie stworzenia i że w ich znaczeniu ukryty jest klucz do możliwości stworzonego wszechświata. 

„Dwadzieścia dwie fundamentalne litery: (On) ustanowił je jako okrąg o wyglądzie ściany z 231 drzwiami. ”

„Skóra ze światła”, „szamański bęben” złożony z 22 objawionych słów, poprzez który nawiążemy ponownie komunikację z naszym cichym centrum i naszą „objawioną wiedzą”.

TAROT wyraża wszystkie ukryte możliwości do naszego wyrażania się.

Ta inicjacyjna praca jest rodzajem żywego języka ruchu, opartego na geście, pozwalającym nam zrozumieć energetyczne i nieuświadomione blokady w naszej pierwotnej matrycy. „Gimnastyka energetyczna”, która jest powiązana z alfabetem Wszechświata.

W tej wizji Tarota mamy do zaoferowania doświadczenie, a nie jedynie wiedzę.

Każda z 22. kart ma symbolizować ruch energetyczny, zaś „cyrkulacja” będzie doświadczana jako ruchy energii, która się artykułuje, pozwalając również na oczyszczanie zastojów (zakrzepnięć) w naszej sieci energetycznej.

Harmonizacja ciała, która pozwala naszemu mózgowi na wymianę informacji dzięki współistnieniu wielu sposobów rozumowania.

Nasze „rozróżnialne ciała” wejdą w ten sposób we współbrzmienie, dzięki swojej iście architektonicznej organizacji: biodynamicznemu zrozumieniu, które wymyka się zwykłemu językowi.

Dzięki tej pracy nad wibracją i ruchem, zrozumienie biodynamiczne pomoże nam wejść do świata, w którym język już nie jest potrzebny.

 Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogaca badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia – wydanych nakładem Wydawnictwa Wena


Informacje organizacyjne:

W dniu kursu na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają  1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Kurs można kupić w pakiecie z nagraniem 4 dniowego webinarium teoretycznego: Tarot i wzór energetyczny Wszechświata. 22 matryce stworzenia.


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
6 stycznia 2022
Godzina:
09:30 - 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

On-line