IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Uwolnij Emocje z Totalną Biologią® / Recall Healing® – dr Michelle Dawson – webinar bezpłatny

Odkryj TOTALNĄ BIOLOGIĘ® / RECALL HEALING® łączące medycynę klasyczną z Nową Medycyną, medycyną alternatywną, psychologią i duchowością.  Skorzystaj z ogromu możliwości, które są w Twoim zasięgu!

Jeżeli wierzysz, że musisz reagować na to, co się dzieje w otoczeniu, to jesteś zdany na świat zewnętrzny. Dzięki Totalnej Biologii® / Recall Healing® głęboko zrozumiesz, że to w Tobie jest początek i koniec. Zaczniesz żyć na zupełnie innym poziomie. Możesz się zrozumieć przez swoje ciało, ponieważ to w nim jesteś zawsze prawdziwy.

Uwolnij Emocje z Totalną Biologią® / Recall Healing®
dr Michelle LaMasa Dawson
6 maja, godz. 19:00 – 20:30 | on-line
webinarium bezpłatne

uczestnicy otrzymują tygodniowy dostęp do nagrania webinarium

webinarium w j.angielskim  tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski


 

Totalna Biologia® może wyjaśnić zarówno powód nawracającego bólu głowy, kolana jak i zapalenia oskrzeli. Potrafi odkryć przyczynę alergii, choroby tarczycy, nadwagi czy bezpłodności. Potrafi też odpowiedzieć na pytanie dlaczego złamaliśmy lewą (a nie prawą) nogę czy budujemy relacje, w których nie czujemy się dobrze. Każde miejsce w ciele związane jest z określonymi doświadczeniami, emocjami, uczuciami.

 

Totalna Biologia® szczegółowo pokazuje powiązania psychosomatyczne. Na każdy narząd, na każdą tkankę, komórkę i miejsce w ciele możemy spojrzeć w precyzyjny sposób. Kierując się tym, jaki organ czy tkanka chorują, możemy dotrzeć do przyczyny i odnaleźć to, co wydarzyło się w naszym życiu na poziomie głębokich emocji i doświadczeń.

Totalna Biologia® pozwala odkryć, które emocje stoją za chorobą, zachowaniem oraz określić czy schemat pochodzi z przeżyć naszych, czy z przeżyć i doświadczeń naszych rodziców lub dalszych przodków. Umiejscowienie problemu nigdy nie jest przypadkowe.

Totalna Biologia® jest bardzo skuteczna. Czytanie prawdy, którą pokazuje ciało pozwala w prosty i szybki sposób dotrzeć do przyczyny choroby i uwolnić skumulowany w niej potencjał energetyczny.

 

Co zyskasz dzięki Totalnej Biologii®?

 • Zyskasz umiejętność odczytywania języka choroby, by przywrócić zdrowie ciału i zniwelować jej źródło.
 • Odkryjesz nieznane oblicze chorób i schematów życiowych oraz zrozumiesz ich głębokie przesłanie.
 • Dowiesz się w jaki sposób ciało poprzez choroby wyraża nieuświadomione lęki, traumy, przekonania i blokady i jak z nimi postępować, by odzyskać zdrowie.
 • Poznasz dogłębne przyczyny chorób i dolegliwości, zarówno tych mało dokuczliwych, jak i tych, które uznawane są za nieuleczalne. Dowiesz się jak pracować z każdą z nich.
 • Nauczysz się umiejętnie identyfikować niekorzystne przekonania i transformować je w budujące.
 • Odkryjesz nowa jakość pracy z ciałem, emocjami, schematami życiowymi, by skutecznie pomagać sobie i innym.
 • Nauczysz się poszerzać swoją świadomość, aby pracować efektywniej i skuteczniej wspierać siebie i innych.
 • Zrozumiesz dlaczego efekty pracy z ciałem bywają krótkotrwałe i jak przepracować problemy, aby dolegliwości i związane z nimi problemy już nie powracały.
 • Znacząco poprawisz jakość życia swojego oraz swoich klientów.

 

Dr Michelle LaMasa Dawson: dyrektorka Recall Healing USA i zastępca dyrektora Recall Healing International Institute. Ukończyła kilka projektów badawczych w Recall Healing, w tym badania doktorskie. Jest członkiem Naukowej Rady Doradczej Recall Healing International.

Ukończyła studia z psychologii i religioznawstwa oraz doktorat z Mind-Body Medicine na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Mind-Body Medicine oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college’ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w edukacji.

Uwielbia nauczać, jak korzystać z narzędzi Recall Healing / Totalnej Biologii, dających ludziom zrozumienie, że cierpią z powodów przeszłości, i prowadzących do  zdrowszego życia w teraźniejszości. Michelle Schrader wiedzą z dziedziny Recall Healing / Totalnej Biologii dzieli się z radością i ekscytacją.

dr Michelle Dawson pokazuje możliwe źródła choroby i uczy umiejętności, dzięki którym możesz uzyskać dostęp do swojej wewnętrznej mądrości w celu uzdrowienia, samoopieki i transformacji.

 

 

Recall HealingRecall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Zapraszamy na spotkanie z dr. Michelle LaMasa Dawson – współzałożycielką z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing®, dyrektor Recall Healing®USA

Dołącz do bezpłatnego spotkania i dowiedz się:

 • Dlaczego w Totalnej Biologii®/ Recall Healing® emocje są fundamentalne?
 • Jak to się dzieje, że emocje powodują choroby?
 • Kiedy i dlaczego chorujemy z emocji?
 • Co powodują nieuświadomione emocje?
 • Co się stanie, kiedy uwolnisz zablokowane emocje?
 • Jak nasze emocje wpływają na zdrowie naszych dzieci i naszych najbliższych?
 • Jak uwalniać emocje?

W Totalnej Biologii®/ Recall Healing® przyczyną naszych chorób, problemów i dolegliwości są nieuświadomione emocje, programy i doświadczenia zapisane w naszej pamięci komórkowej. Manifestują się w naszym ciele jako choroby lub w naszym życiu, przejawiając się w naszych relacjach rodzinnych, zawodowych czy powtarzających się schematach. Odnalezienie właściwej historii czy doświadczenia, które uruchomiło ten biologiczny mechanizm jest kluczowe, jednak dopiero uwolnienie emocji związanych z danym doświadczeniem umożliwia nam pełne odkodowanie blokującego programu czy choroby.

 


cze 2024
01 czerwiec 2024
On-line,

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Advanced Level – 2024

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® - Advanced Level 2024 | on-line Na SZKOLENIE ZAAWANSOWANE (Advanced Level) składają się szkolenia tematyczne Recall Healing / Totalna Biologia. UWAGA! Każde szkolenie tematyczne odbywa się tylko RAZ w roku. Nie ma możliwości wykupienia nagrania ze szkolenia, które się odbyło. Możesz wziąć udział w pełnym kursie lub w wybranych przez siebie szkoleniach. Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kursach RH/TB. Jeśli nie brałaś/brałeś udziału w Level 1. Przed szkoleniami, które będą się odbywały…

05 czerwiec 2024
Online,

RECALL HEALING® / TOTALNA BIOLOGIA® – Basic

RECALL HEALING® / TOTALNA BIOLOGIA® - Basic Level I - II - III   |  on-line   Możesz wziąć udział w pełnym szkoleniu Level 1-2-3 lub w wybranych przez siebie poziomach.  Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kolejnych szkoleniach Recall Healing®/Totalna Biologia® Absolwenci Levelu 1 otrzymują status Studenta Szkoły Totalnej Biologii IWW i stały 17% kod rabatowy na wszystkie szkolenia w Szkole Totalnej Biologii IWW   Prowadzi: dr Michelle LaMasa  Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej…

10 czerwiec 2024
Online,

ŚWIADOMOŚĆ SERCA – Międzynarodowy tydzień z Totalną Biologią® 28 lat IWW

ŚWIADOMOŚĆ SERCA  Międzynarodowy tydzień z Totalną Biologią® 28 lat IWW 10-16 czerwca 2024 | on-line   Uczestnicy tygodnia z Totalną Biologią otrzymują:  3 miesięczny dostęp do wszystkich nagrań z wydarzenia Specjalny, urodzinowy kod rabatowy na szkolenia, podręczniki, karnety do MED SPA NoGravity, oleje CBD Udział w loterii szkoleń, podręczników, karnetów do MED SPA Nogravity W dniu pierwszego spotkania otrzymasz link do pokoju webinaryjnego. Wszystkie webinaria są tłumaczone na j.polski i j.rosyjski   Kluczem do wszelkich zmian jest świadomość. Niezależnie od tego czy…

wrz 2024
20 wrzesień 2024
Online,

RECALL HEALING® / TOTALNA BIOLOGIA® – Basic

RECALL HEALING® / TOTALNA BIOLOGIA® - Basic - edycja wrześniowa Level I - II - III   |  on-line   Możesz wziąć udział w pełnym szkoleniu Level 1-2-3 lub w wybranych przez siebie poziomach.  Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kolejnych szkoleniach Recall Healing®/Totalna Biologia® Absolwenci Levelu 1 otrzymują status Studenta Szkoły Totalnej Biologii® IWW i stały 17% kod rabatowy na wszystkie szkolenia w Szkole Totalnej Biologii® IWW Prowadzi: dr Michelle LaMasa  Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu…

paź 2024
30 październik 2024
On-line,

International Recall Healing® Institute 2023-2024 – on-line: INSTITUTE 4 – Egzamin

International Recall Healing® Institute on-line (2023-2024) Międzynarodowy Instytut Recall Healing® / Totalnej Biologii® Prowadzi: dr Michelle LaMasa-Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Vicedyrektor i Edukator Międzynarodowego Instytutu Recall Healing® Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Data: 30.10.2024 oraz 4-7 listopada 2024  - Zjazd IV - Egzamin (on-line) Godziny: 13.00 - 19.30 (czas środkowoeuropejski) Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski Szkolenie on-line W egzaminie mogą wziąć udział Obserwatorzy. Uczestnictwo w roli obserwatora jest dla osób, które zastanawiają się…

Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
6 maja
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line