IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

TOKSYCZNE ZWIĄZKI – dr Gilbert Renaud – Totalna Biologia / Recall Healing

TOKSYCZNE ZWIĄZKI

dr. Gilbert Renaud – Totalna Biologia / Recall Healing – Superwizja

17 – 18 stycznia

godz. 17.30 – 20.30 | on-line

tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski
Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 

Szkolenie zalicza  6 godzin do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing

 

Toksyczne relacje wg Totalnej Biologii nigdy nie są przypadkowe. Nie wynikają też z naszego wyjątkowego pecha lub zrządzenia losu. Wchodzimy w nie tylko wówczas, gdy nasz podświadomy mózg uznaje taki wybór za właściwy. Właściwy, czyli taki, który podskórnie znamy. Który jest dopasowany do naszych podświadomych przekonań i schematów.

Triada – mama – tata – ja – to fundament naszej wizji związku czy rodziny. Na tej podstawie budujemy swój wzorzec idealnej miłości i w oparciu o niego szukamy „idealnych partnerów.

Wydaje nam się, że to my wybieramy sobie partnerów/partnerki, a w rzeczywistości to nasz podświadomy mózg szuka kogoś kto będzie dopasowany do wzorca idealnej miłości.

Chociaż na poziomie świadomym szukamy partnerów, którzy uzdrowią nasze rany czy wypełnią braki z dzieciństwa, to podświadomie wchodzimy w relacje, które te rany rozdrapują. Podświadomie odpowiadają nam schematy, które znamy z dawnych lat. To one są dla nas atrakcyjne, to ona nas przyciągają. Jeżeli w naszym życiu nieustannie brakowało ładu, poczucia bezpieczeństwa, musieliśmy walczyć o uwagę, ojciec czy mama byli emocjonalnie niedostępni, to zwykle pokażą nam to nasze relacje w dorosłym życiu.

Będąc w toksycznej relacji zwykle winą obarczamy tę drugą osobę. Jesteśmy przekonani, że to z nią jest coś nie tak. Czerwona lampka powinna zapalić nam się wtedy, gdy kolejny związek jest łudząco podobny do poprzedniego i powtarza się w nim ten sam schemat. Dopóki nie uświadomimy sobie dlaczego wybieramy takich partnerów, mamy przyjaciół, które traktują nas w określony sposób lub zawsze mamy szefa, która nas nie dostrzega schemat będzie się powtarzał. Schemat jest taki sam nie tylko dla relacji intymnych, ale też dla relacji międzyludzkich w ogóle.

Każdy z nas posiada inne uwarunkowania dotyczące związków złożone z rodowych historii, doświadczeń osobistych i tych wynikających z naszej relacji z rodzicami. Wszystko to wpływa na to jakich partnerów czy partnerki wybieramy i jakie związki z nimi budujemy. ​

Ludzie wokół nas stanowią nasze lustro. Kluczem jest świadomość. Odkrycie przekonań stojących za naszymi wyborami może być bolesna, ale niezwykle wyzwalająca.

 

Szkolenie z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

 

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

 

Recall Healingdr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowańw którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 

Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
17 stycznia 2023 @ 17:30
Koniec:
18 stycznia 2023 @ 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line