IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level  |  on-line

KURS ZAAWANSOWANY (Advanced Level) składa się ze szkoleń tematycznych Recall Healing. 

Możesz wziąć udział w pełnym kursie lub w wybranych przez siebie szkoleniach. 

Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kursach RH/TB.

Zajęcia prowadzidr Michelle LaMasa Schrader-Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


PROGI CENOWE:
do 3 miesięcy przed wydarzeniem: 25%
do 2 miesięcy przed wydarzeniem: 20%
do 1 miesiąca przed wydarzeniem: 10%
do 1 tygodnia przed wydarzeniem: 5%

Kupując bilet wpisz odpowiedni kod rabatowy:
Toolbox: TOOLBOX25 (do 14 sierpnia) TOOLBOX20 (do 14 września) TOOLBOX10 (do 14 października) TOOLBOX5 (do 7 listopada)
Symbolika w życiu i snach: SNY25 (do 18 sierpnia) SNY20 (do 18 września) SNY10 (do 18 października) SNY5 (do 11 listopada)

Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń.
Uwaga! Od 2022 roku nie ma możliwości dokupowania pojedynczych nagrań szkoleń, które już się odbyły. W ostatnim kwartale roku podamy harmonogram szkoleń na 2023 rok.

 

SZKOLENIA WCHODZĄCE W SKŁAD KURSU ZAAWANSOWANEGO 

Toolbox | Narzędzia Recall Healing: 14-16.11

Symbolizm w życiu i Snach | Biologiczny punkt widzenia symboliki zwierząt, Tarota, liter i cyfr, żywiołów:  18-20.11.22

 

Depresja i Nałogi: szkolenie zakończone. Kolejne szkolenie w przyszłym roku.

Relacje, Związki, Seksualność:  szkolenie zakończone. Kolejne szkolenie w przyszłym roku.

Weight Workshop | Nadwaga, niedowaga, anoreksja bulimia: – szkolenie zakończone. Kolejne szkolenie w przyszłym roku.

Biologia Dziecka | Nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo:szkolenie zakończone. Kolejne szkolenie w przyszłym roku.

The Full Body I Szkielet, zęby, punkty akupunktury, meridiany: – szkolenie zakończone. Kolejne szkolenie w przyszłym roku.

Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski

Kurs on-line

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

– skrypty w j.polskim,

– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin.

Certyfikaty są podstawą do otrzymania po ukończeniu 120 godzin szkoleń Recall Healing® / Total Biology®*Advanced Level (Każdemu trzydniowy kurs odpowiadają 24 h)

 • Dyplomów Recall Healing® Advanced Level
 • Zaświadczeń o ukończeniu kursu Zaawansowanego Recall Healing / Totalna Biologia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.

System nauczania i certyfikacji Recall Healing znajdziesz TUTAJ – kliknij

Uczestnicząc w szkoleniu otrzymujesz bonusy i rabaty. M.in. na zakup kolejnych szkoleń i podręczników uzupełniających do nich w KrainieZdrowia.com.pl.

IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody RH®/TB® w Polsce.


Uzdrawianie przez świadomość

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Treningi Recall Healing /Totalnej Biologii oferują inny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomagają zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Są pewnego rodzaju przejściem na nowy poziom świadomości, skokiem kwantowym. Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi. Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doświadczenia związanego z tą traumą to najlepsza droga ku lepszej przyszłości, wolnej od retrospekcji.

Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą, a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, te szkolenia są właśnie dla Ciebie!

 


TOOLBOX – Narzędzia Recall Healing

Główne tematy:

 • Atawistyczne funkcje mózgu
 • Projekt//Przyczyna
 • Szczęście: proces funkcjonowania
 • Budowanie i modyfikacja „przekonań” w terapii
 • Wspomaganie uzdrowienia
 • Uzdrawianie drzewa genealogicznego
 • Podświadome pułapki na drodze do szczęścia
 • „Głębokie przeczucie”
 • Podświadomy umysł
 • Lęki i przekonania
 • Szczęście: praca w toku

Warsztaty mają charakter doświadczalny. Uczestnicy uczą się i wykorzystują narzędzia Recall Healing podczas licznych ćwiczeń praktycznych, które mogą później wykorzystać dla dobra swojego i swoich klientów. Ćwiczenia wspomagają proces stawania się bardziej świadomym, umożliwiając osiągnięcie większej wolności.


Symbolizm w życiu i Snach | Biologiczny punkt widzenia symboliki zwierząt, Tarota, liter i cyfr, żywiołów

Główne tematy:

* symbole w życiu i snach * znaczenie liczb: kolejności urodzenia, ogólne znaczenie głównych liczb * interpretacja głównych symboli biologicznych odnoszących się do Natury (woda, słońce, ogień, las, powietrze, ziemia, kamień, itd.) * symbole pojawiające się w snach (m.in. zwierzęta) – ich szczegółowa interpretacja.: cechy charakteru, osoby, patologie, choroby * interpretacja snów „na żywo” w czasie warsztatów * inne symbole i ich interpretacja pomocna w pracy metodą Recall Healing.

Dzięki tym warsztatom wykorzystasz dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia. Wszystkie sygnały, które docierają do nas we śnie, są wiadomościami od mózgu, by zwrócić na coś szczególną uwagę. Każdy symbol, każda okoliczność, każde zachowanie ma swoje unikatowe i niezwykle ważne znaczenie.

Gdy w świecie rzeczywistym stykamy się z problemem, któremu świadomie nie potrafimy stawić czoła, automatyczny mózg przenosi go do zakamarków podświadomości. Pamięć mózgu nie tylko przechowuje każdy szczegół naszego życia, ale jednocześnie pod postacią snu daje nam gotowe rozwiązania wszystkich problemów.

Zrozumienie przekazów zakodowanych w snach jest niemałym wyzwaniem, ale też niezwykle istotnym i pomocnym narzędziem w odszyfrowania źródeł życiowych problemów, w tym również chorób. Właściwe odczytanie snu może pomóc w dotarciu do podłoża konfliktu biologicznego, a tym samym w dezaktywacji programu wywołującego chorobę.

Odczytanie zakodowanych nieświadomych programów uwalnia nas od powielania schematów, które w sposób nieunikniony przyciągają do naszego życia, sytuacje i ludzi odpowiadających tym wzorcom.


DEPRESJA i NAŁOGI

Zrozumienie konfliktu, który uruchamia i programuje DEPRESJĘ jest niezwykle istotne i musi być wprowadzone w codzienne życie, aby móc osiągnąć głębokie uzdrowienie na wszystkich poziomach bytu. Ten program jest dopasowany tak, abyś podczas warsztatów mógł doświadczyć psychologicznych zmian, które wywrą długotrwały wpływ na Twoje życie.

Wyobraź sobie kim byś się stał, jakbyś się czuł i co mógłbyś osiągnąć, gdybyś nie cierpiał na depresję…

dr Michelle LaMasa-Schrader-Dawson oferuje każdemu uczestnikowi tych warsztatów poważną zmianę! Ten warsztat pomoże odzyskać radość życia oraz sporządzić nowe plany na przyszłość. Ten warsztat jest prawdziwy. Dla prawdziwych ludzi. Dla prawdziwego życia. „Pragniemy dla Ciebie jak najlepszego życia. Miej tupet być szczęśliwym!”

Główne tematy:

Depresja

* Zrozumienie depresji. Skąd ona pochodzi? * Dwa biologiczne sposoby pozwalające zrozumieć depresję * Patowa sytuacja hormonalna * Terytoria * Pragnienia i frustracje * Poczucie winy i niska samoocena * Wpływ Drzewa Rodowego, Projektu//Celu oraz Linii Życia * Czy ludzie odczuwają depresję 24/h na dobę? * Depresja selektywna * Przykłady i prawdziwe przypadki

Nałogi

Możliwe źródło nałogu * Znaczenie * Przykłady * Papierosy * Alkohol * Narkotyki * Hazard * Sex * Pornografia * Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne np. pracoholizm, uzależnienie od religii.

Czy możliwe jest czuć się lepiej oraz być mniej przygnębionym? Wyobraź sobie, gdyby to było możliwe….


RELACJE, ZWIĄZKI, SEKSUALNOŚĆ

Główne tematy:

* Słowo relacja/związek oznacza „więź” między partnerami. * Przegląd poszczególnych etapów rozwoju dziecka. * Kompleks Elektry i kompleks Edypa: co się wydarzyło między 3 a 6 rokiem życia? * Możliwe konsekwencje wyboru określonego typu małżonka w przyszłości. * Triady w przypadku dziewczynki i chłopca, czyli relacja mama – tata – dziecko, która determinuje wybór przyszłego partnera. * Mój partner/ mąż, żona: moje lustro. * Wpływ okresu plan-cel na związki. * Czy poślubiłem/am swoją matkę? Ojca? * Kolory: opis i znaczenie. * Jakim jesteś kolorem. Dlaczego kolory uzupełniające się nie powinny się łączyć? * Konflikty związane z chorobami przenoszonymi drogą płciową, kilka przykładów. * Interpretacje wybranych snów uczestników. * Czas na pytania i odpowiedzi.


WEIGHT Workshop | Nadwaga, niedowaga, anoreksja bulimia

Główne tematy:

* Cukrzyca i hipoglikemia * Konflikty terytorialne * Teoria motywacji Maslowa w biologii * Problemy z samooceną * Depresja i cholesterol * Różne lęki * Blokady w moich relacjach * Zrozumienie funkcji choroby * Wpływ nieznanego i przyszłości * Projekt//cel * Dziedzictwo naszych przodków * Iluzja wyboru * Popędy seksualne i pokarmowe * Kazirodztwo i gwałt: niektóre konsekwencje * Bulimia i anoreksja * Popęd w anoreksji * Pani Strach-Przed-Utratą-Wagi Represje * Tłuszcz wokół bioder i ud * Ciało jakiego potrzebuję * Cellulit i podwójny podbródek * Niedowaga i wielkie uda (kobieta) * Znaczenie i symbolizm naszych zaokrągleń i kształtów * Podwzgórze i cały system hormonalny * Psychiczny System Ochrony przed Urokiem i Iluzjami * Trawienie i Odżywianie: każdy fragment przewodu pokarmowego * Choroby systemu trawiennego i ich emocjonalne znaczenie * Dlaczego istnieją grubi i chudzi Ludzie? Cel gromadzenia tłuszczu i bycia wysokim lub niskim * Analiza różnych konfliktów powodujących: nadwagę, bulimię, anoreksję, chudość.


BIOLOGIA DZIECKA

Nasze życie zaczyna się kształtować nie w chwili poczęcia, ale 9 miesięcy przed nim. Emocje Twoich rodziców. Ich oczekiwania, potrzeby, warunki życia, okoliczności Twojego przyjścia na świat. Twoje życie jest odbiciem tego wszystkiego. Że to co skrywa może odmienić Twoje życie i życie Twojej rodziny.

Jesteśmy częścią naszego drzewa rodowego. Znając zakamarki historii swojej rodziny możesz łatwiej wpływać na obecne problemy zdrowotne, emocjonalne, egzystencjonalne. Zmieniać swoje życie na lepsze.

Główne tematy:

• Moment poczęcia dziecka • Główne zagadnienia biologiczne • Jak konflikt psychologiczny staje się biologiczny? • „Koncepcja ścieżki” • Wpływ przekonań na nasze doświadczenia • DHS (Syndrom Dirka Hamera) i sposób jego przenoszenia do biologii • Dwie fazy choroby • Wątpliwości i absolutna pewność • Uniwersalne prawo stworzenia wszystkich rzeczy • Plan/cel: programowanie dziecka • Ponadpokoleniowość: wpływ trzech poprzednich generacji • Magiczny kwadrat: powiązania pomiędzy rodzeństwem • Kontakt skóry ze skórą • Znaczenie pierwszego „a”, ciąża i narodziny, odróżnianie zaburzeń w nauce od problemów w nauce, odkodowywanie niektórych zaburzeń i chorób okresu dzieciństwa i inne problemy. • Wyjaśnienie i zrozumienie teorii: Pierwsza konsultacja • Przypadki z życia i przykłady podczas 3 dniowych warsztatów – zaczerpnięte z własnych doświadczeń uczestników warsztatów

Jeśli uda nam się odnaleźć właściwe wspomnienie (konflikt), należące do rodziców, uzdrowienie jest natychmiastowe.


The Full Body I Szkielet, zęby, punkty akupunktury, meridiany

Główne tematy:
Biologiczne znaczenie i funkcje ludzkiego szkieletu od stóp do głów: * Kości * Ścięgna * Więzadła * Chrząstki * Łąkotki i krążki stawowe * Kręgosłup * Palce  * Zęby
* Merydiany i punkty akupunkturowe

* 5 żywiołów

Każda kość odpowiada określonemu rodzajowi dewaluacji, obniżenia wartości. Reakcja kości będzie się różnić w zależności od siły stresu, jakiego doświadcza człowiek. Należy brać pod uwagę kilka różnych modeli: fizjologię, archetypy Tarota, znaczenia w języku hebrajskim, ogólne znaczenie kości jako „pośrednika”, „łącznika”.

Na przykład: Kość udowa jest łącznikiem pomiędzy biodrem, a kolanem. Jedna z możliwych interpretacji brzmi: biodro wyraża nasze pragnienia i seksualność, kolano odpowiada naszym potrzebom. Zatem kość udowa to związek, połączenie naszych potrzeb i pragnień. W pierwszej kolejności należy rozważyć takie klasyczne znaczenia „kości udowej”, jak: sprzeciw, niezgoda, niezdolność do pogodzenia się ze stratą, przymus, obniżenie wartości o wydźwięku seksualnym itp.


Metoda Recall Healing / Totalna Biologia to potężne narzędzie pomagające w dotarciu do prawdziwego problemu, głęboko ukrytego w podświadomości.


Informacje organizacyjne:

W dniu kursu na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz trzy miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW – prosimy o kontakt mailowy kursy@iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w szkoleniu z 50% rabatem.

 • Zalecamy uczestnictwo w kursie online – otrzymasz dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim online uczestniczysz w procesie grupowym i możesz na bieżąco zadawać pytania.

Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
14 listopada 2022 @ 13:00
Koniec:
20 listopada 2022 @ 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line